Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - чемуренга
Added 14 Jul 2024

чемуренга

@chemurenga_channel
Number of subscribers: 1 069
Photos: 3,130
Videos: 377
Links: 259
Description:
ракування і несмішні меми

👥 Number of subscribers

1 069
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

495
Average/Day:: 261
Average/Week:: 548
ERR: 46.3%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 2
Week average: 2.1
Average per day: 2.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 494 26-05-18 05:04
А тут я. З текстом)РКБТуман і його командаЦе був досить вже віддалений 2023 рік. Я лише став на посаду командира 9ї механізованої роти і, оскільки, мій підрозділ вже перебував на позиціях - знайомство з особовим складом було епізодичним і точковим. Сходив на одну позицію - познайомився з тим відділенням, в іншій посадці знайшов 2й взвод. Катнув на бронегрупу і подивився на свій автопарк БМП що ховалися в посадках і капонірах.Людей в роті було не те щоб багато. Не більше 70. Причому левову частку складали екіпажі БМП. Але поки всіх обійдеш і з усіма познайомишся - пройде добрий місяць. Тим паче хтось ще у відпустці, а хтось і у госпіталі.Позицій у нас було не дуже багато. Кілька ВОПів, жменька ПВ (позиції відділення) і КСП роти, ну і бронегрупа. Частина людей копала нове КСП роти з великим бліндажем, бліндажем для пілотів, бліндажем для резерву, капоніром для машини і ще купою всіляких приємностей.Десь тоді коли запасне КСП вже викопали і ми почали переїзд - саме тоді КБ зажадав створення резерву командира батальйону. Наша рота стояла на досить таки спокійному відрізку. 7а і 8а тусувались біля желєзки північніше Курдюмівки. І справи там йшли не дуже то й весело. Кацап постійно бодрив позиції і робив накат за накатом. Періодично захоплюючи позицію “Чайка”, і так само періодично пройобуючи її. Історій з Чайки накопилось багато, але я там особисто не був то вони мають лише загальні риси, та ще й спотворені моєю пам'яттю. Якось кацап набіг і частину наших піхотинців убив, решту рускі об’явили полоненими і вигнали на вулицю. Вклавши укропів їбалом в землю щоб наша арта не кошмарила позицію. Але це спрацювало не дуже добре. Прилетіли наші скиди і загнали руских під шконку. Потім скидом своїм передали записку і рацію. І коли черговий рій дронів налетів і почав чмирити кацапа - наші дали на капця і таким чином звільнились з російського полону. А пєтухи… а пєтуха потім роз’єбали дрони, а група зачистки що підійшла на наступний день - лише викинула трупи на вулицю і самі сіли в тих норах.В інший день один кацап добіг до Чайки. З дрона було видно як він по джекічанівські підбіг до нори - припідняв одіяло тикаючи всередину нори автоматом. Завмер. Постояв так хвилинку, потім коротко кивнув і побіг назад на південний схід в сторону Зеленопілля. Потім виявилось що в норі сидів наш піхотинець, і коли рускій підняв одіяло - той взяв його на мушку. І рускій і наш не стріляли один в одного. Наш сказав: “давай миром розійдемся”. Вони один одному кивнули і рускій побіг назад.Західніше чайки, на іншій позішці, двоє наших побратимів розвалили кабіни десанту з двох бех. Причому один штурм забіг до них в окоп. Вони його захуярили, витягнули з окопу і поклавши як бруствер - вели вогонь і метали гранати прикриваючись його кривавим трупом. Більшу частину другого десанту то просто закидали гранатами. Взводнік пітухів вижив, здався в полон, але пізніше здох від втрати крові. Ну, це зараз, з моїх уст, все просто і весело звучить. А тоді для наших пацанів діло пахло пісюнами. Бо як водиться - хуй хто тобі поможе окрім скиду і міномету. Та й тих туман їбе. І інколи ти сам по собі. Взагалі без нічого. Тому вірні побратуськи це єдине що може вберегти тебе від смерті. Ну і завбачливо натягане не позицію БК.Частина 2Під час чергової прогулянки я пішов на позицію до Тумана. Самого Тумана на місці не було, тому я знайшов його людей і з ними коротко перепіздєл. Непогані хлопаки, недовірливо до мене поставились, але це було нормально. Довіра заробляється довго, і випаровується миттєво коли тебе переводять в інший підрозділ. Ну хіба твоя слава пиздує поперед тебе на весь фейсбук, ютуб і тікток. Що явно було не моїм випадком.З усіх хто там був я запам’ятав Картоплю. Причому обличчя в загальних обрисах, а от позивний - добре запам’ятався. Він виділявся з цієї тусовки. Не в хорошому, правда, сенсі. Просто виділявся. Він часто згадував свою дружину і був досить схожий на вуйка з полонини що подався в айті, а потім втрапив до війська.
👁 578 26-04-19 08:06
Давайте проміжково зафіксуємо:1. Легаві бляді видаютьдозвіл на зброю якомусь уєбану,який потребував,судячи з усього,допомоги хорошого психіатра.2. Легаві бляді ніяк не перешкоджають вчиненню теракта,навпаки вони уйобують з місця події роняючи кал і кидаючи поранених цивілів3.Легаві бляді реагують настільки "швидко",що цей уйобок встигає вбити 6 людей и поранити ще 15Лнгаві бляді вважають,шо це і є той самий їхній захист про який вони галасять з кожного утюга4.Легаві бляді через 0.003 секунди після теракту починають писати постіки в соцмережах,що тре в черговий раз закрутити гайки і ще більше унеможливити отримання дозволів5. Легаві бляді вважають,шо тобі в військовий квиток можна вписати все,включно з РСЗВ,але отримати дозвіл на пістолета ти не можеш,бо тоді ти,хохол,всіх навколо перестріляєш(шо заважає тобі зробити це з виданого іржавого калашмата ніхто не пояснює)6. Це ті самі бляді,які фоткаються позуючи з трупами дітей,які вони самі і розшукують7. Легаві бляді вважають,шо я(ми) маємо все це покірно жрать зі свого корита і не відкривати піздакиЦе ті самі бляді,які незаконно можуть зупинити тебе для перевірки документів будь-де. Ті самі бляді,які підкинуть тобі,ветерану,пачки наркоти з бірками вещдоків. Ті самі бляді,які пиздять тебе палкою,коли ти виходиш на акцію проти одностатевих шлюбів. Ті самі бляді,які закривають очи,коли хуєсос на тцк стріляє з травмата по цивілу в 2х метрах від них. Ті самі бляді,які нерождьоні для війни,в той час ,як вони ж палюють на тіпів,які не мають взагалі ніякої військової підготовки. Ті самі бляді,які судять тебе за перевищення самооборони,коли ти бараниш хуєсоса,подібного тому,що вчинив вчорашній теракт. Ті самі бляді,які судили ветеранів в часи АТО і після. Ті самі бляді,якв кришують наркотрафік,контрабанду і ще дохуя чого. Ті самі бляді,які святкують дні народжень з "ворами в законі" і ручкаються з ними.Це все одні й ті самі бляді,джентльмени.І от у мене питаннячко: а з якого хуя я маю захищати цих блядєй від русаків? Як по мені,та хай їх всіх виїбуть на спинах їх напарників,а потім поміняють місцями. Ніяка блядота особисто мене ніколи нічим не захистить. Нема жодного йобаного кейсу,еоли я звернуся до цих блядєй за допомогою,просто ноль варіантів,навіть якщо мене будуть кріпить якісь уєбани. Цей піздорез має стати відправою точкою по перезавантаженню всієї цієї блядської системи до останнього йобаного мусора. В тому вигляді,якій вона має зараз це єбане позорисько,мені соромно,що я живу поруч з цими клоунами на погонах.Доповідь завершив
👁 490 26-04-15 09:21
Наш дорогий списаний друг і контрактор Клоренс не витримав скніння в тилу, і вирішив повернутися до війська. Новий підрозділ, новий фах, нова команда. Зараз їм треба невеличка допомога з матбазою. Далі пряма мова Клоренса:Всіх вітаю,дорогі у Христі браття і сестри🫡 Після пари тижнів роздумів чи просити вас про шось подібне все ж такі дійшов висновку,шо цього разу прийдеться,хоча,чесно кажучи,дуже-дуже не хочеться. Як певно багато з вас знає,мені дома не сидиться,бо дому у мене нема,тому я знов став необмежено придатним і на днях с кількома новими побратусиками знов вирушу на зустріч приключєніям з ординськими сатаністами. Якщо у вас є можливість і бажання,прошу вас долучитися до збору для мене і моїх нових друзів,щоб ми могли придбати необхідні нам розходники для роботи по утилізації болотного біосмиття. На жаль,не можу озвучити все,що ми хочемо придбати,бо так дехто може зрозуміти специфіку нашої роботи,але в тому числі нам тре придбати дробовічьок,набої і всякі інші корисні,але не дешеві штукі. Звіти,наскільки це можливо враховуючи ситуацію,згодом обязуюся надати належним чином. Також,безумовно,якщо на те буде Воля Божа і добро командування,час від часу буду радувать вас відосиками з розлітающимися на шмаття москалями,щоб ви розуміли,шо ваші кровні гримні не були витрачені дарма. Хотілося б зібрати пару мільонів гривень,але якщо зберемо хоча б ліміт банки-50К гривень,буду щиро вдячний и трохи радий. Дякую за увагу, посилання на банку прикріпляю нижчеhttps://send.monobank.ua/jar/6SedboF8vqНомер картки банки4874100027524720
👁 584 25-12-23 17:00
Не так давно силою наших підписників на наш підрозділ було придбано транспортний засіб - бус Форд Транзит, який дуже добре підходить для задач перевезення особового складу та обладнання на дальняки. А робота в нас саме така: сьогодні - тут, завтра на зовсім іншому напрямку. Крім цього в нас є L200, яка з нами з березня 2022. За минулий рік вона наїздила дуже багато від степів Херсонщини до посадок Сумщини. Транспорт потребує ремонту. Форд, який звик їздити німецькими дорогами не в захваті від сільських доріг Запорізької області) А ходова L200 взагалі потребує капіталки.Тому ми знову вимушені звертатися до вас з простягнутою банкою. Сума не велика, але і немала - 60 тисяч гривень. Розуміємо, що на носі Різдво і українці мають куди дівати кровно зароблені гроші. Тому кому скільки не шкода - по кілька шагів та й зберемо.На ремонт автопарку нашого тепер вже взводу: Ціль: 60 000 ₴Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9bXXaJT6SYНомер картки банки4874 1000 2245 4873 Для тих, хто не дружить з монобанком - карта приват: 4149439029180589
👁 539 25-11-01 12:22
Тут друг Скіф збирає дєнєжку на одну дуже потрібну всій бригаді софтіну. Ортофото це те що дозволяє нам максимально точно наносити вогневе ураження ворогу. Завдяки ним не одна сотня кацапа відправилась на дємбєль. Далі пряма моваНам 4 Бригаді Оперативного Призначення Рубіж , для виконання завдань на Добропільсько-Покровському напрямку потрібно придбати програмне забезпечення для роботи з ортофотопланами. Це критично важливо для забезпечення точного планування та оперативного контролю ситуації на місцевості. Це підвищує ефективність виконання бойових завдань і знижує ризики для особового складу. Допомогає більш ефективно планувати штурмові операції та місії НРК . Я звертався не в один фонд і вони не мають технічної змоги проплатити ПЗ такого типу. Тому звертаюсь до кожного українця , до всіх тих, хто нам допомогає. Ми потребуємо проплати FarsightVision . Для військових це 1200€ за відкриття кабінету та 1 акаунту та 600€ за кожен наступний аккаунт . Нам , на бригаду, потрібно хоча б 2 акаунти. Вірю в кожного з вас! Вірю в силу інтернету та репосту🤝🫂 Реквізити : https://send.monobank.ua/jar/6M3LtzTwCwПриват : 5457082279775865PayPal [email protected] .
👁 564 25-08-30 13:48
Думаю, сьогоднішня трагедія у Львові породить багато цікавих і не дуже суперечок. Про те чи можна запобігати таким убивствам, чи врятував би закон про вільне володіння зброї (у Секретаря РНБО вдома міг бути цілий арсенал), чи треба вдосконалювати систему відбору кур'єрів "Глово" і тд.Мені ж хотілось би поговорити про інше. Сьогодні Україна втратила не просто колишнього Спікера Верховної ради чи народного депутата. Вона втратила людину, що досить непогано відчувала майбутнє тоді коли безліч наших співгромадян жили минулим шукаючи різницю між бідністю в совку та Україні 90х.Росіянське "Общество память" пам'ятаєте? Андрій Парубій ще раніше створив своє Товариство "Спадщина", тільки це була не антисемітська ресентиментарна відрижка, а професійне об'єднання науковців та археологів, що доводило цікавість та важливість нашої історії.В 1996 році Андрій Володимирович стає співзасновником іншого товариства - "Патріот України". Так, те саме, яке потім стане базисом для всього Азовського руху. Прикметно, що тоді це була не просто націоналістична організація, а колектив, що прагнув допомогати тодішнім Збройним Силам України. Потім там будуть зміни і при Білецькому то буде геть інше формування, але основи закладені то у середині 90х.Ще в ті роки проводив марші з червоно-чорними та прапорами "Ідея Нації". І не лише у Львові, а і в Харкові, де це було щось геть небачене. Видавав газети націоналістичної тематики. Писати суто про Шевченка чи Донцова йому певне було нудно. Тож Андрій Володимирович знайомив нашу публіку з Геноном, Елліаде, Еволою, Шпенглером і тд. Потім будуть дві революції, російське вторгнення, РНБО, Верховна Рада, повномасштабне вторгнення тощо. Речі, про які писав чи говорив Парубій у 90х, вже буденним тоном проговорюють по телемарафону та у массових виданнях. Можливо, про його доробок у наш поточний дискурс там згадають сьогодні. Було б непогано, бо раніше ідеологи телемарафону згадували Андрія Володимировича суто в контексті його проблем з дикцією вважаючи це чимось неймовірно кумедним. Цікаво чи до 2025 року вони хоча б приблизно вивчили історію України так добре як загиблий знав її у 80х коли пішов на свій перший мітинг за Україну.Давайте не будемо як вони і запам'ятаємо Андрія Парубія як справді цікаву та ерудовану людину. Націоналіст з 80х, який став успішним. В кар'єрі та сімейному житті.
👁 514 25-08-10 11:53
OMG! Ці ваєнні знову роблять збір, скільки можна? Коли там договорнячок 😭Як казав один мудрий старець: «Победа не за горами, а от перемогою й не пахне» і щоб робити перемогу не словом, а ділом, відкриваємо збір на корч нашому другу, брату і чулувіку, який буде їздити на ньому розтягнутою лінією фронту і наближатиме перемогу, а не побєду. 💅Чому так дохєра бабок?1. 20річні корчі це, безсумнівно, стиль і любов, але жити разом із корчами на СТО, поки точиться війна – так собі ідея.2. Сума взята з запасом, бо треба взяти моцного корча. Залишок буде направлено на поточні збори наших друзів. 💅А що там за розіграш?За донати кратні 100 грн (100 грн – один шанс, 200 – 2 і тд) ми розігруємо єбєйший ігровий ПК, майже як на відео, який може виграти будь-хто з донатерів.Характеристики наступні:• Ryzen 7 9800X3D• RTX 4090• 64GB DDR5 💅Якщо ви відкриваєте допоміжну банку на суму від 5к і допомагаєте нам збирати гроші на корча, то для вас це рахується також, як донат. Тобто, банка на 5000 – 50 шансів виграти кампуктер.Щоб відкрити допоміжну банку, пишіть в особисті @pani_petlyaЯ вам зроблю гарну картинку і побажаю удачі!🎯Ціль: 666 666🔗Посилання на монобаночкуhttps://send.monobank.ua/jar/6iZVyF4QQ8💳Номер картки баночки4441 1111 2691 6398Бажаємо виграти саме ТОБІ, але пам’ятай, що донатити силам оборони треба не за підгони. Підгони то приємний бонус, а донатимо ми для того, аби завтра до нас в хату не зайшов бурят. Хата з краю горить перша.
👁 570 25-06-10 16:50
Не нам судити, але ми й не мовчатимемо.Є така категорія родичів – примари. Їх не було після підписання контракту. Не було в госпіталях. Не було з передачами, з обіймами, з «я поруч».Їх не було, коли він стирав кров із рук. Їх не було, коли він приїздив у відпустку і замикався вдома, бо тіло в тилу, а мозок ще в сіряку. Вони зʼявляються лише після сповіщення «він загинув, похорони на 12 годину». А раніше не було, бо не встигли, тяжко чи далеко.Проходить кілька днів після загибелі і ці примари з’являються. З дипломами, з гучними словами, з претензіями і позовами до суду.«Це мій брат», «Це наш син», «Ми родина героя». І говорять так голосно, наче хочуть перекричати совість. А вона не кричить. Вона мовчить і стискає кулаки.Не кров робить тебе ріднею. А любов, присутність в житті, пам’ять.І ні, ми не судді. Але ми були поряд із ними. Ми бачили, хто писав, хто дзвонив, хто підтримував. Ми пам’ятаємо, як воно було за життя. А памʼять вона гостріша за лицемірні слова.Позор не тим, хто плаче щиро. А тим, хто з’явився тільки на етапі отримання гробових.
👁 594 25-05-09 15:53
Програма забезпечення наших захисників доступним транспортом, ініційована волонтерами України.На цей раз організовуємо вантажний бус для пілотів 28-ї бригади ім. Лицарів Зимового Походу. Важливість транспорту в бойових умовах і так важко переоцінити, а транспорту, який за раз довезе багато подарунків - ще важче. 🎯Ціль - 400 000 грн.http://send.monobank.ua/jar/kKcG76wKzПлануємо пригнати авто, за необхідності відремонтувати, забезпечити хлопців запасною гумою та інструментами.За участь передбачено призи: - кожен донат кратний 200 грн. приймає участь в розіграші курсів з тактичної медицини від @ua_rescue , похідні ножі,дбайливо підібрані нашим спеціалістом, ліхтарики та брендовані павер банки- кожен донатер з донатом в 1000, 2000 та 5000 грн. отримує особливий шеврон @spilno_zbir .При донаті не з монобанку вказуйте спосіб звʼязку з вами в призначенні платежу(!)Вся інформація та посилання доступні в нашій шапці профілю. Віримо, що разом ми зможемо швидко відправити машинку хлопцям!Слава Україні!🇺🇦
👁 525 25-05-03 07:05
А з позицій ніхто не виходить, лише заходять… і… і… зрада одним словом. І тут якось і не доїбешся до солдата. Я такой хуєти в 22м надивився. Но то я, я робив шо хотів, і маючи в голові якусь свою картину обстановки, приймав рішення як і шо нада зробить. Куди втекти, куди піти, де закріпитись. А солдат зараз не паніме ніхуя шо відбувається, та й з нори не особо то й видно.Доречі не всі мої рішення тоді (та й зараз) були вірними. Це щоб знизити градус самонадрачування.Окрім злочинної влади, вугілля в топку підкидає ще й той самий солдат Залупа, якому кажеш - висунься з нори, почни стріляти і кидатись гранатами, а він забивається поглибше в нору і звідти виє що “спасітєпамагітєпацани”, автомат заклинив (бо він хуй його чистив) і ще щось на засциканськом. Два кацапа ліниво штурмують позицію А. Ти кажеш позиції Б піти їм памагти, але солдати хуй вилізуть з нори допомогти більш хоробрим своїм побратюням. І вся надія на мавіка/фпв який прилетить і проламає череп пітуху. А якщо позицію дронаря роз’єбуть - то й помогти позиціям і врятувати день буде нікому. Раніше, в далекому 22му можна було на характері залетіти броньою і роздати всім бажаючим піздюлєй, завезти поповнення і забрати поранених. А зараз цей варіант недоступний, оскільки броня дідька лисого кудись доїде через аномальну кількість дронів в повітрі. Шанс успіху такого міроприємства - відсотків 20. Та й бажаючих залітати на характері - не те щоб багато.Кацап платив високу ціну за кожну взяту позицію, але півтори нори і шмат посадки за взвод свинособак - досить прийнятна ціна для окупантів. Хулі, мнєско ще є, нових пришлють.Кілька слів про противника: окрім дронарів, яких я відмітив як дуже й дуже грізних супротивників, окремих слів заслуговують і їх штурмовики:Це гарно вишколена і вмотивована піхота. Незважаючи на те, що переважна більшість з них служить не більше 3х місяців - вони хоробрі, гарно забезпечені, не тікають, чітко виконують накази і дуже хочуть вбити своїх ворогів. Рецепт успіху простий - вивести бригаду (а перед цим зтерти її в нуль нахуй), дати їй нове поповнення з добровольців-контрактників, грошей на еквіп, час на навчання. Якісно те навчання провести. І вуаля - є боєздатний підрозділ (майже без техніки, але тим не менше).Кожен кацап гарно запакований. В мультикамі, гілі, без скотчу чи пов’язок. Несе на собі купу кевлару. З цікавого - велика жменя наркотичних стимуляторів і знеболюючого, кожен другий має виданий йому смартфон з альпенквестом, рацію з виносною антеною. На групу в 2-3 підара є один тєплак.Але це була перша хвиля вмотивованого і вишколеного м’яска. Потім вони скінчаться і почнеться друга хвиля - бомжі в русцифрі. Почалися тумани і можна було більш активно літати бронею на еваки і логістику. Чим я і зайнявся.Наступною буде історійка про залітання бронею (відео з якої ви бачили) і коротусики про заміси в які потрапляє пііхота.Ну і класичне: закиньте будь ласка грошей - на батарейки для Вампіра не вистачає, а Вампір це зараз єдиний засіб що може занести передачку піхоті. Чи кинути ТМку на голову.Звіт про використання коштів - за 20к грн придбав 2 запасні батарейки на теплоприціл Арчер і адаптер під новий їх роз’єм. Ціни в них драконівські, але приціл файний. Скоро певно знадобиться.Мавіки не закупав - бригада накидала нам жменьку. Тому поки вирішили купити баток на вампір.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6ErrsvPqRd💳Номер картки банки5375 4112 1633 4883Paypal: [email protected]