Source
Відгуки про заклади. Чернівці | Ух, недавновно натрапив на відгук про мультимедію, хотів поділитися св...
1 180 Views/Reach
2026-03-14 07:53
Message №4665
Ух, недавновно натрапив на відгук про мультимедію, хотів поділитися своєю ситуацією.Віддав на ремонт я свій ноутбук, dell, як тільки його забрали, мені сказали, що схоже у мене коротке замкнення, ок "чекайте тиждень". прихожу через тиждень, кажуть, що це проблема із блоком живлення, треба замовляти бо в них немає, "чекайте тиждень", телефоную через тиждень, кажуть, що новий блок не вирішує проблему, скоріше всього там проблема з платою, але у нас її немає, ваш ноутбук найскладніший з усіх ноутбуків в ремонті і бла, бла, бла. Прихожу за ноутом, кажуть "віддаємо вам без ремонту", я кажу ок, що мені робити? Викидати його на смітник? Менеджер іде до майстра, той каже, що спробує в сліпу розібратися, що там з платою і знайти поломку "чекайте тиждень". Знайшли поломку треба замовити плату! Менеджер каже, що вірогідність ремонту 90%, декілька днів чекайте зремонтуємо. Супер, прихожу через декілька днів і висновок майстра: 22к грн заміна материнки. Ремонт нерентабельний. 🤑Це мені відповіли через 3 тижня мучання мене і мого ноута. 🙄Ще хотіли взяти 500 грн за діагностику😁, але по телефону мені казали, що оплачувати я не повинен нічого. Мої наступні дії, несу я ноут в інший сервіс, в п'ятницю приніс, забрав його в робочому стані на наступний четвер. 3500 заплатив) Майстер нового сервісу передзвонив в той самий день, сказав що зарядний пристрій в мене справний, там коротке замкнення, в понеділок знайшов проблему розібравши його, коли мені показали фото пломки, там тупо плата поплавилась. Не побачити це за 3 тижні, анріал. Якщо говорити за сервіс мультимедії, менеджерів і тд. Воду льють професійно, ніякої конкретної відповіді не дають. "Ваш ноутбук оглядає майстер" на якому етапі і тд і тп, ніхто не каже, додзвонитися до них нереально. Перетелефоновують через 1 годину. Націнка на той самий БЖ на 1к грн дорожче ніж я знайшов в інтернеті, але то вже таке. Просто для інфи.Враження, що коли дають час очікувння тиждень, то майстер бере його в ремонт в останній день. І абияк. Дуже не задоволений усім, сервісом, очікуванням, комунікацією і результатом. Не рекомендую сервіс мта. Але вирішувати вам.🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами