Source
Відгуки про заклади. Чернівці | Можна не анонімноТрохи з запізненням,але дуже хочеться таки написати в...
3 170 Views/Reach
2026-02-25 09:01
Message №4605
Можна не анонімноТрохи з запізненням,але дуже хочеться таки написати відгук на заклад ToffЯ забронювала столик на двох на 14 лютого в цьому ресторані(уточнюю це було 6 лютого,фото додаю)Мені любʼязно відповіли і забронювали за мною столикМи без ніяких лишніх думок ідемо з чоловіком на вечерю,приходимо,нас довго ніхто не може прийняти і ось десь через хв 5 підходить адміністратор і шукає нашу бронь,ну а її виявляється ніде не зафіксувалиКудись вона побігла і через 2 хв повертається і каже: « Ви переписувались в інстаграмі з нашим директором,а не зі мною,вам потім передзванювали штоби ви внеслі депазіт а у вас била какаято атмена і телефон не званіл»(дослівно)Звичайно,мені ніхто не дзвонив і блоку у мене на невідомі номери теж немає.Я показую в телефоні,що мені ніхто не дзвонив і попередньо в інстаграмі ніхто не попереджував за депозити.Відповідь адміністратора « Ви не внасілі депазіт паетаму ви атменяєтесь»Як ви зрозуміли,ми не отримали навіть вибачень.#Toff🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук | З питань реклами