Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас
Added 14 Jul 2024

БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас

@brdVP
Number of subscribers: 19 746
Photos: 18,200
Videos: 2,910
Links: 5,400
Description:
«БердянсЬк Сьогодні» - незалежний медіа ресурс, створений для висвітлення життя Бердянська. 🇺🇦Ми знаємо, що Бердянськ - є і буде українським. 📨Пишіть нам до чат-боту @BerdNow_bot.

👥 Number of subscribers

19 746
Average/Day:: -18
Average/Week:: -106
Average/Month:: -387

👁️ Average views per message

11 808
Average/Day:: 8,370
Average/Week:: 12,393
ERR: 59.8%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Окупанти, ймовірно, таємно поховали вбитих понад рік тому підлітків у Бердянську – адвокат У червні минулого року стало відомо про загибель двох підлітків в окупованому Бердянську. Тигран Оганнісян та Микита Ханганов були вбиті пострілами російських снайперів. Раніше підлітки отримали звинувачення від Слідчого комітету рф про нібито «готування диверсії» на залізниці. Їм інкримінували статтю, яка передбачає від 10 до 20 років ув’язнення. Тіла вбитих хлопців батькам або українській стороні так і не видали.Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець у липні цього року звернувся до Міжнародного комітету Червоного Хреста, щоб вони надали можливість родинам поховати підлітків. Тоді ж Лубінець зазначив, що за інформацією, яку він отримав, росія збиралася зробити це таємно.Адвокат, представник родини Тиграна Оганнісяна Андрій Яковлєв розповів «Новинам Приазов'я», що, за даними, які вдалося отримати, окупаційна влада, скоріше за все, поховала підлітків влітку цього року. Про місце поховання родичів не повідомляли.💬Це було таємне поховання. Річ у тому, що у них (підлітків) було звинувачення по статті, яка там передбачає обвинувачення у «терористичній діяльності». І оскільки ця справа була закрита, умовно за нереабілітуючих обставин, хлопців немає, відповідно, вони закрили справу, не продовжували розслідування. В них є правило, що за таких обставин вони не віддають тіла рідним і ховають таємно. Але це не було офіційним актом, де можна рідні повідомити про те, що дійсно в таких-то могилах лежать тіла. Вони відповідають офіційно про те, що через таке їхнє законодавство поховання не передбачено. Але Бердянськ – невелике місто і сумніватися в тому, що їх поховали, підстав немає, – розповів адвокат.Україна хоче покарати тих, хто віддав наказ вбити хлопцівЯковлєв зазначив, що російські силовики скоїли жорстоке вбивство, яке не було зумовлене військовою необхідністю.💬Наслідки цього вбивства дають підставу нам говорити, що можна обвинуватити не лише тих виконавців, яких нам важко знайти, а й безпосередньо керівництво силових органів, як Бердянського регіону, так, напевно, і окупаційної влади Запорізького регіону, і Росії. Оскільки не може так бути, щоб тривалий час ніхто не знав з високого керівництва, і окупаційного, і російського про це, адже тривалий час вони не віддавали тіла. Тому можна притягати до відповідальності за спеціальним видом відповідальності, яке застосовуються під час війни – відповідальність командирів і начальників. Як це, наприклад, було з ордером на Путіна. Він же дітей не ввозив безпосередньо, але Міжнародний кримінальний суд за це його розшукує. Це спеціальний вид відповідальності, який ми так само можемо застосовувати», – пояснив Яковлєв.Українські правоохоронні органи розслідують вбивство бердянських підлітків, каже адвокат. Але проблемою є те, що відсутній доступ до окупованих територій. Це ускладнює комунікацію з міжнародними партнерами стосовно прийняття документів на розшук певних осіб.
Рашисти на окупованих територіях самоліквідуються від зіткнення із своїми ж «зубами дракона»Пседосенатор Дмитро Рогозін повідомив, що ситуація яка склалася в Курській області рф, коли більше 40 ворожих військових загинули від зіткнення із своїм ж вдало встановленими фортифікацями, актуальна й для окупованої частини Запорізької області.💬Вот, пожалуйста, фотография "зуба дракона", на который напоролся один из наших автомобилей. Как видите, стоит аккурат посреди дороги. Кстати, это дорога на Крым, участок между Запорожской и Херсонской областями. Красные полосы, которыми помечаются подобные бетонные блоки на блокпостах, как вы видите, отсутствуют. Светоотражающий знак, предупреждающий о смертельной опасности, отсутствует. Что это? Кто его оставил здесь? С какими намерениями? - пише Рогозін та додає, що їх автівка була розтрощена, а пасажири отримали травми.За інформацією Рогозіна, через цей "зуб дракона" протягом кількох днів розбилося кілька машин окупантів. 💬Наверное, их травмы спишут на сложное военное время. Но трасса-то гражданская, отсюда до фронта километров 170, не меньше. Наши дороги убивают людей больше, чем войска НАТО. И за это кто-то должен ответить, - обурюється окупант.І хоч Рогозін і наврав про статистику вбитих окупантів, але тенденція, як не подивись чудова. Чим більше військових ворога самоліквідується, тим менше роботи буде нашим хлопцям. 📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
На полігоні під Маріуполем та Бердянськом окупанти активно готуються до наступу на Запорізькому напрямкуПро це повідомив в ефірі «Єдині новини» радник мера Маріуполя Петро Андрющенко:💬Почалися підготовчі заходи, тобто працюють полігони, які навколо Маріуполя, в Маріупольскому районі. І полігон Новопетрівка, в районі Бердянська, так саме в активній фазі підготовки на сьогоднішній день. Тобто можемо сказати, що в принципі росіяни, там де ми спостерігаємо за своєю ділянкою, вони в певній оперативній паузі, яка дозволяє їм накопичити, зібрати певні угрупування до атакуючого кулака і розбиратися далі куди вони будуть сунути.На думку Петра Андрющенко наступна наступальна операція можлива наступного тижня або пізніше. За останні три тижні за даними Маріуполь Спротив лише через Маріуполь було переміщено не менше 5000 особового складу ново-сформованих підрозділів з території рф. Зараз вони готуються та проходять злагодження.💬З огляду на строки, готові штурмовики будуть в стані “можна на фронт” ближче до середини наступного тижня (мінімум), - пише Петро Андрющенко на своєму каналі.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
⚖️Суд виніс вирок співробітниці СБУ, яка відмовилась виїжджати з окупованого БердянськаЖовтневий районний суд Запоріжжя визнав винною у дезертирстві Олену Карпенко, співробітницю відділу СБУ у Бердянську, і заочно встановив їй покарання у шість років позбавлення волі. Жінка, яка мала доступ до архіву та державної таємниці, не виконала наказ керівництва та не виїхала з окупованого міста після повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на вирок суду, опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень.Мешканка Бердянська Олена Миколаївна Карпенко (31.10.1977 р.н) проходила службу в СБУ з 2006 року на посадах, що не передбачають оперативну діяльність. З 2020 року за контрактом служила оператором спецпризначення Бердянського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Запорізькій області: реєструвала документи, займалася систематизацією і зберіганням архіву, мала допуск до державної таємниці.Після повномасштабного вторгнення рф Карпенко не виконала наказ керівника про передислокацію до міста Запоріжжя. У матеріалах справи є пояснення обвинуваченої, отримане в ході спецрозслідування. Жінка пояснювала, що не могла виконати наказ керівника у зв’язку «із непередбаченою та небезпечною обстановкою на шляхах між м. Бердянськ та м. Запоріжжя, що склалася через окупацію ЗС рф окремих регіонів Запорізької області та наявною правовою загрозою її життю та здоров’ю». Жінка також повідомляла, що з початку вторгнення російських військ за своїм місцем реєстрації не проживає, для спілкування використовує конспіративні засоби звʼязку і намагається уникати потрапляння в поле зору окупантів.За результатами службового розслідування комісія встановила факт порушення військової дисципліни, а саме невиконання у період воєнного стану наказу керівництва щодо прибуття до запасного пункту дислокації УСБУ та залишення на тимчасово окупованій території.Судовий розгляд відбувся за вісутності обвинуваченої. У засіданні суду були допитані свідки, які підтвердили, що колега тривалий час перебувала на військовій службі, знала про її особливий характер і свідомо відмовилися від виконання обов’язків військової службиЖовтневим районним судом Запоріжжя жінку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.408 КК України (дезертирство) і призначено покарання – шість років позбавлення волі.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
🗣Російська пропаганда розігнала фейк про вбивство сепаратистки, яка намагалася вивісити триколор в Одесі.🤡Бердянські ватники одразу запропонували поставити їй пам’ятникЦього разу не хлопчик в трусиках, але дуже схожа ситуація. І звісно вкиди з росінтернету ніхто не перевіряє. А що можна чекати від людей, які вірять всьому, що каже диктатор путін?!На минулому тижні було мабуть осіннє загострення поціновувачів рашизму в Україні. Один з випадків – жінка намагалась повісити триколор у центрі Одесі. Зупинили її перехожі, вони ж і викликали поліцію. Дії 43-річної жительки Одеси кваліфікували за ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України — виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України. Виявилось, що вона сепаратистка зі стажем. Зараз вона знаходиться вдома під домашнім арештом. Рашисти ж влаштували цілий спектакль з цього перформансу: вигадавши, що жінку вбили в сізо. Першим закинув інформацію зрадник Царьов, його підхопили пропагандисти і фейк швидко опинився у офіційних російських змі. Симоньян порівняла «мученицьку померлу» із Космодем'янською.Бердянські поціновувачі путіна не відставали та відреагували миттєво:💬Прочитала, что женщину из Одессы, которая вышла с российским флагом, убили. Но пишут, что сердечный приступ. Хоть бы не правда!💬Убили, да, типо в СИЗО умерла из-за проблем с сердцем💬Как же жаль. Такая смелая, красивая, молодая женщина - жить да жить. Что с Одессой сделали?💬Этого следовало ожидать, бандэрофашизм он такой. Одесса был и есть Русский город💬Ей потом в Одессе надо памятник поставить💬Обязательно!Така поведінка вчергове демонструє рівень критичного мислення та інтелекту серед тих в Бердянську, хто підтримав окупацію. 📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Як уникнути російського війська на ТОТ: Заміна військової служби альтернативною🧐Більшість російських правозахисних організацій радять в разі неможливості отримати відстрочку, або іншим способом уникнути призову, домагатися альтернативної служби.Альтернативна цивільна служба (Альтернативная гражданская служба - АГС) - це робота за трудовим договором із зарплатою і відпустками, яку людина виконує замість військової служби, наприклад, у лікарні. На АГС за 59 статтею, частиною 3 конституції рф мають право люди, чиї переконання або віросповідання несумісні з військовою службою.Термін служби на АГС довший, ніж у строковиків та триває 21 місяць, але до нього включені вихідні, святкові дні та відпустка. Зазвичай служать поблизу від дому, за місцем прописки.📝Щоб отримати направлення на АГС, потрібно сформулювати переконання, подати заяву і викласти свої доводи на засіданні призовної комісії. Якщо комісія відмовить, можна звернутися до суду. Поки триває суд, людину не можуть призвати в армію.Військкомати, звісно, зовсім не раді альтернативщикам, тому для складання та правильного подання заяви, а потім доказу та захисту прав може знадобитися допомога правозахисників та адвокатів.За російськими законами заяву на АГС потрібно подавати за пів року до початку призову: до 1 квітня, якщо призвуть восени, і до 1 жовтня, якщо призвуть навесні.Але за інформацією правозахисників, варто подати заяву і після зазначеної дати. Потрібно повідомити причину, через яку було порушено строк, і попросити призовну комісію визнати її поважною та відновити строк. Причиною може бути те, що не знав про право на АГС та строки подання заяви, а у військкоматі ці строки не роз'яснювали.Також у разі відрахування з університету потрібно подати заяву на АГС протягом 10 днів з дати наказу про відрахування. Тож якщо є ризик відрахування, вивчати матеріали щодо процесу подачі на АГС та готувати заяву краще заздалегідь.➡️Повністю матеріал про строкову службу на ТОТ, тут
«Губернатор» балицький відкрив на своєму заводі в Мелітополі лінію з виробництва горілки Як пише «РІА-Південь» на прилавках російського супермаркету «Мєра» та в інших алко-точках з'явилася горілка «Таврійська» вартістю 360 рублів за півлітра.На етикетках горілки зазначено, що цей продукт виробляється підприємством ТОВ «Альфа груп» за адресою: місто Мелітополь, вулиця Катерини Великої, 21/2 (вул. Інтеркультурна). До повномасштабного вторгнення окупантів у Мелітополь за цією адресою знаходився завод родини балицького - «МЗПС». Нині на його площах встановлено лінію розливу горілки. Редакції «РІА-Південь» вдалося знайти це підприємство в російському реєстрі. Зареєстровано підприємство ще у 2009 році. З 23 серпня 2023 року директором значиться Андрій Вадимович Мартиненко.Також Андрій Вадимович Мартиненко з 18 березня 2024 року є директором ТОВ «МЗПС», яке зареєстровано за тією самою адресою. Таким чином, чинний губернатор Запорізької області Євген Балицький став монополістом з виробництва місцевого вогняного напою. У російських солдатів цей продукт завжди у великому попиті, - пише видання.Нагадуємо, що перші роки на окупованих територіях Запорізької області гауляйтер проводив зачистки на ринку продажу алкогольної продукції. І зараз тримає на особистому контролі видачу усіх ліцензій, які стосуються алкогольного бізнесу.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Ще один заступник міського голови, призначений начальницею БМВА Вікторією Галіціною, внесений до бази «Миротворця»Цього разу мова йде про Богдана Сушко. На сайті «Миротворця» він зʼявився через: «Осознанное использование служебного положения с целью личного финансового обогащения. Осознанные действия, направленные на дискредитацию органов местного самоуправления в Украине».У статті йде посилання на обвинувачення Сушко у пособництві в отриманні неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України). Також згадується те, що суд позбавив Сушко водійських прав на рік через керування транспортним засобом у стані алкогольного спʼяніння.До цього ми писали, що на сайті «Миротворець» з 2014 року значиться інший заступник міського голови призначений Вікторією Галіціною - Руслан Пидорич.ℹ️«Миротворець» - сайт незалежної недержавної організації, яка створена групою вчених, журналістів та спеціалістів з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.📩Надсилайте фото, відео та свої повідомлення в чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube
Галіціна повідомила про можливу ліквідацію ІщукаУ каналі начальниці Бердянської МВА Вікторії Галіціної зʼявилось повідомлення стосовно вибуху, про який «Бердянськ Сьогодні» писав вранці:💬За оперативною інформацією, яка надійшла до Бердянської МВА, ранковий вибух в центрі міста о 5-й ранку, може бути пов`язаний з ліквідацією, псевдо заступника "мера" Бердянська із зовнішньої, внутрішньої політики та масових комунікацій, колаборанта Павла Іщука. Враховуючи об'єктивні причини, пов'язані з окупацією міста, наголошуємо, що інформація може уточнюватись.Якщо це правда, то це вже другий замах на Іщука, який з самого початку окупації грає перші ролі серед бердянських колаборантів. Він регулярно виконує обовʼязки гауляйтера Бердянська сауленко та часто приймає рішення замість нього.Іщука заочно визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.111-1 КК України та призначено покарання у вигляді 8 (восьми) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних, комунальних підприємствах, установах, організаціях будь-якої форми власності та в органах, що надають публічні послуги, строком на 15 років, з конфіскацією всього належного йому майна.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube