Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Buyer Media
Added 06 Dec 2025

Buyer Media

@buyermedia
Number of subscribers: 2 681
Photos: 339
Videos: 48
Links: 262
Description:
Все про світ affiliate маркетингу в Україні Контакт для звʼязку: @karina_buyer_media

👥 Number of subscribers

2 681
Average/Day:: -11
Average/Week:: -61
Average/Month:: -261

👁️ Average views per message

796
Average/Day:: 1,350
Average/Week:: 633
ERR: 29.69%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,180 26-06-05 14:34
#шопоютубу🤯Ігор Лачен шантажує криптоциганкуІ цей заголовок не клікбейт. Таке відео випала нагода глянути і вам також радимо (посилання знайти не важко). Така собі Катя Крипто зізналася, що той самий «Лачен пише» вимагає у неї 200к баксів, щоб припинити медіа атаку. А атакою були численні дописи власне на каналі Лачена про те, що Катя — скамерша. Спершу Джокер вів подібну кампанію проти крипто експертки, а коли та заплатила йому «таксу», то включився вже Лачен з легкої руки Джокера. Блокбастер ще той. Навіть не хочеться спойлерити, що там у відео, але, впевнені, корисного та цікавого для арбітражників є чимало. Власне з крипто коучами все і так ясно, перевіряти їхні борди, певно, немає сенсу, але складається враження, що Лачен таки реально її шантажує. Це підтверджує всім відома його менеджерка Леруїні (її то голос та вимову важко з кимось сплутати). В цілому відчуття від перегляду були не дуже. Бо рідко буває щоб на відео, яке триває 73 хвилини не було жодного позитивного персонажа Підписатися на Buyer Media
👁 557 26-05-16 09:34
Про AFFHUBНіби все було ок. Майстермайнди збирали достатню аудиторію. На афтері люди двіжували. Було дуже багато гостей. Але…Це був обʼєктивно не найсильніший «афхаб» за останні кілька років. Відкриття сезону арбітражних івентів авжеж вдалося, бо ж якщо хоч щось хтось робить — це апріорі круто. Але от було відчуття, що івент був якимось прісним, чи що…І тут не скажеш, що була вина організаторів, бо по організації було все ок (окрім подачі їжі на початку афтерпаті, коли люди стояли в чергах по півгодини, наче бездомні, щоб отримати бутерброд). Але це таке. Можливо вплинула погода на людей та літній вайб, можливо траур в Києві після обстрілів, але гості тупо всі були на вулиці, на пуфіках, курили кальян (кому пощастило), цмулили пиво… Все максимально розслаблено, як на барбекю з сусідами в альтанці за будинком. Зони зі стендами були геть порожніми. Те, що здавалося гарною локацією спочатку, виявилося головним болем для спонсорів (є підозра), так як людям було цікавіше почілити, аніж запартнеритися. Те, що було проблемою на Conversion, коли на маленькому клаптику території розмістили 30 стендів та 2 тисячі людей, тут виявилося навпаки. Територія зі стендами також була маленькою, але людей на ній майже не було. Спонсори. Їх стає дедалі менше. Сильно просідаємо, бачимо загрозу, якщо так триватиме далі, то залишимося взагалі без масштабних конференцій. Висновок. На цій локації, особливо в гарну погоду, краще не проводити масштабні івенти. Люд буде просто чілити, стенди будуть порожніми. Кейтеринг краще обирати інший, з кращою логістикою. Критикувати легко, звісно, але сподіваємося це дасть якусь користь організаторам. В будь-якому випадку дяка «Аффхабу», що зібрали людей та відкрили сезон. Оскільки в бренду нова керівниця, є сподівання, що наступний івент подарує нам дійсно щось нове або ж хоча б свіже. Підписатися на Buyer Media
👁 542 26-04-17 13:22
🙈Зашквар із топом гембли William HillУ нас прийнято вважати британських та в цілому світових брендів ну прямо добросовісними тощо. От вам історія по геть іншу сторону медалі. Вкінці про власний досвід з цим брендом. В Англії 76-річний чоловік потрапив до лікарні після того, як його джекпот тупо зник. Джон із Ланкаширу зірвав джекпот — близько £285 к. Гроші з’явилися на рахунку, і він одразу спробував вивести частину. Але в цей момент доступ до акаунта раптово заблокували.Наступного дня платформа заявила: це була технічна помилка. Баланс скоригували, а замість виграшу залишили… £15 як «компенсацію».Сам чоловік розповідає, що це було як удар: спочатку ейфорія від перемоги, а потім різке падіння. Стрес виявився настільки сильним, що його госпіталізували з серцевим нападом. Родина провела поруч із ним багато годин у реанімації.У компанії пояснили ситуацію збоєм у грі, через який деяким користувачам помилково нарахували кошти. Мовляв, проблему швидко виправили, а «виграші» не були реальними.Тепер юристи говорять про можливий колективний позов. До слова, кілька знайомих людей розповідали, що оцей славнозвісні William Hill — ще та помийка. Що аки блокують навіть при виграшах в 500-1000 баксів. Тільки виходиш в плюс — бан! Розповідали аналогічні історії, як з тим дідом. Якщо у нас за подібний скам контори хоча б роблять вигляд якоїсь комунікації з клієнтами та годують «завтраками», то в Британії тебе тупо викидають з профілю і кажуть, що виграш помилковий. Прикиньте ситуацію, коли ви накрутили слотів на мінус 2к за ніч, а вранці вам приходить сповіщення, що ваші програші та списання коштів були багом і зараз все повернеться 😅Підписатися на Buyer Media
👁 459 26-04-09 16:01
#шопоютубуГлянули інтервʼю Лани Россі з Ріддіком, залишаємо відгук Насправді подивилися ще коли був Conversion, але публікувати було не в тему якось. Отже, по Лані. Досить затишне інтервʼю та пізнавальне. Ріддік — норм інтервʼюєр по тій причині, що майже не говорив, а слухав. Лана — реально цікава та ризикована особистість. І хоча в індустрії чимало жінок, але прям такої, в класичному розумінні овнерки, яка вірила і вкладала в проект купу власних коштів отак сходу і не пригадаєш. Нині в Conversion штат з 18 людей. Гарна цитата, яку можна сміливо забирати:Якщо твій бізнес не може працювати без тебе, то це хоббі. В цілому, певно перше інтервʼю, де прямо так із середини та без води розповідають про те, як організовуються конференції в різних країнах світу. Особливо цікаво було слухати про Польщу та Барселону, де прогоріти і влетіти на велику суму простіше простого. Багато було про ді-джеїнг. Чесно, ніде її не бачили в контексті виступів і всього такого, здається ця справа не більшим, ніж звичайним хобі. Якщо вона дійсно підкорює чарти та збирає десь зали, то поправте. З мінусів, напевно, лише той факт, що цього року бренд Conversion знову зробить жахливий івент у Києві😅 А ми всі будемо його хейтити за погану організацію, а бренд в свою чергу просто буде видаляти коменти і робити вигляд, що нічого не помічає. Але, як то кажуть, поживемо 👉 побачимо. А прикиньте, десь в паралельному всесвіті Conversion наступний київський івент зробить на стільки крутим, що ми всі позакриваємо пиздаки. Віримо? Підписатися на Buyer Media
👁 558 26-03-30 19:32
👉Трішки рефлексій про «відхід» Саші з «Аффхабу». Чистий субʼєктивізм, без зайвого На думку редакції Buyer Media, Саша змогла втримати та підняти на чимало сходинок вгору топ-1 проєкт індустрії. Ми часто задавалися питаннями, чому в «аффхабі» так часто змінюються піарники, щосезону, один за іншим. Тепер керівник. Здається, власники проєкту просто намагаються винайти колесо там, де вже їде Феррарі. Це наш погляд збоку. Візьміть хоча б перемогу «аффхабу» на Buyer Awards в номінації «бренд року», ми ж це взяли не зі стелі. Люди дійсно так вважають. Більшість. Тобто це схоже на «відхід» (називайте це як хочете) футбольного тренера, який виграв, скажімо, Лігу Чемпіонів, після вкрай успішного сезону. Словом, якось не логічно. Адже за час керівництва Олександри «AFFHUB» дійсно став трендсеттером індустрії, стільки якісних івентів не видав жоден бренд, такої кількості рекламних інтеграції ні в кого й близько нема (ми б не проти, якби в нас було), такої впізнаваності… тут можна перераховувати дуже довго. І чимало з цього трималося на особистісному бренду Олександри, яка не пропустила ніде жодної згадки про свій проєкт, ще й гідно пішла. Руки чухалися запитати в когось про причини, десь нарити інформації, бо для нас особисто ця новина стала дуже неочікуваною. Та врешті, вирішили нічого з цього не робити, а просто подякувати Олександрі за якість. За якість, якої в індустрії не так і багато. Тож, щира дяка від нас❤️Підписатися на Buyer Media
👁 700 26-03-23 15:26
👉Глянули нове інтервʼю на каналі Васі Тимошенка з неоднозначним хлопцем Денисом ПовєткінимДенис — хлопець зі сфери інфоциганства, крипти і всього такого, що ми дуже «любимо». Денис розповів, як починав, а починав із запуску трафіку на огірки (так-так, такі зелені овочі). Розповідав, скільки грошей заробив на перших запусках. Насправді дуже цікавий випуск. Багато про арбітраж. Наприклад, Денис сказав, що не стане рекламувати казино навіть якщо рекл прийде і покладе на стіл 10 млн💲, щоб «не псувати собі бекграунд», важко в таке повірити від інфоцигана, та все ж. На питання «норм чи стрьом рекламувати казино?» Денис відповів «норм» і в принципі толково розклав, що гембла по своїй руйнівній силі для певних категорій населення нічим не відрізняється від алкоголю чи цигарок, на що, як такої, заборони у нас немає. З цим, в принципі, можна погодитися. Як виявляється «Лисий» у 2022 році мав арбітражну команду, лив на нутру і заробляв «шалені гроші». На питання, типу «шалені» це скільки? Відповів, що десь 2-3 тисячі доларів. Тут ми віримо😅Шкода, що не було питань про скам, але і без того було що послухати і дійсно взяти користі. Посилання не залишаємо, хто захоче — знайде. Підписатися на Buyer Media
👁 825 26-03-12 09:34
Там «Стопкор» вчора випустили черговий матеріал про «Паріматч»Кажуть, що бренд продовжує функціонувати в Україні, зокрема під назвами BuddyBet и PariWin. «Паралельно з цим розслідувачі виявили, що через офшорні компанії — Ericius Investments Limited та Parimatch United Investments Limited — структури PariMatch, схоже, продовжували працювати на територіях росії, Казахстану, Білорусі та Кіпру». Ну, те, що бренд активно працює у Європі і не дивно. Он варто глянути рандомний матч АПЛ і на бордах кожні дві хвилини буде запалюватися айдентика «ПМ». Також розслідувачі дуже скаржаться на не повністю сплачені податки «ПМ» ще тоді, в 2023 році. З 23 млрд сплачено лише 1 млрд, і цей 1 млрд БЕБ позиціонує, як велику перемогу. Потужно😅Говорять багато про країну 404, про днр з лнр, словом багато цікавого, хоча нічого нового. Тут варто задати чергове питання, подібні матеріали виходять, типу щоб створити тиск на правоохоронні органи? Чи на структури, які мають це контролювати? Люди, схоже, досі не зрозуміли, що толку боротися з тим не більше, аніж з вітряками. Підписатися на Buyer Media
👁 787 26-01-14 14:59
Дуже несподіваний пост навіть для нас самих🤔Вриваємося у вашу стрічку з новим цікавим кейсом скамуІ тут, якщо гучно сказати, скамерами виступає сама держава, точніше неоднозначна її організація, яка носить назву територіального центру комплектування. Самі полазили в коментах дописів про подібне, сконтактувалися з низкою свідків, опитали наших друзів, знайомих, родичів і що виявили — після того, як хлопці потрапляють в подібні центри (давайте називати їх так) їхні актуальні номери зливаються в різноманітні скамерські бази: т.зв. швидкогроші, криптообмінники, форекс тощо.Як працює схема: Ви потрапляєте до центру, надаєте свій актуальний «імейл» та номер телефону (скоріше за все в базах вони були неактуальними), також оновлену адресу проживання (локальне ГЕО 😎). Після цього бази зливаються в офіси. Це підтверджено багатьма людьми. Можливо не всі центри співпрацюють зі скамерами, але принаймні в Києві така практика дуже поширена. Приміром, один із наших опитаних розповідає історію:Я потрапив у центр 10 листопада 2025 року. Оновив там усі дані. Мій номер телефону був достатньо новим. Раніше не отримував жодних смс від шахраїв, жодних пропозицій щось купити, отримати швидкі гроші, інвестувати тощо. З центру я вийшов, бо мав вагомі проблеми зі здоровʼям. І вже наступного дня почалося. Багато смс, дзвінків. Все різноманітні пропозиції: від того є, щоб взяти позику до того, щоб інвестувати в якісь біржі. Це тривало майже цілий місяць. Напевно, через те, що я таки не припав на жодну з тих пропозицій від мене відчепилися. Інші хлопці розповідали, що їхні телефони заповнила контекстна реклама з подібними пропозиціями, хоча до того схожими послугами також ніколи не користувалися. Масовий трафік полився, немов гаряча вода заледенілими трубами, після ввімкненого світла — фб, ютуб, інста і все з креосами легких заробітків, позик на халяву та вкладень в крипту. Тож, що виходить, центри зливають/продають не лише номери телефонів, а й «імейли» та поточне місцезнаходження потенційних лідів. І, схоже, це не виглядає, як одноразова акція злитих даних, а як справжній кейс з постійними оновленнями. Маєте подібні історії, залітайте в коменти Підписатися на Buyer Media
👁 1,050 25-12-18 15:49
👉Так, ну що ж, по «Аффхабу». Отримали кілька запитань у «дірект» типу: «Ей, де відгук на BOHEME AFFHUB CEREMONY?». Ми і не мали відлинювати — просто збиралися з думками.Ну, власне, і от він😉Щодо організації, то тут взагалі все на найвищому рівні. Уже й не пригадуємо, коли «Аффхаб» робив щось неякісно, а якщо й робив, то це було ще до створення нашого медіа. Цей же івент був продуманий до найменших дрібниць. Гарна локація, все виглядало дійсно богемно: їжа, напої, столики, сцена. Шик! Новий (новий же? Раніше ніби не зустрічали) ведучий вів досить гармонійно. Саша, як завжди, прекрасна.Фотозона Купця, ніби, була найякіснішою з усіх, що бачили раніше.Гостей — рівно стільки, щоб і показати аншлаг, але водночас не створювати тисняву на всіх ділянках, як було минулого року.Особливо сподобався дрес-код. Ну слухайте, це, напевно, перший арбітражний івент, де тема дрес-коду була розкрита на всі 100. Ми-то знаємо, як складно арбітражника змусити зняти Stone Island і одягнути костюм.З мінусів особисто в нас їх лише два. Перший — це день тижня проведення. Вівторок — не найкращий день з огляду на те, що в середу треба щось таки робити, а воно і важко, і якось не хочеться.А другий — це оголошення результатів. Здалося, що ніби трохи зашвидко роздавалися статуетки. Але в порівнянні з тим же «Оскаром» — хоч людям давали нормально подякувати рідним та близьким за підтримку.В цілому — топовий івент від трендсеттера індустрії 👏Підписатися на Buyer Media
👁 1,350 25-12-12 11:21
#щопоютубу 😈 З поради «неарбітражника» глянули випуск про нового CEO TDВ цілому, відео не погане, хоча, на наш погляд, трохи затягнуте і занадто профільне та академічне. Цікаво буде в першу чергу керівникам великих брендів. Для середньостатистичного глядача, ніби як не вистачило родзинок та якоїсь креативності у форматі. Але! Є низка позитивних моментів: по-перше розумні люди та гарна українська😅 так-так, насправді це велика рідкість для індустрії. Коли люди чітко та гарно формулюють свою думку в подкастах та інтервʼю — це прямо винятки із усіх можливих правил. Відкриттям особисто для нас стало те, що Слобоженко у Devils не узурпатор чи диктатор, який віддає накази своїм працівникам і ті скачуть навколо нього та водять хороводи. Ex-CEO і нинішній кажуть, що вони взагалі моментами можуть і не слухати Слобожа, типу, що якщо його бачення ситуації не співпадає з їхнім, то вони можуть вести справи по-своєму. І це напевно найбільша несподіванка, бо Сашко сприймався геть по-іншому, як людина, яка постійно вставляє всім «п***ей» і нікого не чує. Хоча, можливо, це лише в нас було таке сприйняття. Ще один цікавий епізод, коли Вікторія із Олександром Акулою розповідали, як працювали в інших арбітражних командах, і там було правило відмічатися в журналі, коли прийшов на роботу і пішов, по чіткому графіку, як на заводі. І це баєрам, які в принципі працюють 24/7. Реально у нас таке ще десь зосталася? Залишилося лише одне питання: Віка на початку відео сказала, що по факту уже майже 2 роки не CEO TD, але як так сталося, що медійно вона пішла з посади лише тиждень тому? 🤔Підписатися на Buyer Media