Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Котосховище🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Котосховище🇺🇦

@cats_save
Number of subscribers: 14 098
Photos: 3,130
Videos: 11,100
Links: 12,200
Description:
Сховище твоїх котиків🐱 З усіх питань: @big_catowsky Скинути кота, мем, прікол: @pankotckuy_bot Ютюб зі стрімами: https://www.youtube.com/@catowsky На біржі: adsell.me/r/Qa0pEn Підтримати канал: https://t.me/+bGVJXJvzea85NjY6

👥 Number of subscribers

14 098
Average/Day:: -6
Average/Week:: -42
Average/Month:: -127

📊 Messages per Day

6.8
Last day: 6
Week average: 7.7
Average per day: 6.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,650 26-05-12 19:25
Так от. Я б хотів, щоб цього патчу не існувало.Народ, пам'ятаєте, кілька днів тому я шукав виходи на нормального онколога? Так от, пояснюю в пабліку те, що кільком людям вже розказував в особистих. В мого батька виявили рак легенів. І виявили його досить пізно, бо ураження вже пішло на сусідні органи. Наразі ми ніяк не можемо дочекатись результатів біопсії, щоб призначити лікування і взагалі зрозуміти, чи можливе воно. Зразки вже відправили з обласного диспансеру в Черкаси і там дообстежують. Ситуація погіршується дуже швидко, наразі наша основна задача це чекати результат, знеболювати і намагатись створити якісь умови, щоб якось полегшити йому життя.Везти його в приватні клініки наразі не варіант, бо без результатів біопсії все рівно ніхто нічого робити не буде, а робити її заново і чекати ще раз - теж не варіант, бо він банально не вивезе якусь далеку дорогу.Ми не вміємо варити мет, як Волтер Вайт і Джессі Пінкман і робити якийсь збір, щоб заганяти себе в "суспільні борги" я теж не можу. Тому ми випускаємо цей патч відразу трьома позиціями на сайті. Відрізнятись вони будуть тільки ціною, в яку ви можете оцінити свою підтримку.Весь прибуток з цих патчів піде на ліки, догляд та умови. Можливо, в подальшому - на трансфер і т.д. Коротше кажучи, я не знаю, скільки нам знадобиться грошей, але дивлячись, як вони летять зараз, підтримка зайвою не буде.Аналогічно, я не знаю, скільки патчів ви замовите, тому партія ще не запускалась. Це буде передзамовлення і я запущу виробництво як тільки буду знати приблизну кількість необхідних патчів. Тому поки що ніяких лімітів на замовлення немає, можете брати скільки забажаєте. І дякую вам всім, після першого посту в мене з'явились нові знайомства серед людей, які вже допомогли трішки полегшити весь цей пи*дець, який зараз відбувається.Придбати патч: https://kitdontjump.shop/
👁 2,750 26-03-08 14:50
Ну шо, мадами і джентльмени.Сьогодні 8 березня.Хтось святкує — святкуйте.Хтось не святкує — не святкуйте.Я взагалі вважаю, шо щоб подарувати своїй мадамі букетик квітів чи якусь рафаелку — ніякі спеціальні дати не потрібні.Але раз вже так — давайте зробимо маленький двіж.Міні-конкурс.Я загадав 5 питань про канал.Перші 3 людини, які правильно дадуть усі 5 відповідей в одному коментарі — отримають від мене рафаелки по пошті 😏(або якщо комусь буде незручно отримувати на пошті, то просто перешлю на карту еквівалентну суму грошей)Питання такі:1️⃣ Коли був створений канал “Котосховище”(дата і рік)?2️⃣ Як звати котика адміна?3️⃣ Коли відбувся перший стрім на YouTube(дата і рік)?4️⃣ Який найунікальніший мерч існує на каналі (він є всього у 4 людей)? Він ніколи не продавався і дарувався в подяку за участь в житті каналу.5️⃣ Як називається івент на каналі, коли виходить купа-купа-купа відео з котиками?Відповіді пишіть одним коментарем.Рахуються тільки перші 3 правильні коментарі.Так шо хто вспів — той вспів 🥲Підглядати не раджу — хтось може помилитись і всьо посиплеться.Успіхів 👹
👁 3,260 25-12-31 20:13
Так, ну шо, друзі. 2025 минає… жесть яка. Як летить час… не знаю. Чесно — не готував якийсь текст, тому просто від душі шось писану.По-перше, вітаю всіх, що пережили ще 1 рік. По моєму особистому відчуттю — цей рік був якийсь ну дуже тяжкенький. Так багато гімна було, що навіть те небагате хороше, що було, просто затьмарилося наголову. Але нічо — тримаємось.Дякую кожному, що лишаєтесь зі мною. Тут, звичайно, не все ідеально 😄 Але точно від душі і від чистого серця.Цього року я вперше спробував мерч, до речі. Він наче вам сподобався, але треба памʼятати, що я тільки вчуся. І надалі все буде тільки краще і краще. Можливо, в наступаючому році трошки налагоджу процеси, і буде змога акумулювати якісь зайві кошти та потрошку закупати рекламу. Надто багато «ідей» іде в трубу (ви навіть не знаєте про це), і це реально зʼїдає всі можливі бюджети. Але то таке.Коротше. Бережіть себе й рідних. Більше проводьте час разом — це дуже важливо. Подзвоніть, побалакайте один з одним. І не вішайте носа.Ну, з наступаючим Новим роком, друзі. Давайте тако сьорбнемо всі разом шо там у кого є.3… 2… 1… — сьооооорб 😎Все, красавчіки. З Новим РОКОООООМ! 🎄