Source
Відгуки про заклади. Чернівці | Всім доброго дня! Хотів би написати відгук про мережу SmartZoo. Неймов...
4 130 Views/Reach
2026-03-01 08:55
Message №4620
Всім доброго дня! Хотів би написати відгук про мережу SmartZoo. Неймовірно шкода тварин та птахів які вимушені мерзнути в ці часи.. Продавці сидять без світла та тепла як і тварини.По деяким дівчатам видно,що холодно,але куртки не вдягають, таке враження ніби на одяг заборона є…( хоча генератор є, та його не вмикають)Бідні папужки тиснуться одні до одного, малоактивні… Не здивуюсь якщо хтось із тваринок і помирав вже…Дівчата на головній завжди відносяться «зверхньо» над тобою, немає приємного спілкування та консультації,таке враження що вони здатні лише «втюхувати» товар який не продається або має космічну ціну, а не допомогати. Більш приємна точка на Комарова. Там привітна та щира дівчина Соня, яка прислухається до твоїх потреб.Дуже важко розуміти, що в наш час хтось до себе в заклад пустить вуличну тварину погрітись, а хтось економить на своїх продавцях та своїх тваринах, щоб побільше покласти собі гроші в карман.Підприємці, якщо вам важко вивозити зараз, тримайте стабільність та не падайте лицем в бруд, не відкривайте нові точки, якщо ви не можете утримувати ті, які працюють вже давно. Подумайте про здоровʼя дівчат які працюють при таких умовах та бідних тваринок.Всім миру та розуміння🙏🏼Анонімно#SmartZoo🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами