Source
БердянсЬк Сьогодні/Бердянск Сейчас | Губернатор» балицький відкрив на своєму заводі в Мелітополі лінію з ви...
8 000 Views/Reach
2024-10-08 12:40
Message №21582
«Губернатор» балицький відкрив на своєму заводі в Мелітополі лінію з виробництва горілки Як пише «РІА-Південь» на прилавках російського супермаркету «Мєра» та в інших алко-точках з'явилася горілка «Таврійська» вартістю 360 рублів за півлітра.На етикетках горілки зазначено, що цей продукт виробляється підприємством ТОВ «Альфа груп» за адресою: місто Мелітополь, вулиця Катерини Великої, 21/2 (вул. Інтеркультурна). До повномасштабного вторгнення окупантів у Мелітополь за цією адресою знаходився завод родини балицького - «МЗПС». Нині на його площах встановлено лінію розливу горілки. Редакції «РІА-Південь» вдалося знайти це підприємство в російському реєстрі. Зареєстровано підприємство ще у 2009 році. З 23 серпня 2023 року директором значиться Андрій Вадимович Мартиненко.Також Андрій Вадимович Мартиненко з 18 березня 2024 року є директором ТОВ «МЗПС», яке зареєстровано за тією самою адресою. Таким чином, чинний губернатор Запорізької області Євген Балицький став монополістом з виробництва місцевого вогняного напою. У російських солдатів цей продукт завжди у великому попиті, - пише видання.Нагадуємо, що перші роки на окупованих територіях Запорізької області гауляйтер проводив зачистки на ринку продажу алкогольної продукції. І зараз тримає на особистому контролі видачу усіх ліцензій, які стосуються алкогольного бізнесу.📩Зворотній звʼязок чат-бот @BerdNow_bot.Підписатись | Facebook |Instagram | TikTok |YouTube