Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Книжкові історії 🏳️‍🌈
Added 14 Jul 2024

Книжкові історії 🏳️‍🌈

@call_me_booklover
Number of subscribers: 13 252
Photos: 7,620
Videos: 204
Links: 1,930
Description:
Все, що ви хочете знати про книги — тут! Амбасадорки ЛГБТ-літератури 🏳️‍🌈 Умови співпраці: https://telegra.ph/Umovi-sp%D1%96vprac%D1%96-Knizhkov%D1%96-%D1%96stor%D1%96i-05-12 Для звʼязку: @l_halka
Source

Книжкові історії 🏳️‍🌈 | Вирішила запостити відгук з обкладинками цієї книжки різними мовами 🕊«...

Telegram community logo - Книжкові історії Книжкові історії 🏳️‍🌈 @call_me_booklover
3 000 Views/Reach 2025-04-30 06:22 Message №6911
Вирішила запостити відгук з обкладинками цієї книжки різними мовами 🕊«Любий Едвард» #прочиталаЦе книга про втрату, горе і про те, як непросто людям усвідомлювати смерть. У дванадцять років Едвард стає єдиним, хто вижив у жахливій авіакатастрофі, яка забрала життя його батьків, брата і ще 180 пасажирів. Тепер йому доводиться жити далі — з тіткою і дядьком, із постійним болем і порожнечею. Знайти сенс свого існування. Авторка настільки трепетно написала цю книжку, дозволила герою вести сюжет, не навʼязувала якісь свої ідеї, а наче лише спостерігала за дитиною. Роман частково заснований на реальних подіях — катастрофі рейсу Afriqiyah Airways 771, який розбився у 2010 році. Із 104 людей на борту вижив лише 9-річний хлопчик із Нідерландів — Рубен ван Ассоу. У "Подяках" авторка говорить, що хотіла віддати данину загиблим людям і водночас зрозуміти, чи зміг той реальний хлопчик пережити цю трагедію. «Мені потрібно було, щоб із ним усе було добре, тому я мала написати цю історію так, аби сама повірила, що це можливо» — зізнається авторка.Так зʼявилася ця книга. І вона насправді життєствердна. А в наших реаліях може навіть трохи допомогти впоратися з "травмою вцілілого".«Їм є з чого почати, навіть якщо зараз вони перебувають у найгіршій точці, яку тільки можна уявити». Мені книжка запала в серце! Тому раджу, якщо теми втрат не є вашими тригерами зараз 💔