Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - БУЛАШЕВ 🇺🇦 КРЕМЕНЧУК
Added 14 Jul 2024

БУЛАШЕВ 🇺🇦 КРЕМЕНЧУК

@bulashev_ua
Number of subscribers: 2 094
Photos: 1,310
Videos: 109
Links: 250
Description:
Це телеграм-канал редактора Кременчуцької газети https://t.me/kgua_news Олега Булашева. Саме у цьому каналі, а не будь-яких інших, які пов’язують зі мною, я буду ділитися ексклюзивною інформацією з життя міста та області. Зв’язок: 0536741511

👥 Number of subscribers

2 094
Average/Day:: +1
Average/Week:: +14
Average/Month:: +24

👁️ Average views per message

2 403
Average/Day:: 2,600
Average/Week:: 2,121
ERR: 114.76%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 2
Week average: 1.9
Average per day: 1.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Вчора у начальника Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Полтавській області Оксани Кулинич пройшли обшуки. Працівники ДБР приіхали з Києва у Кременчук аби обшукати робочий кабінет та зйомну квартиру пані Оксани на 4 автівках, дві з яких новесенькі і майже не мають пробігу.Обшуки відбувалися в рамках справи щодо зберігання риби, яку вилучили у бракон’єрів у 2022 році, а згодом з неї робили консерви для ЗСУ.За попередньою інформацією, у ході обшуків у Оксани Кулинич вилучено два її мобільні телефони, хоча суддя в ухвалі чітко прописав, що цього робити не дозволено.Також правоохоронці розгубилися, коли у холодильнику чиновниці не знайшли, а ні червоної риби, а ні копченої ковбаси, а лише трохи їжі. У самій квартирі зберігалося лише 5100 грн.Не виключено, що таким чином оновлене керівництво Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм намагається тиснути на Оксану Кулинич з метою її звільнення.
Ремонт трас із Кременчука на Дніпро і Хорол — старт наступного тижняСьогодні, під час сесії Полтавської облради, депутати – кременчужани Олег Сазонов та Микола Корецький підняли питання критичного стану доріг з нашого міста у бік Києва, Хорола та Дніпра. Начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області Ігор Краповницький розповів, що дорогу з Кременчука на Київ через Градизьк та Липове вже ремонтує компанія- підрядник «Ростдорстрой». «Там працюють зараз дві повноцінні бригади і виконують роботи. Зараз вони зайшли вже за Градизьк. Вони почали ремонт з Піщаного і зайшли за Градизьк. До цього вони виконували роботи великими картами: ямковий ремонт і ремонт великими картами, далі підуть лише ямковим ремонтом. З чим це пов'язано?У межах наявної постанови на 254 мільйони ми передбачали надати 18 мільйонів гривень для виконання аварійних робіт на площі орієнтовану 15 тисяч квадратних метрів. Проте нам скоротили фінансування. З резервного фонду ці роботи виконувати нам заборонено. Тому ми, на жаль, обмежуємо виконання цих робіт. У нас залишилось 5 мільйонів, щоб виконати дрібний ямковий ремонт і дійти до мосту Липового і забезпечити мінімальні потреби для проїзду.Стосовно дороги з Кременчука на Семенівку з виходом у місті Хоролі на дорогу «Харків-Київ», туди ми передбачали щонайменше 50 мільйонів гривень, але з урахуванням того, що фінансування зменшилося, ми плануємо туди витрати приблизно 10 млн грн для виконання робіт великими картами ну і дрібним ямковим ремонтом.Найбільш погана там ситуація ближче до міста Кременчука. Ці роботи ми плануємо розпочати з нашим генеральним підрядникам компанії «Ростдорстрой» з наступного тижня.І там ще з'явиться додаткова бригада, яка вийде на виконання цих робіт. Також ми розглядаємо питання виконання робіт в межах Кременчуцької громади за містом Кременчуком у районі Кам'яно-Потоківської сільської громади. Там теж важка ситуація. Тому ми передбачаємо, що з наступного тижня наш підрядник увійде туди для виконання аварійних робіт по ямковому ремонту»,- повідомив Ігор Краповницький.
Привіт Ользі Петрівні! Маю у розпорядженні цікавий документ та ділюся ним з Вами.Керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури розглянуто заяву щодо імовірного набуття необґрунтованих активів заступником Кременчуцького міського голови Усановою О.П.З метою належної перевірки вказаного факту, збору доказів та встановлення наявності підстав для подання позову про визнання необгрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави, копії заяви з відповідними запитами прокурора направлено до Національного антикорупційного бюро України, а також для проведення моніторингу способу життя Усанової О.П. до Національного агентства з питань запобігання корупції.Думаю, правоохоронцям є над чим попрацювати. І серед іншого дізнатися, як мама чиновниці - пенсіонерка придбала елітну квартиру в центрі міста, ринкова вартість якої в 3,4 рази вища, ніж сума, за яку її придбали і потіми подарувала доньці.У випадку встановлення достатніх доказів необгрунтованості активів, прокурором буде подано до суду відповідний позов.Подробиці справи сьогодні читайте на сайті «Кременчуцької газети» kg.ua
Не сидять на місці: мер Кременчука незабаром вирушає за кордон, а віцемерка Усанова сьогодні має досліджувати давньоруське городище.Міський голова Кременчука Віталій Малецький другу половину березня знову планує провести закордоном. На наступному тижні він прямуватиме у Німеччину, а вже в останній тиждень березня має виїхати до Фінляндії. Начебто все заради добробуту містян, бо закордоном він шукатиме допомогу кременчуцькій громаді.Не сидить на місці й віцемерка Ольга Усанова. Вчора вона їздила до Києва аби з колегами зустрітися з міністром охорони здоров’я, а сьогодні, як депутатка Полтавської облради, має брати участь у робочій поїздці до села Повстин Лубенського району. Разом із членами комісії з питань освіти, науки та культури вона досліджуватиме питання збереження давньоруського городища Полкостень.Вочевидь пані Усановій важливіше доля городища, ніж створення патронатних сімей у Кременчуці, аби діти не знаходилися в Будинку дитини, чи то вирішення актуальних і нагальних питань роботи галузі медицини, за яку чиновниця відповідає.
Не потрібні владі мера Кременчука Віталія Малецького професіонали. Ось, навіть, не переконуйте мене у зворотному! Розповім вам стисло на прикладах чому у мене склалася така думка. Ну, по-перше, влада міста не красиво позбулася таких професійних кадрів, як керівниця управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк; керівниці управління соцзахисту населення Автозаводського району Лідія Глоба та інших. Звичайно, можна сказати, що вони пенсіонери, але це є ті люди, яких знає місто та люди, яким довіряли і частина з яких і знайшли себе після звільнення з владних кабінетів на інших посадах.По – друге, влада не утримує і молодих фахівців, просто кажучи, що вони пішли на вищу зарплату. При цьому на звільнені місця не так то легко найти кадри. В цьому Малецькому навіть вихідці з Молодіжного парламенту не завжди допомагають. А ще кажуть, влада тисне на своїх людей, які пишуть заяви на звільнення. Наприклад, за наявною інформацією, заяви на звільнення вже писав керівник департаменту у справах сімей та дітей Ігор Штефан, але потім він залишився працювати. А ось свіжий приклад того, яка розкидається кадрами влада Малецького. На початку лютого з посади піде людина, якій мер та секретар міськради Юрій Гриценко ще недавно ледь не клялися у вірності та обіймали, дарили квіти – це колишня керівниця апарату міської ради, а останній рік просто фахівець апарату Наталія Карпенко. Вона була першим працівником апарату міської ради, який створив тодішній секретар міськради Віктор Матвієнко і 34 роки там відпрацювала, не покладаючи рук. Її поважали депутати всіх скликань, бо вона до кожного ставилася щиро, відверто і добром у серці. Тепер до 9.02.2025 року вона у відпустці з послідуючим звільненням. Чому йде? Не знаємо, бо пані Карпенко не в мерії і запитати у неї не можу, а ось інші кажуть, що останній рік їй створили не дуже комфортні умови праці і виходить, що її вижили? Тоді чому ж Малецький і Гриценко не захистили? Хоча навіщо їм професіонали, ім потрібні смиренні виконавці? Списати на пенсію і справа зроблена? Але і вони вже немолоді і чи не будуть їм згодом люди плювати у спину? І на останок додам. Не потрібні владі мера Кременчука Віталія Малецького професіонали. Днями місто може дізнатися про ще два випадки звільнення професіоналів. Але про це згодом…
Колотієвський написав звернення до керівництва країни та області з проханням розглянути питання, щодо дострокового припинення повноважень Кременчуцької районної радиГолова Кременчуцької районної ради Дмитро Колотієвський написав звернення до Верховної Ради України, Офісу Президента України, Полтавської обласної військової адміністрації та Полтавської обласної ради в якому зазначив, що у Кременчуцькій районній раді склалася ситуація, коли з грудня 2022 року пленарні засідання не відбуваються у зв'язку з тим, що попри намагання свідомої частини депутатського корпусу зібрати сесію, три політичні сили, які представлені в Верховній Раді України, безпідставно в повному складі ігнорували засідання ради. Так, за розпорядженнями голови Кременчуцької районної ради оголошувалось про скликання десятої позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання: 13.12.2022 р., 14.07.2023 р., 31.07.2023 р., 22.08.2023 р., 04.12.2023 р., 19.12.2023 р., 28.12.2023 р., 03.01.2025 р., про що відповідна інформація оприлюднювалась на офіційному сайті ради. Разом з тим, жодного разу на засідання сесії не з'явилась мінімально необхідна кількість депутатів для її відкриття та проведення. Згідно ст. 78 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження районної ради можуть бути достроково припинені у випадках якщо сесії ради не проводяться без поважних причин у строки, встановлені цим Законом, або рада не вирішує питань, віднесених до її відання. Таким чином, депутати Кременчуцької ради Полтавської області не збирались на сесії більше трьох років. У зв'язку з викладеним Д.Колотієвський просить розглянути питання, щодо дострокового припинення повноважень Кременчуцької районної ради Полтавської області.
Вчора головам громад Кременчуцького району було офіційно представлено нового начальника Кременчуцького районного ТЦК та СП Олександра Мазніцького.Підполковник Мазніцький Олександр Костянтинович народився 16 липня 1974-го року в місті Іллінці Вінницької області.Протягом 1991-1995 років навчався у Кам'янець-Подільському вищому військово-інженерному командному училищі. Після закінчення був направлений для проходження військової служби у місто Кривий Ріг командиром взводу, пізніше став командиром роти. У 2006-у році звільнився з військової служби у зв'язку з реформуванням Збройних Сил України.Повернувся до війська у 2015 році. До 2023-го року проходив військову службу на різних посадах у системі військових комісаріатів (пізніше – ТЦК та СП) Хмельницької області. Протягом 2017-2018 років брав участь у бойових діях на Луганському напрямку у складі гірсько-штурмової бригади.Протягом січня – серпня 2023 року очолював інженерну службу в одній з механізованих бригад. Після отримання висновку військово-лікарської комісії про обмежену придатність до військової служби за станом здоров'я був переведений до Кременчуцького районного ТЦК та СП і призначений начальником відділу.1 листопада 2024 року підполковник Олександр Мазніцький прийняв справи та посаду начальника Кременчуцького районного ТЦК та СП і приступив до виконання обов'язків за посадою.Олександр Костянтинович має двох дітей. Виховує свого роду військову династію – донька служила за контрактом у Збройних Силах України, син – курсант Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Родина на даний час проживає у Хмельницькій області.
Кременчужанин, заступник начальника Кременчуцького райуправління поліції полковник Артем Солтан тепер очолює Лубенський райвідділ поліції, до складу якого входять відділки поліції у Хоролі, Пирятині та інших колишніх райцентрів області.У Кременчуці він відповідав за громадську безпеку і не був помічений у корупційних скандалах чи відстоюванні інтересів чогось бізнесу. Тепер можна поспівчувати начальнику райуправління Олександру Холондовичу, який залишився без такого потужного заступника і вимушений буде більше попрацювати, бо не зрозуміло, кого призначать йому нового заступника. Якщо це буде людина з іншого міста, то поки вона вникне у курс справ, пройде чимало часу. А у Кременчуці працювати-це вам не на курорті відпочивати. Тут і суперечки навколо церков, і підпали автівок військових, і пікети, і багато чого іншого. Зазначимо, що заступником начальника Кременчуцького районного управління поліції Артем Солтан став ще у 2021 році, коли поліцією міста керував професіонал та людина слова Іван Жук, а не безхребетний пан Холондович.До призначення заступником керівника райуправління Артем Солтан працював у департаменті внутрішньої безпеки поліції.
Сьогодні у Крюківському райсуді Кременчука розпочався розгляд справи щодо викрадення з міського перинатального центру 25-річним жителем Кременчуцького району, який називає себе трансгендером, немовля.Саме 14 липня цього року він проник до післяпологової палати медзакладу і скориставшись відсутністю породіллі та медичного персоналу, викрав новонароджену дівчинку. Дитину він поклав у заздалегідь підготовлений пакет та вийшов із приміщення. На вулиці викликав таксі, на якому приїхав до місця свого проживання, де утримував маля.Правоохоронці затримали чоловіка 16 липня. Свій вчинок він пояснює бажанням мати дитину, яку ніколи б не зміг народити.Сьогодні у засіл суду розглядалося клопотання про продовження строку тримання підозрюваного під вартою.Прокурорка Трофименко попрохала продовжити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, а адвокатка Литвиненко та сам підозрюваний просили випустити чоловіка з СІЗО на домашній арешт. Сам підозрюваний аргументував це поганим станом здоров’я, необхідністю утримувати літню мати, яка не може сама себе забезпечити.«Я не є загрозою для людей. У мене не було поганих намірів. Це все через перше кохання…Морально і психологічно мене вже вбили….»,- казав під час засідання підозрюваний. Заслухавши сторони суддя Світлана Фадєєва, як і раніше робили її полтавські колеги, застосувала до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.
Справа Бабаєва-Лободенка «поїде» до Дніпра Сьомого жовтня Верховний Суд України визначив підсудність апеляційних скарг захисників в інтересах обвинувачених у вбивстві народного мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Кременчука Олександра Лободенка, потерпілих та прокурора відділу Полтавської обласної прокуратури на вирок Пирятинського районного суду Полтавської області від 3 травня 2024 року.Вироком Пирятинського райсуду вбивцям мера Кременчука Бабаєва та судді Автозаводського райсуду міста Лободенка винесено вирок - трьом обвинуваченим за вбивство Олега Бабаєва призначено покарання 15 років, але в зв’язку з врахуванням одного дня перебування під вартою за 2 дні позбавлення волі, судді визнали обвинувачених такими, що відбули покарання і звільнили Мельника, Крижановського та Куника в залі суду.Сторони не погодилися з вироком і подали апеляційні скарги, але судді Полтавського апеляційного суду брали самовідвід у справі, бо раніше її розглядали. Тож Полтавський апеляційний суд подав до Верховного суду України клопотання про передачу справи для розгляду в інший суд, у звʼязку з неможливістю утворити склад суду у Полтаві.Верховний суд визначив, що апеляційні скарги розглядатиме Дніпровський апеляційний суд (м.Дніпро).