Source
Чернівецький Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України | В Чернівецькому ліцеї №19 імені Ольги Кобилянської відбулася лекція, о...
47 Views/Reach
2026-03-31 09:51
Message №5520
В Чернівецькому ліцеї №19 імені Ольги Кобилянської відбулася лекція, організована тренінговим центром ДУ «Чернівецький ОЦКПХ», присвячена темі подолання професійного вигорання серед педагогів. 🧠💛Під час зустрічі вчителі отримали практичніпоради, як розпізнавати перші ознаки емоційного виснаження, знаходити ресурси для відновлення сил та усвідомлювати важливість турботи про власне здоров’я й внутрішній баланс. 🌿✨Лекцію провела лікар-епідеміолог, к.мед.н., доцент БДМУ Алла Ходоровська, а також участь у заході взяла в.о. завідувачки тренінгового центру, к.мед.н., доцент БДМУ Наталія Ліснянська. 👩⚕️📚На завершення учасники долучилися до практичних технік медитації та вправи «метелика», що допомогло закріпити отримані навички й відчути внутрішню гармонію. 🦋🧘♀️Захід став не лише джерелом корисних ідей, а й нагодою для натхнення, переосмисленняпрофесійної ролі та пошуку нових шляхів самопідтримки, подарував педагогам можливість відчути підтримку, відновити енергію та налаштуватися на продуктивну й натхненну роботу з учнями. 🌟💫