Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - чемуренга
Added 14 Jul 2024

чемуренга

@chemurenga_channel
Number of subscribers: 1 069
Photos: 3,130
Videos: 376
Links: 259
Description:
ракування і несмішні меми

👥 Number of subscribers

1 069
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

495
Average/Day:: 261
Average/Week:: 548
ERR: 46.3%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 3
Week average: 2
Average per day: 2.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 515 25-04-29 14:16
Програма забезпечення наших захисників доступним транспортом, ініційована волонтерами України.На цей раз організовуємо вантажний бус для пілотів 28-ї бригади ім. Лицарів Зимового Походу. Важливість транспорту в бойових умовах і так важко переоцінити, а транспорту, який за раз довезе багато подарунків - ще важче. 🎯Ціль - 400 000 грн.http://send.monobank.ua/jar/kKcG76wKzПлануємо пригнати авто, за необхідності відремонтувати, забезпечити хлопців запасною гумою та інструментами.За участь передбачено призи: - кожен донат кратний 200 грн. приймає участь в розіграші курсів з тактичної медицини від @ua_rescue , похідні ножі,дбайливо підібрані нашим спеціалістом, ліхтарики та брендовані павер банки- кожен донатер з донатом в 1000, 2000 та 5000 грн. отримує особливий шеврон @spilno_zbir .При донаті не з монобанку вказуйте спосіб звʼязку з вами в призначенні платежу(!)Вся інформація та посилання доступні в нашій шапці профілю. Віримо, що разом ми зможемо швидко відправити машинку хлопцям!Слава Україні!🇺🇦
👁 407 25-04-19 18:04
Сюрреалізм четвертого року повномасштабної війни.Під стінами приміщення з пафосною табличкою «Культурно-мистецький центр НаУКМА» зібралося студенство Києво-Могилянської академії. Саме тієї Могилянки, яка з 1632 року була осередком українства і несла правильні сенси там, де їх не було.Але сьогодні студенти стоять під стінами, а не всередині. Бо двері для них — зачинені.Керівництво академії — в особах Сергія Квіта, Дмитра Мазіна і Владислави Осьмак — заборонило лекцію українського військового, який пройшов пекло найгарячіших ділянок фронту. Йому відмовили через висновок так званого “комітету з етики” — мовляв, він занадто правий, аби читати в академії лекції.Тема лекції: «Героїчна порода: від старої України до Третіх визвольних змагань».Я особисто мав розмову з Мазіним і Осьмак. Звертався до них від імені командування 3-го Армійського корпусу. Попереджав про недопустимість ситуацій, у яких люди, що боронили Київ, не мають змоги прочитати лекцію в цьому ж Києві. Але марно.Сьогоднішня Києво-Могилянка перетворилася на режимний об’єкт, який більше нагадує університет епохи Януковича, ніж простір вільної думки.Звертаюся до всієї військової і освітньої спільноти:Це вимагає публічної оцінки. Бо питання не лише в одній відмові — питання в тому, чому сьогодні військовий — ворог в академії, яка завжди була оплотом українського духу.Чому ці люди беруть участь в освітньому процесі?Чого вони навчать студентів?Ненавидіти армію? Зневажати жертву? Цуратися правди, якщо вона незручна?Прошу про максимальний розголос.
👁 587 25-04-11 17:25
Програма забезпечення наших захисників доступним транспортом, ініційована волонтерами України.На цей раз організовуємо вантажний бус для пілотів 28-ї бригади ім. Лицарів Зимового Походу. Важливість транспорту в бойових умовах і так важко переоцінити, а транспорту, який за раз довезе багато подарунків - ще важче. 🎯Ціль - 400 000 грн.http://send.monobank.ua/jar/kKcG76wKzПлануємо пригнати авто, за необхідності відремонтувати, забезпечити хлопців запасною гумою та інструментами.За участь передбачено призи: - кожен донат кратний 200 грн. приймає участь в розіграші курсів з тактичної медицини від @ua_rescue , похідні ножі,дбайливо підібрані нашим спеціалістом, ліхтарики та брендовані павер банки- кожен донатер з донатом в 1000, 2000 та 5000 грн. отримує особливий шеврон @spilno_zbir .При донаті не з монобанку вказуйте спосіб звʼязку з вами в призначенні платежу(!)Вся інформація та посилання доступні в нашій шапці профілю. Віримо, що разом ми зможемо швидко відправити машинку хлопцям!Слава Україні!🇺🇦
👁 328 25-02-20 20:09
А тепер потік свідомості з приводу останніх новин.В класний час я у відпустку потрапив, ставка на best Putin friend не зіграла.Ми зараз маємо ситуацію де на нас будуть тиснути - постійно і безумовно. Чому? Бо ми не можемо їм дати рівну відсіч. Два діда маразматика допизділися по схемі : зупиняємо як є , хохли заплатять за все.З приводу наших дій і можливостей:Була надія на смейсмологічні явища в Полтавській/Сумській області. Але нажаль то не те, що б ми хотіли... У нас зараз починають формуватися умовні кооперації деяких підприємств. Поки що все в зародку. Але більш тісна взаємодія дасть чудовий результат.Поки працюють старлінки по діючому контракту - у нас все буде ± стабільно. А далі є два варіанти : Україна - но авейлебел регіон або з власної кишені. Сумніваюся, що проканає державне замовлення. В будь-якому випадку - варіантів заміни повно : інші аналоги супутникового зв'язку, ті ж самі вай-фай мости як і у підарів. Що у підарів? А у них зараз весело - економічна нестабільність викликає невизначеність багатьох інвесторів. Це призводить до затримок , бо санкції досі діють. Вже не деякі підприємства, а досить-таки значна частка промисловості працює виключно на погашення відсотків кредиту, в тому числі підприємства ВПК. Це тішить , але поки не радує. Бо РФ їм додатково видає субсидії з резервних фондів на розширення. Безумовно, вони далі намагатимуться тиснути - Курвськ і Покровськ , на мій погляд - пріоритет 1. Далі Часів Яр і Білогорівка з Куп'янськом для того, щоб апелювати дєду 2 фром ЮСА , що вони й далі наступають і можуть це робити , і тому треба змусити Україну здатися.Це те що в голові затрималося, далі буде як трохи газет почитаю і хоч трохи краще ознайомлюся з деякими ситуаціями
👁 345 24-10-31 09:34
В коментарях пишуть про погану владу, яка не дає людям зброю і лише вільні люди мають зброю, озброєні люди навели б порядок і інше бла-бла-бла. Люди, отямтесь! Ви раби своїх відмазок. У вас ніхто не забирав права на зброю. Так - воно дуже погано нормативно оформлено. Але воно було практично завжди після відновлення Незалежності. Будь-хто з вас, хто досягнув 25 років може придбати снайперську гвинтівку аж до калібру 12,7 мм. Причина, що ви досі не озброїлися не лише у поганій владі, а і у вас в дзеркалі. Так - це дорого. Так - це бюрократія (насправді вже не дуже зовсім). Але це вирішується. У вас малий дохід? Киньте, курва мать курити, на два роки і ви закумулюєте достатньо ресурсів аби купити напівавтоматичний нарізняк по середині ринку. Порох і Зеля не дають зброї? Ви живете в час, коли ви цілком ЛЕГАЛЬНО можете самі її придбати. І вам за це нічого не буде. Поки кожен сам не почне думати про своє забезпечення засобами активного захисту - всі балачки про "вільні люди", "наведення порядку" - пусті слова. П.с. автор цих слів не закликає до збройного повалення будь-чого та засуджує порушення чинного законодавства.
👁 261 24-10-22 09:02
Друзі, з смутком і біллю повідомляю вас про жахливу втрату. Не стало Георгія Рудакова, друга Принтера. Це стало великим ударом особисто для мене. Жора в якійсь мірі був моїм протеже. В такій же мірі як і протеже Філіна, але це нічого не міняє. Жора був надзвичайно неординарною особистістю, і я би з радістю почав розписувати весь його бойовий шлях, від гч в Розвідці Ноєм, до спецпризначенця УДА, але! Але це нахуй нікому не треба. Ті хто знав Принтера і так знають за що будуть його любити і пам'ятати. Для тих хто не знав - це нічого не змінить. Проте одну просту річ зробити ви можете: будьте достойні жертви Принтера. Принтера і тисяч інших, які віддали найдорожче, за те що вважали найважливішим. Жора назавжди залишиться в моїй пам'яті як чоловік чесної долі, контрактор, воїн, доброволець, а головне друг. Дякую за те що був брате, мені тебе не вистачатиме. Побачимось по той бік. Георгій Рудакова, друг Принтер навіки в строю!Єбалай Акбар!Прощання з Георгієм Рудаковим відбудеться 23 жовтня у місті Миколаїв на проспекті Миру о 11:00. Поховають героя на Новоматвіївському цвинтарі.З родини у Жори залишилась тільки наречена, буду дуже вдячний якщо захочете підтримати її фінансово. Даю посилання на банку каналу, всі накопичені кошти переведу їй. https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr
👁 525 24-08-07 06:05
29.Третій день народження з жетоном на шиї. Вже дуже дохуя насправді. Я дуже сильно змінився за цей час. Але бля і не змінився. Я все ще люблю комп'ютерні ігри, зоряні війни, і заливать піздак по барам. Але з'явились і нові хобі: нищити ворога, стріляти з вогнепала, писати текста. Я наче і та сама людина яка другого березня 2022 перетнула кордон з наміром вступити до війська, але одночасно і безмежно далека. Змінилось абсолютно все, і одночасно нічого. А головне що досі не пропало бажання жити. Не просто не пропало, а тільки посилилось. В мене є все що потрібно людині для щастя. Родина, друзі, мета, робота, мрії і плани на майбутнє. Тому я хуйовий штурмовик, бо в штурмовика не має бути прив'язаностей. Але я вірю що можу бути непоганим баунті хантером, благо певні скіли присутні. Тому ПВК Єбалай цвіте і пахне.А ще я заїбався. От наче всього третій рік як на війні, а заїбався. Як собака. Чесно. Але один хуй продовжу тягнути цю лямку. По перше-не зможу інакше, по друге-черга з тих хто може мене замінити шось дуже ріденька . Тому лишається лише їбашить і сподіватись на світле майбутнє. На щастя цей день народження я проводжу хоч і на Донбасі, але на вихідному і з коханою, а це вже ніхуясобіблять, варто того щоб за це боротись. Висновків не буде. Всім війна!Доповідь закінчив.А для тих хто хоче привітати мене з днем народження і посприяти давній мрії купити власний нарізняк:https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr5375411214219755