Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бердянськ⚓️online 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Бердянськ⚓️online 🇺🇦

@brdnews
Number of subscribers: 7 132
Photos: 6,400
Videos: 1,630
Links: 9,180
Description:
📩@berdiansk_ua_bot

👥 Number of subscribers

7 132
Average/Day:: -2
Average/Week:: -73
Average/Month:: -229

👁️ Average views per message

2 253
Average/Day:: 1,700
Average/Week:: 2,963
ERR: 31.59%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Logo change history

Name change history

Бердянськ⚓️online 🇺🇦 2025-01-03
Бердянськ online ✙🇺🇦 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Уражено ворожі винищувачі Су-30 та Су-27 ― відео та деталі унікальної операції ГУР в ліпєцку🔥 У ніч з 20 на 21 грудня 2025 року на російському військовому аеродромі під ліпєцком спалахнула пожежа — горіли два ворожі дороговартісні винищувачі Су-30 та Су-27. Внаслідок операції ГУР МО України, безпосередньо реалізованої представником руху опору злочинному російському режиму, обидва військові літаки агресора виведені з ладу. ☝🏻Орієнтовна сумарна вартість двох уражених винищувачів, які росія використовувала у геноцидній війні проти України, може складати до 100 мільйонів доларів. Су-27 та Су-30 із бортовими номерами “12” та “82” вдалось спалити завдяки ретельній підготовці, холоднокровності та професіоналізму. 🔎 Планування спецоперації на аеродромі під ліпєцком зайняло два тижні. Вивчені маршрут патрулювання та графік зміни вартових дозволили непомітно проникнути на військовий обʼєкт держави-агресора, уразити російські “сушки” прямо у захисному авіаційному ангарі, а потім — безперешкодно залишити аеродром. 💪🏻 Боротьба за волю України триває! Слава Україні! ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
🤦🏻Очільники військових адміністрацій Бердянського району пограли в більярд «на честь» ЗахисниківЛюди, які отримують зарплату з бюджетів громад, зіграли в більярд нібито на честь захисників. Жоден Захисник при цьому не був присутній і нічого з цього не отримав.Дивна новина, але ми не стрималися, щоб повідомити.Так, Бердянська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Facebook заявила, що:💬 ГО ВФСТ «Колос» у Запорізькій області спільно з Бердянською районною державною адміністрацією провели змагання з більярду, присвячені Дню захисників України. Учасниками заходу стали керівники військових адміністрацій району. З вітальними словами до них звернулися голова обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков та голова райдержадміністрації Олексій Бакай. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні, - написали на сторінці БРДА.Ми дочитали новину до кінця, але так і не зрозуміли, яку користь від того, що чиновники пограли в більярд, отримали Захисники чи Захисниці України. Єдине, що вдалося з’ясувати:💬 Підсумовуючи змагання, керівники громад зійшлися на думці щодо проведення подібних заходів для внутрішньо переміщених осіб «з метою покращення їхнього ментального та фізичного стану, - написали на сторінці БРДА.Але звучить це не менш дивно та абсурдно. Купа відносно здорових чоловіків призовного віку погралися та сфотографувалися і записали, що це на честь тих, хто на фронті. Що наступного разу? В сауну чи на кінні перегони?Маємо велике прохання від громади до чиновників: надалі не використовувати людей, які мають статус ВПО, а тим більше тих, хто реально боронить Україну, для виправдання власних розважальних заходів.Бо це вже справжня ганьба!
Черговий випадок злочинів агресора: у російській неволі помер міський голова Дніпрорудного Євгеній Матвєєв. Сьогодні стало відомо, що Офіс Генерального прокурора підтвердив інформацію про те, що українець помер унаслідок катувань, зазнавши чисельних травм і ушкоджень. Раніше про це писали українські медіа. 👉 Як Омбудсман України направив звернення до ООН та МКЧХ. Акцентую, що це не просто порушення прав людини — це воєнний злочин та злочин проти людяності, вчинений свідомо і цинічно. Адже ушкодження легень, численні переломи не виникають самі по собі! Таке ставлення до цивільних, тортури щодо них — це зневага до всіх норм міжнародного гуманітарного права та до самої суті людяності. ❗️Також вкотре звертаю увагу міжнародної спільноти: Росія порушує Женевську конвенцію та незаконно затримує українських цивільних громадян. Порушуються їхні права, цивільні перебувають у жахливих умовах, їх катують. Наразі ми вже маємо не одну підтверджену інформацію про смерть незаконно затриманих цивільних у російській неволі. Необхідна чітка реакція світу на таку тотальну зневагу до норм МГП. 🗣Окрім цього, ми маємо тиснути на Росію, щоб повернути наших громадян з російської неволі, допоки вони ще живі!🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
СБУ та Нацполіція викрили топпосадовця КМДА, який протягом повномасштабної війни відпочивав за кордоном під виглядом службових відрядженьСлужба безпеки та слідчі Національної поліції викрили одного із топпосадовців Київської міської державної адміністрації на кримінальному правопорушенні. За матеріалами справи, керівник апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) незаконно перетинав державний кордон України під час повномасштабного вторгнення. Як встановило розслідування, у листопаді 2023 року та у жовтні 2024 року посадовець виїжджав до ЄС під виглядом службового відрядження, хоча насправді у цей час відпочивав в Іспанії та Італії. Для реалізації оборудки, за даними слідства, чиновник підробляв запрошення від імені однієї з відомих міжнародних корпорацій нібито для своєї участі в конгресах та конференціях у сфері міських інновацій. На підставі цих фейкових документів він оформлював собі службові закордонні відрядження та виплати з державного бюджету. Загалом кількість днів, незаконно проведених фігурантом у так званих «робочих поїздках», становить 18 днів. Наразі посадовцю КМДА повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: чч. 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів); ч. 1 ст. 366 (службове підроблення). Триває розслідування для встановлення всіх обставин скоєння злочину. Зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.Крім того, перевіряється інформація про можливу причетність до «схеми» інших посадовців.Комплексні заходи проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Національної поліції за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.
У БМВА НОВИЙ ЗАСТУПНИК: ХТО ТАКИЙ І ЧИМ ЗАЙМАВСЯ РАНІШЕ?Також у очільника адміністрації Миколи Матвієнка є радникЗ власних джерел «Бердянськ 24» дізнався, що у в.о. начальника БМВА з’явився новий заступник. Не знайшовши про це жодної офіційної інформації, ми звернулися до адміністрації з запитом. Як нам відповіли, станом на 18.09.2025 у Миколи Матвієнка один заступник та один позаштатний радник на громадських засадах. Перший – Микиртумов Армен Армаисович. Ми спробували з’ясувати хто є правою рукою очільника Бердянської військової адміністрації.З відкритих джерел «Бердянськ 24» дізнався, що Армен Микиртумов є заступником начальника БМВА ще з минулого року. Нагадаємо, про це раніше не повідомляли, а наша редакція дізналася про нього лише восени 2025 року. Згідно з декларацією посадовця, в 2025 році він також був, або досі є – це достеменно невідомо, начальником юридичної служби територіального управління Служби судової охорони у Запорізькій області. Також Армен Микиртумов є співзасновником громадської організації «Ази життя».З відкритих джерел нам стало відомо, що він був бенефіціаром ТОВ «МК 7» і ТОВ «АЛЬ­ТЕР­НА­ТИ­В­ЕНЕР­ГО». Останнє підприємство зареєстровано в Запоріжжі та Бердянську – вул. Грецька 31. 18 вересня 2025 року порушили судову справу про банкрутство ТОВ «АЛЬ­ТЕР­НА­ТИ­В­ЕНЕР­ГО».Водночас «Бердянськ 24» знайшов інформацію, що Микиртумов Армен Армаисович є засновником фірми «Маг Енергія». До повномасштабного вторгнення вона фігурувала в справі про розкрадання коштів запорізького підпримємства «Міські теломережі». В «Маг Енергія» працювали співробітники КП «Запоріжміськсвітло» та Обленерго, але офіційних даних не було. В 2021 році фірми «Маг Енергія» та «Терос Енерджи», обидві очолював Микиртумов Армен Армаисович, брали участь у тендері на дорожню розмітку в Запоріжжі. Про це «Бердянськ 24» дізнався з матеріалу сайту міста Запоріжжя 061.З 2024 року, коли ймовірно Микиртумов Армен почав працювати в Бердянській міській військовій адміністрації, керівником обох фірм «Маг Енергія» та «Терос Енерджи» є Микиртумов Армаіс Григорович. «Бердянськ 24» не стверджує, що йдеться саме про нинішнього заступника Матвієнка та його батька, ми лише констатуємо факти.Щодо позаштатного радника в.о. начальника БМВА на громадських засадах – в адміністрації не розкрили його особу. Але раніше в соцмережах з’явилася непідтверджена інформація, що цю посаду займає дехто Сєідов Ровшан Захід Огли. Колишній торговець з Бердянська.
Из интересного.Не выдуманная история из Бердянска. И снова медицина. Все местные знают амбулаторию на бульваре Шевченка (бывшая Гайдара, 1). Там обитает некое недоразумение, именуемое "участковый врач". Сей индивидуум прибыл на очередной вызов, долго и молча стоял и слушал больного, ничего не комментируя и не советуя. Больной начал подозревать, что сей "врач" ни в зуб ногой в медицине, ведь в глазах у него были только растерянность и смятение. Когда пациент показал медицинские препараты, которыми пользовался, "врач" честно признался, что не знает таких и даже не видел их раньше. И вообще, он ВЕТЕРИНАР(!!!), которого прислали из расии и насильно ЗАСТАВИЛИ (!!!) работать тут врачом. Отсюда можно сделать несколько выводов. Во-первых, кадровый голод превратился в кадровый голодомор. Медицина в Бердянске отсутствует как вид деятельности.Во-вторых, довольно четко понятен уровень "заботы" и "отношения" прихвостней расии к жителям временно оккупированных территорий. Такое свинство, такое неуважение к себе может терпеть только узкий холоп, для остальных людей это просто неприемлемо. Ну, и в-третьих, чем больше проходит времени в оккупации, тем очевиднее становится, насколько русня обосралась на захваченных территориях. Даже последнему сауленку уже понятно, что рядом с русней нет никакого будущего.
The Times: інфлюенсери як інструмент Кремля для просування «туризму» на окупованих територіях👉Піщані пляжі й тепле мілководдя Азовського моря колись приваблювали родини та кайтсерферів у Генічеськ. Сьогодні, у розпал серпня, береги порожні.👉Російський влогер Андрій Усынін (мешкає в Криму), знімаючи себе на захопленому в перший день війни Генічеському пляжі, називає його «сільським стилем» і додає: «Інфраструктури практично немає. Це навіть добре — без суєти… Минуло десять років — і буде туристична Мекка». Усынін — лише один із сотень блогерів, журналістів та «лідерів думок», які зображують окуповані території як привабливий напрямок відпочинку.👉 ТАСС повідомляє: з 2024 року Кремль вклав сотні мільйонів рублів у розвиток «туризму та гостинності» в окупованих частинах Донеччини, Луганщини, Запорізької та Херсонської областей.👉За планами окупаційної адміністрації, тут просуватимуть «медичний та оздоровчий туризм» у радянських санаторіях, а також «військово-патріотичний, промисловий та паломницький» вздовж Азовського узбережжя.👉 У Криму Кремль використовує ту ж схему: фестивалі, концерти, мільярди рублів у готелі та нерухомість.👉У Херсонській області Росія будує курортне місто на 30 тисяч осіб — із обіцянкою пільгового проживання для ветеранів війни проти України.👉 ДержЗМІ прогнозували: літом 2025 року Запорізьку область відвідає 150 тисяч, а Херсонську — 100 тисяч туристів.❗️Мариуполь — у центрі цих намагань. За даними Кремля, до середини липня минулого року там реконструювали набережну й міський пляж після того, як місто було знищене російськими обстрілами у 2022 році.У травні російський «мер» Моргун заявив: до 2030 року Мариуполь має приймати мільйон туристів щорічно. Для цього відкрили навіть «школу блогерів», яка вчить місцевих створювати контент-пропаганду.🤷У TikTok легко знайти цілу екосистему проросійських інфлюенсерів, які з ентузіазмом поширюють кліпи «відбудованого» Мариуполя. Водночас вони майже не згадують справжні умови життя.⚡️Реальність інша: водна криза витіснила тему війни навіть з перших шпальт російських газет. У Мариуполі вода подається лише кілька годин через день.
Пришло время подвести поверхностные итоги оккупации Бердянска.Как и ожидалось, с конца 22 года продолжается спад "конфетно-букетного периода", началось постепенное возвращение в суровую расийскую реальность. Космические зарплаты таят как весенний снег, соцвыплаты сокращаются и подводятся под общерасийские показатели. Посягнули даже на святое - пенсии основной части пукинского электората тоже подкорректировали под общую узкую массу. Сказки про бесплатную коммуналку тоже закончились. Ценники на воду и газ продолжают ползти вверх, а квадратный метр жилплощади и вывоз мусора уже выше, чем в Украине. Значительно ниже стоит только электричество, но вряд ли этот праздник жизни продлится долго. Про реальные коммунальные услуги говорить нет смысла, все видно и так. Воды нет совсем, газ и электричество приближаются к воде. Коммунальные хозяйства находятся под управлением жадных дилетантов. Совковость вылазит со всех щелей. Дефицит, очереди, низкое качество - уже обыденность для Бердянска.Медицина отсутствует совсем и полностью. Скорые приезжают редко и по особым случаям. В больницах сокращение койко-мест не первый год подряд. Нехватка персонала и врачей от 40 до 80%, что отражается на повышенной смертности в городе. Аппаратура только та, которую украли у укронацистов, башенный дефицит медикаментов. Курортный сезон мертвый, половина баз отдыха и отелей стоят в нерабочем состоянии. Основная часть и без того скудного туриста - бомжи из дэнэрэ, без денег и с завышенными требованиями. Жалкие попытки открыть аквапарк выглядят ничтожно, посетителей нет, большая часть горок не работает. Дельфинарий и парк динозавров заросли травой.Общие настроения - упаднические. Большая часть населения смирилось с оккупацией и приняла суровую реальность. К плохому быстро привыкли, считая это нормой. Пропаганда продолжает вбивать людям в головы, что при Украине было ещё хуже, чем сейчас. Колаборанты притихли, потому что партизаны методично отрабатывают их одного за другим. Большая часть "жирных" колобков были вышвырнуты русней на помойку истории. Не нужны ни городу, ни русней, ни тем более Украине. Ведут себя тихо и не вызывающе. Зато в Бердянске продолжают строить и ремонтировать места дислокации вояк и правоохранителей. Милитаризация города продолжается полным ходом. Цены на все растут со скоростью света. Многие пытаются сравнивать с ценами в Украине, но это не корректно. Украина - жертва агрессии с полумертвой экономикой, тут и так понятны причины роста цен. А вот русня объявляла о создании в Бердянске жемчужины расии, как пример города, который перешёл под их контроль и стал процветать. Но, как видим - фифдеть - не мешки ворочать. Про остальное говорить даже смешно. Образование отсутствует, цены на обучение в фейковом "агпу" выше, чем в реальном БГПУ. Коррупция процветает. Как и ожидалось, все стройки - лишь способ отмыть деньги. Пока узким удалось лишь закатать несколько дорог в асфальт. В город прибывают в основном криминальные элементы из болотной глубинки. "Власти" города существуют только для пиар-акций, реальным руководством никто не занимается. Город превращается для русни в финансовую черную дыру. То, что было при Украине на самоокупаемости сейчас требует систематических вливаний из мацквы. А деньги у русни уже заканчиваются. Интернет гавно, мобильная связь гавно, все медиа в городе - жидкое гавно. Цены на топливо растут, но ниже чем в Украине. Крышевание и рейдерство - уже обычное дело. В целом, наблюдается тенденция на ухудшение во всех сферах жизнедеятельности города. Нет ни малейшего шанса на хотя бы возвращение к довоенному уровню развития. Перспективы у Бердянска под узкими отсутствуют полностью. Все сказки про развитие города после асвабаждения - не более чем пропаганда. Тяжело видеть медленную стагнацию Бердянска, но ничего другого ожидать и не приходилось.
На ТОТ Запорізької області окупанти знову активізували перевірки та обшуки в селах і маленьких містечках. ‼️ Ходять разом поліція і ФСБ. Особливо цікавляться телефонами – дивляться фото, чати, аватарки, контакти. Дивляться також телефони дітей! Тож якщо маєте дитину, обов'язково проговоріть з нею безпекові питання, а краще – регулярно перевіряйте телефон. Приводом для додаткової “розмови” з ФСБ може стати буквально будь-що, що натякає на проукраїнську позицію. Тому, будьте дуже обачні:1. Видаляйте чутливі переписки або майте додатковий анонімний акаунт, з якого можете швидко вийти2. Чистіть галерею! Якщо треба зберегти щось проукраїнське – використовуйте окремий диск або флешку, сховані в надійному місці.3. Прибирайте з аватарок не анонімних акаунтів та акаунтів прив'язаний до російського номеру (а отже російського паспорту) іконки, які можуть привернути увагу. Пам’ятайте: чим менше їм за що зачепитися, тим безпечніше для вас і ваших близьких. І тис ефективніше можемо чинити спротив. А долучитися можна через чат-бот "Разом".
Від початку 2013 року в Україні відкрили 120 тисяч проваджень за "корупційною статтею" 191 ККУ. А скільки людей, причетних до корупції, реально опинилися за ґратами?Про це йде мова у нашому свіжому матеріалі з журналістики даних.Стаття 191 ККУ - про "Привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем". Це одна з "найпопулярніших" статей, за якими звинувачують у корупції. Реальне покарання у вигляді позбавлення волі від 2013 року дістало лише 578 осіб.Якщо у відсотках, то це буде приблизно 0,48%. Менше половини відсотка за увесь час!Це не аномалія, а системне явище. І ми показуємо це в нашому матеріалі. Система генерує тисячі справ, які на етапі судового розгляду або розвалюються, або закінчуються покараннями, не повʼязаними з позбавленням волі. Навіть у тих поодиноких випадках, коли справа доходить до вироку, система демонструє поблажливість, присуджуючи короткотривалі терміни ув'язнення.Чому система працює настільки неефективно? Розповідаємо, і показуємо на інфографіці