Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шось цікаве у Чернігові
Added 14 Jul 2024

Шось цікаве у Чернігові

@chernihivevents
Number of subscribers: 1 065
Photos: 671
Videos: 38
Links: 315
Description:
анонси варті уваги

👥 Number of subscribers

1 065
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: +46

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.2

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

понад усе Фантік любив тусовки. чим більші та хаотичніші, тим краще він почував себе в них. що може бути більш непередбачуваним за скупчення народу на концертах? велика кількість людей породжує геометрично більшу кількість подій та дійв останню розмову ми домовились, шо під його відпустку я зроблю МФ, аби Андрій бачив як це дійство розрослось та зміг окунутись з головою в атмосферу шабашу, якій сам посприяв майже два роки тому. відпустки не буде і Андрій не повернеться та не буде генерувати катавасію навколо себеслова дані йому при життю залишаю тут, аби свідками були ви, ті, хто читає та знав його особисто. завтра буде кіно про тусовку, поштовх якій саме в цьому форматі дав Андрій. післязавтра — концерт, через страх припинення яких він плакав, бо боявся, шо вся тусовка загнеться одночасно, бо бачив, шо трапилось після того, як завершилась епоха Гаражу Утюгапро фрі-донат завтра ви в курсі. в неділю вхід коштуватиме 300 грні цікавий момент для тих, хто вміє дочитувати пости до кінця — в неділю, лише з 19 і до закриття пабу, на барі можна придбати спеціальний алкогольний коктейль за кодовим словом: "ФАНТА", весь прибуток з якого (а також кіно та концерту) у розмірі 100% будуть передані мамі Андрія
на зв'язок вийшов Фанта. каже, шо історія служби, як мінометника закінчилась та керівництво 77 бригади робить із нього дронщика. підрозділом навчаються з нуля і просять допомогти придбати джойстики, окуляри та тренувальні дрони. краща форма збору це МРАЗОТАФЕСТ 11:— DISTRÏKER (Київ, красткор)багато взагалі в Україні було красту за час існування сцени? от і я про теж саме кажу. дуже рідкісна можливість послухати малопредставлений жанр наживо. ще й з такими цікавими домішками, як ґрайндкор та ді-біт— хП'ЯНИЙ БАТЯх (бітдаун-хардкор)дебютний виступ проєкту сформованого задля двох цілей: пріколи та карате під сценою— МАЛИНОВИЙ ДЗВІН (дум/козлорок)перформанс обрамлений одночасно в поєднання повільної та швидкої музики. козлорок, це шось типу поєднання раннього блеку, спіду та рок-н-ролу— TAKE THE SHORTS (стоунер/кабаре)перформанс обрамлений одночасно в поєднання повільної музики, шансону, МС та частування напоями 28.03 | 17:00 | 200 грн_____фото на афіші зроблена Бокосом під час проведення МФ7
Владік Шум (Шумей/ко) @shumengineer (інста) (він ще намагається просувати власний сервіс для продажу квитків) грошовий кідала, який не виплатив компенсацію за проїзд гуртам з концерту закритого суспільства та намагається у цьому звинуватити ЛОКАЛЬНОГО промоутера, тобто мене. враховуючи, шо до організації концерту, відношення я мав дотичне, не підв'язане фінансове — лише репутаційне.ми знайомі з часів дебютного виступу pillow boys, де, за його ж словами, він є, цитую: продюсером та звукорежисером гурту із величезним досвідом роботи: від визвучування оркестрів до роботи на тисячних майданчиках. пруфів не буде, звісно ж. у нас була подальша співпраця, навіть до рівня залучення його в команду ФЧМ3 — він відповідав за привоз гурту дисиденти, відеозйомку та створення фільму про фест і часткове графічне оформлення. фільм, кстаті, був невдалий, настільки, шо Владік звів різні партії одного інструменту)преамбула вся до того, аби ви розуміли — причин НЕ ДОВІРЯТИ у мене йому не було. так, людина специфічна, навіть при мені намагалась змієм крутитись, проте нічого крамольного. гроші за беклайн він виплатив, розхідні кошти (компенсація оренди інструментів, вантажних робіт, та КАВУ ЗА РОБОТУ) — також. залишок на руках у нього був рівно 1к грн. і далі понеслось. хлопчик пішов в ігнор усіх, мовляв у нього такий завал на роботі, шо немає часу відповісти на повідомлення. проте час знайшовся, коли музиканти почали в своїх пабліках писати, шо він кидок. співпадіння та й годі. і все б нічого, проте у бідах він почав звинувачувати всіх, окрім себе, як і знімати відповідальність. я у нього винен у відсутності реклами; я ж наклеветав на якийсь гурт за російську мову виконання; я так само намагався розвести і виклянчити гроші за компенсацію оренди і тд Владік чорт, який, за його ж словами, знаходиться в Польщі. його "кєнти" з гурту відхрещуються і нелестиво відгукуються про нього і дякувати, шо цей випадок не кидає тінь на місто, локацію і мене. от такі от справи у нас інколи робляться. у чорному концертному списку тепер 2,5 людини)
рівно за тиждень одмєну 30 років. майже 1/3 життя я займаюсь концертами, більшість з яких проведена у Чернігові, аби про місто не забували і митці бачили, шо вони потрібні, їм є куди розвиватись та до чого прагнути. зараз апогей цієї діяльності — Фестиваль Чорного Міста IV. від і до, це повністю моя ідея, лише цього разу довірився тематичним кураторам: тату, виставка, мерч, експромт і активно залучаю друзів-волонтерів у допомозі, бо фізично витягти це неможливо в одне обличчя. вам може здаватись, шо організація, це легко — на вході посміхатись та тиснути руки знайомим. колись з'явиться фільм і глядач зрозуміє, скільки здоров'я покладено там. мої 30 припадають на перший день фестивалю — лекцію про становлення блек-металу. якшо хочете привітати — запрошую. якшо хочете подарувати шось, от вішлист. якшо звідти нічого не подобається — можете придбати квиток на фестиваль. якшо нічого із вищезгаданого вам не по душі — донатьте на банку. і пам'ятайте найголовніше: музика — потрібна вам, ви — потрібні музиці
український блек-метал у світовому контексті, подекуди, виділяється в окрему сцену із унікальним почерком. у "класичному" розумінні це, звісно ж, харківська школа, у сучасному — White Ward, Këkht Aräkh та Labyrinthus Stellarum.в рамках четвертого Фестивалю Чорного Міста, раді вітати гостей із Одеси, визнаних майстрів космічної атмосфери — Labyrinthus Stellarum. утворившись в 2021 році, за чотири роки існування, гурт випустив два повноформатні альбоми, які світовою спільнотою вважаються вже (!) кращими представниками саб-жанру cosmic black. у переданні атмосфери наукової фантастики та тематики космосу, завдяки власному баченню атмосферного блек-металу та дарк-ембієнту, музиканти у багатьох аспектах випередили засновників та видних представників піджанру, як то: Darkspace чи Midnight Odyssey. найцікавіше — Labyrinthus Stellarum були спецгостями на столичному концерті легенд Nokturnal Mortum у 2023 році. 26.04 | Фестиваль Чорного Міста 4 | Labyrinthus Stellarum + Sumakh + ... | Квитки за посиланням