Source
Шось цікаве у Чернігові | понад усе Фантік любив тусовки. чим більші та хаотичніші, тим краще ві...
891 Views/Reach
2026-04-24 11:06
Message №841
понад усе Фантік любив тусовки. чим більші та хаотичніші, тим краще він почував себе в них. що може бути більш непередбачуваним за скупчення народу на концертах? велика кількість людей породжує геометрично більшу кількість подій та дійв останню розмову ми домовились, шо під його відпустку я зроблю МФ, аби Андрій бачив як це дійство розрослось та зміг окунутись з головою в атмосферу шабашу, якій сам посприяв майже два роки тому. відпустки не буде і Андрій не повернеться та не буде генерувати катавасію навколо себеслова дані йому при життю залишаю тут, аби свідками були ви, ті, хто читає та знав його особисто. завтра буде кіно про тусовку, поштовх якій саме в цьому форматі дав Андрій. післязавтра — концерт, через страх припинення яких він плакав, бо боявся, шо вся тусовка загнеться одночасно, бо бачив, шо трапилось після того, як завершилась епоха Гаражу Утюгапро фрі-донат завтра ви в курсі. в неділю вхід коштуватиме 300 грні цікавий момент для тих, хто вміє дочитувати пости до кінця — в неділю, лише з 19 і до закриття пабу, на барі можна придбати спеціальний алкогольний коктейль за кодовим словом: "ФАНТА", весь прибуток з якого (а також кіно та концерту) у розмірі 100% будуть передані мамі Андрія