Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці
Added 14 Jul 2024

Відгуки про заклади. Чернівці

@chevidguk
Number of subscribers: 10 456
Photos: 1,940
Videos: 189
Links: 2,810
Description:
Публікуємо ваші відгуки про кафе, ресторани, магазини, мафи, сервіси. ▫️ Посилання на канал - https://t.me/+RbibEF-d5II2OGJi ▫️ Надіслати відгук: @cheplace_bot ▫️ З приводу реклами @cheplace_reklama_bot ▫️ Наш чат https://t.me/CHAT_VIDGUKI_CV
Source

Відгуки про заклади. Чернівці | доброго дня.анонімновідгук про магазин #Султан на Головній (зупинка Го...

Telegram community logo - Відгуки про заклади. Чернівці Відгуки про заклади. Чернівці @chevidguk
3 100 Views/Reach 2025-03-07 15:36 Message №2991
доброго дня.анонімновідгук про магазин #Султан на Головній (зупинка Гоголя, центр)магазин оформлений так, що весь товар викладений для вільного доступу покупців, та при цьому там СУВОРО заборонено набирати самим!при чому, це залежить від конкретного продавця на зміні.часто там бувала і да, коли ти сам береш пакетик і починаєш набирати, одразу підбігає продавчиня і каже, що вона набере.але в січні цього року я була там і вже сама питаю продавця, чи можна самому набирати, мені сказали, ТАК, можна і я набрала сама те, що мені необхідно і саме в тій кількості, все ок.і от я вже думала, що тепер так буде зажди, накінець-то магазин став на бік зручності покупця. але ні, не тут то було, бо от вчора, коли я зайшла в цей магазин, і почала набирати сама, на мене просто налетіла продавець і почала говорити, що в них НЕ можна набирати самим! в доволі грубій та неприємній формі, як в радянські часи, коли покупець ніхто, а продавець командир. для повної картинки - в магазині завжди ОДИН продавець, а клієнтів буває багато, і от коли ти приходиш і хочеш купити товар, то маєш не сам набирати, а чекати, поки продавець звільниться. це ж просто нісенітниця якась.до речі, продавець каже, шо це "начальство не дозволяє"так от питання до власників - чи враховують вони зручність та інтереси покупців?якщо в магазині є такі правила - не набирати самим, то чому тоді у вільному доступі є пакети та лопатки для набирання?нехай тоді вони будуть тільки в продавця. та й взагалі з такими правилами в них весь товар має бути за прилавком з продавцем, а не як в супермаркеті, де все сам набираєш. або чому немає великих написів як на ринках "руками не торкатися, самим не набирати"?#Султан🔸 Підписатись на канал 🔸 Залишити відгук