Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці
Added 14 Jul 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Number of subscribers: 10 456
Photos: 1,940
Videos: 189
Links: 2,810
Description:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Source

Відгуки про заклади. Чернівці | Доброго дня, бажано анонімно. 10.08 мали нагоду відвідати ресторан CLE...

Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
2 600 Views/Reach 2025-08-17 14:35 Message №3888
Доброго дня, бажано анонімно. 10.08 мали нагоду відвідати ресторан CLEOREST,що на Ентузіастів . Не знаю, чи то працівників набрали на літо, чи то хлопець просто втомився працювати. Але обслуговування в той вечір було мʼяко кажучи не вау. Наш банкет був один в той вечір, офіціанта треба було чекати постійно, викликати по декілька разів. Пусті тарілки і стакани доводилось самим відставляти окремо, бо офіціант проходив тричі, при тому жодного разу нічого не забравши. На прохання принести льоду для пляшки горілки нам принесли маленькі відерця з льодом для напоїв, і вже після зауваження принесли велике для пляшок. Деякі гості не знайшовши офіціанта приходили на бар самостійно замовляти напої.Можливо, хлопець новачок чи дуже втомився від роботи, але можна працювати трошки веселіше і краще. Сама працюю в сфері обслуговування, розумію, буває всяке. Але з таким бажанням працювати краще вже не обслуговувати банкет. Нічого сверх критичного , але трошки емоції зіпсувало те, що про нас час від часу забували. В загальному: смачно, гарно. Зауваження лише до обслуговування. Дякую❤️#CLEOREST🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгуки