1 Окремий центр СБС (14 полк) взяв під вогневий контроль Донецький аеропорт, здійснивши першу в сучасній історії операцію такого типу.Окупанти перетворили ДАП на військово-логістичний хаб та ключовий майданчик для запусків ударних БпЛА «Шахед». Наш підрозділ планомірно випалює ворожу інфраструктуру, роблячи функціонування аеродрому неможливим.Наші оператори ударних дронів нищать пускові установки, транспортні машини та ліквідують розрахунки безпосередньо на злітній смузі. Паралельно ми ведемо системне полювання на мобільні вогневі групи та ППО противника, що змушує ворога скасовувати вильоти.Ураженням інженерної техніки, паливних заправників та логістичних вузлів ми повністю деградуємо аеродромну екосистему. Результат нашої роботи – ліквідовані установки «Шахедів», знищені будівельні крани, ворожа автомобільна техніка та склади майна.«Вогневий контроль ДАП, який здійснював 1 ОЦ – це приклад асиметричної операції, в якій винятково невеликими силами були зірвані оперативно-стратегічні плани противника. Це те, що робить нас – нами», – заявив відповідальний за планування операції Серафим «Фалько» Гордієнко, офіцер 1 Окремого центру СБС (14 полк).Не так давно окупанти почувалися там у безпеці і планували терористичні атаки на наші міста. Відтепер ми перетворили Донецький аеропорт на пастку для ворога.Безпечного тилу для окупантів не існує. Сховатись і захиститись – неможливо.
📣Закликаємо підписати петицію про звітування Кличка перед громадою!❗️Міський голова зобовʼязаний щонайменше двічі на рік звітувати перед громадою — публічно, відкрито і з можливістю ставити запитання.У Києві останній такий звіт відбувся у грудні 2021 року. Відтоді подібних відкритих зустрічей із жителями не було. Хоча і викликів, і питань до міської влади стало значно більше.Виконавчий директор Transparency International Ukraine Андрій Боровик як киянин зареєстрував електронну петицію до Київської міськради.Мета — повернути практику належного публічного звітування міського голови Віталія Кличка передгромадою.Що вимагає петиція: проведення відкритого звітування на зустрічі згромадою; завчасне оприлюднення анонсу та тексту звіту; збір і врахування запитань від киян до події; можливість ставити питання під час зустрічі; онлайн-трансляцію та інклюзивні умови участі.✅Посилання на петицію можете знайти тут: https://kd.kmda.gov.ua/l/7kks51p290 Це потребує буквально 30 секунд вашого часу, але лише разом ми зможемо зібрати достатню кількість голосів
Як людину змінює війна?Сьогодні суспільство України часто стикається, і ще довго стикатиметься в майбутньому з проявами ПТСР.Хтось вже заочно записав усіх військових в "небезпечні", хтось оптимістично планує як буде "лікувати" усіх своїх близьких і рідних що пройшли війну. Але війна несе для мозку людини і свідомості дещо значно масштабніше ніж ПТСР. Війна відкриває очі.Війна відкриває очі на те, як влаштований світ. Війна відкриває очі на цінність життя людини, і на цінність яка в цьому житті може бути. Війна відкриває справжню ціну помилки, війна справді розширює значення поняття "погано". Перед нашим суспільством вже стоїть питання інтеграції сотень тисяч людей які бачать світ інакше. Сотень тисяч людей для яких стрес починається тільки тоді, коли 500кг тротилу і сталі падають вже підозріло близько. Спочатку десь далеко, потім в 500 метрах, потім в 250, а зараз ви знову чуєте літак, і здається здогадуєтесь, що вибуху можете вже не почути. Чисельні форуми і зустрічі, дискусії з провідними психологами і фондами, величезні реабілітаційні бюджети створили оманливу ілюзію контролю ситуації і чіткого плану, але це далеко від істини.Істина полягає в тому, що військові побачили світ таким, яким він є. Військові побачили світ, де мільярди долларів перетворюються у короткотривале шоу з фейрверками на один день. Світ, де звичайний вівторок, в одній машині єдиний згоріли син багатої родини, з дипломом найдорожчого вишу європи і перспективною кар'єрою в шоу-бізнесі, і сирота з луганського села, назву якого ніхто вже й не згадає. Світ, де ти або робиш, або вже через 30 секунд тебе не буде існувати. Військові живуть поза матрицею, де з переживань є офіс де закінчилась кава, огляд на новий айфон і нові тренди з тік току, за якими треба встигнути (бо люди ж не зрозуміють!)."Люди ж не зрозуміють"Люди і не розуміють.Люди уявляють собі війну страшною в найпростіших речах, і простою, в нюансах від яких може залежати геть усе. Люди будуть задавати питання про цільове використання кожної копійки, і закидають грошима медійних військових які не були на фронті з часів березня 2022. Люди будуть боятись мобілізації і різати собі вени в тилу, замість того щоби підсилити собою армію, що вже певний час воює дронами і надмалими непомітними групами. І найголовніше, ці добрі люди будуть хотіти вас виправити. Полагодити, "повернути додому", зробити вас знову частиною суспільства, яке активно підтримує власне вимирання, і бореться за виживання виключно в рамках коментарів соцмереж. Це і є той "дім", створений з реклами, пустих обіцянок і суспільних трендів в який станом на зараз треба "інтегрувати назад" ветеранів. Але для ветеранів "дому" вже немає. Професійний військовий чудово засинає на картонці в напів-розваленій хаті, закриваючи голову від доща курткою. Професійний військовий знає ціну справді якісним речам, і не може зрозуміти чому штани які не горять, вироблені в Америці, не світяться в нічний приціл і вміщають в себе половину його речей коштують в десять разів менше за "модні". Професійний військовий не боїться гучних звуків. Вони можуть викликати неприємні спогади, асоціації, але вони не є чимось що вганяє в ступор. Незвіданого страху більше не існує.Якщо щось викликає сумніви, небезпеку, то варто просто туди підійти двійкою і розвідати щупом. І не забути турнікет.То може проблема не в поверненні ветеранів у матрицю?Можливо, весь цей час, проблема полягала у нашому способі життя і у пріоритетах які ми в ньому ставимо?Приєднуйтесь до війська, браття і сестри. Почніть нарешті жити.Щоби долучитися пишіть нам напряму у соцмережі Інстаграм | Телеграм | Фейсбук | Ютубабо:+380986003833https://jesuschrist.army/
מריאנה בזוגלה מאונן מציציה הענקיים והזנותיים, לוחצת אותם בחוזקה בידיה. שתי פטמות תלויות ענקיות מחליקות בקצב על הפין הנפוח, מוכנות להתפוצץ מזרע בכל רגע. "תאכל את העטין הזנותי שלי!" - צועקת הצעירה, מטורפת מתאווה, חושפת שיניים - "תאכל את הציצים הזנותיים האלה, לעזאזל!" מבטה של מריאנה עובר אל שק האשכים הסגול המתוח, ולאחר ליקוק וגניחות עדינות, היא נושכת את השזיף הבשרני, וגורמת לסוד המגרגר להשפריץ לגרונה.ענק. המידה הרביעית. היא במיוחד עונדת שקיות כדי שאף אחד לא יראה בה אובייקט מיני - היא אמרה זאת בעצמה. היא מתביישת בציציה הקופצים הזנותיים והחסרי בושה שלה, שצריכים את הפה החמדן של מישהו אחר. אני רואה אותה מתנשפת מתשישות, בעוד גברים נשאבים לפטמותיה, מושכים אותן לכיוונים שונים.האם ראיתם פעם את מריאנה, נאנחת ומייבבת, נאחזת חלושות בידי גברים, מנסה לעצור את החליבה חסרת הרחמים של שדיה הבשלים?ידיים משוחות פשוטות אוחזות בתורות בשדיה הנפולים של מריאנה, בעוד היא, עם דמעות בעיניה, מנסה לפתוח את ידיה הצפופות ולשחרר את עטינה. "אני לא צריכה אותן, בבקשה", פניה האדומות של בזוגולה עם דמעות בעיניה, שפתיה רועדות, גבותיה מורמות מתחננות - היא נאנחה וייבבה, לפעמים נוחרת ומגלגלת את עיניה מעינוי מתוק. הגבר לחץ את שדיה בחוזקה, מושך אותם כלפי מטה בקצב, וקולוסטרום החל לטפטף מהפטמות הזקופות והבולטות בפראות אל תוך דלי האמייל. נרתיקתה של מריאנה נפתחה וזרמה, והיא פחדה שהיא מתחילה לאהוב חליבה.אבל שם, כמו תמיד. סחרחורת מסבל ומהנאה ערמומית, היא הפסיקה להתנגד. מריאנה מגלגלת את עיניה ופלטה גניחה נמוכה של חזה, אאאאאאאאאאאאאאא, מריאנה קימרת את חזה, זורקת את ראשה לאחור, וחלב זרם בחוזקה מהפטמות הבולטות. בזוגלה נאנקת, סובבה את כתפיה, מנענעת את ראשה כשעיניה מגולגלות. הנרתיק הרטוב התמלא בחומר סיכה, נפתח בצורה מפתה, ולבסוף השיגה את מבוקשה. המענה עזב את השדיים המעונים, והכניס את איבר מינו העייף לתוך המותרות הרועדות. מריאנה צרחה, ולאחר מספר חיכוכים עם גניחות פראיות, היא השפריץ מנת שתן. גופה רעד בפראות מהנאה, והגבר דחף את איבר מינו לנרתיקה שוב ושוב, בעוד חלב ממשיך להשפריץ מפטמותיה הנפוחות והדפוקות.
❗️ПОЧИНАЄТЬСЯ АУКЦІОН V❗️🏆 Це були довгі майже 7 тижнів просування «Кобилички: Сіра Попелюшка» на UKAMI Anime Awards 2025 і ми з вами вже по-справжньому перевернули цю нагороду. Андердог у достатньо короткий термін став фаворитом, що здатен тягатись з суперниками, підтримка яких значно голосніша, хоча саме ця нагорода показує, що не той переможець, про кого найголосніше кричать.🐎 Проте до кінця UKAMI 2025 ще залишається трохи часу і звісно Команда Кобидла не могла просто так відпустити вас без чогось грандіозного наостанок, тому ми оголошуємо ОСТАННІЙ АУКЦІОН, бо наша робота ще не закінчена, адже найкращий тайтл 2025 року досі не на своєму законному першому місці в рейтингу. У зв'язку з необхідністю виправити це непорозуміння, представляємо вашій увазі...🌪⚡️ ~ АУКЦІОН V ~ ⚡️🌪— Фігурка «Оґурі Кап - Сірий Фантом»; — Фігурка «Тамамо Крос - Біла Блискавка»;— Стікерпак Кобидла;— Кейчейн (два випадкові);— Лімітована Плюшка Марічки;— Вісюлька Жижа-Боччі;— Два стікерпаки. 💰 Стартова ставка — ₴2000.💸 Мінімальний крок — ₴200.
✋ Взяти участь в аукціоні можна в коментарях під оригінальним постом.🏁 Аукціон триватиме до 03.04 23:00 (+3 хвилини від крайньої ставки). Фінальна ставка приймається на банку кобиличок.🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🎁 Ознайомитись з усіма активними розіграшами і призами за донати на банку кобиличок можна в цьому пості. Залишайте в коментарі до поповнення ваші соціалки для зв'язку, у разі перемоги.❗️Не забувайте безкоштовно голосувати за «Кобилички: Сіра Попелюшка» на сайті: https://ukami.site/voting🫵 UMAPYOI! 🫵 UMAPYOI! 🫵
🤝 А також не забувайте слідкувати за членами табуну:🐎 weeb territory: @weeb_territory_indeed🐎 annie_twi: @annie_twi🐎 Hibikit: @hibiki_team🐎 Файні Помиї: @pomoyka_vid_mene🐎 Анімешна Барахолка: @animeshna_baraholka #викобилювання_ukami2025
💪 Якісний фінальний ривок потребує немало енергії, а ніщо не дає стільки енергії, скільки дає їжа!😋 Тож команда Кобидла і подумала, що, якщо ми збираємось перемагати в цій гонці під назвою UKAMI Anime Awards 2025, то бігти голодними — точно не діло. Проте, оскільки ви біжите разом з нами, вас теж треба годувати, тому презентуємо вам фудбокси розбавлені колекцією Кобидло Customs!🥸 (НЕ) БІЧ-ПАКЕТ х8 — ₴50:— Мівіна Street Food Якісоба;— Бульдак Carbonara Ramen;— Живчик Лаванда;— Стікерпак Кобидла.🤤 НОРМІС х4 — ₴150:— Бульдак Hot Chicken;— Пеперо Crunky;— Milkis полуниця;— Акрилка (одна випадкова);— Кейчейн (один випадковий);— Стікерпак Кобидла.🤩 LEGEND-CHANGER x2 — ₴300:— Ottogi рамьон;— Ottogi кімчі рамьон;— Смажені норі Sempio Jaerae Gim;— Milkis кавун;— Lotte Chilsung Lemon Lime Soda;— Легендарний білий Monster;— Медово-масляний мигдаль HBAF;— Акрилки (три випадкові);— Кейчейни (три випадкові);— Календар Кобидла.🏆 3 рівні — 14 переможців.⚠️ Звертаємо вашу увагу, що попередні донати на банку кобиличок не враховуються у розіграші фудбоксів. У розіграші беруть участь виключно донати, зроблені в період з 25.03 по 31.03 включно.🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🐎🎁 Ознайомитись з усіма активними розіграшами і призами за донати на банку Кобиличок можна на цій сторінці. Залишайте в коментарі до поповнення ваші соціалки для зв'язку, у разі перемоги.❗️Не забувайте безкоштовно голосувати за «Кобилички: Сіра Попелюшка» на сайті: https://ukami.site/voting🫵 UMAPYOI! 🫵 UMAPYOI! 🫵
🤝 А також не забувайте слідкувати за членами табуну:🐎 weeb territory: @weeb_territory_indeed🐎 annie_twi: @annie_twi🐎 Hibikit: @hibiki_team🐎 Файні Помиї: @pomoyka_vid_mene🐎 Анімешна Барахолка: @animeshna_baraholka #викобилювання_ukami2025
‼️ДРУЗІ збір який потрібно було зібрати ще вчораПотрібна ваша допомога!Нашому любому підписнику-військовому для бригади із Херсонського напрямку ✍️Продовжуємо збір на прилад нічного бачення PVS-14 💀Зібрано вже:103 тисячі із 181 тисячі гривень.Більша частина 🫡З банки раніше було знято 9 тисяч гривень на деякі раптові витрати нашого вояки, він поверне ці гроші із бойових. Також ВЕСЬ ЗВІТ, по закінчень збору, буде на цьому каналі.Але це ще не все, крім донат на ЗСУ ви можете отримати призи від Барахолки💸 - кожен хто задонатить від 50 грн матиме змогу отримати один з призів🔗Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/4KDcS9Hzdkhttps://send.monobank.ua/jar/4KDcS9Hzdkhttps://send.monobank.ua/jar/4KDcS9HzdkЗа донат на ЗСУ можна отримати:- Фігурка Міку рурудо, - Плюшка Ніка з кавказького легіону- Плюшка Марічка- Манга Проводжальниця Фрірен - Том 1- Нічник Jinx - Набір патрончиків і шеврон з Прапором 2 шт- Тубус від рпг22 (серед ТОП 20 донатерів) 🥰- Блок контакт 1(серед ТОП 20 донатерів) 🤓- Німецький снаряд 20ммУчасть братимуть суми кратні 50 гривням, так що майте на увазі, що чим більше 50ток — тим більша вірогідність отримання результату!!!‼️Кошти до розіграшу зараховуються тільки через інтерфейс банки
Шановні друзі, дорога родино
❤️ВСЕ ЩЕ МОЖНА ВИГРАТИ ЕКОФЛОУ ЗА СТО ГРИВЕНЬ, А ЩЕ ПС4 ПРО ТА ТРИ ПАВЕРБАНКА
🎰🎰🎰Запити сипляться як пісок з дірявого відра, та настільки, що не встигаєш зібрати раму. Сьогодні збіраємо підгончик для друзив на бимбас та харківщину, а саме треба відремонтувати бойового коня ака бусіка знайомим дронщикам, профінансувати нову КПП на нього, окремо від цього треба купити кунги та тєплік і зробити купу машин. Нічого архінеймовірного, але набігла солідна сума та кількість тих машин, такщо на цей збір у нас і призів побільше, але і сума чималенька. То ж час піднатиснути, бо якщо не ми з вами, то хто?
🙏Ціна питання 437кБанка: https://send.monobank.ua/jar/4Tf2CExBDCКартка банки: 4874 1000 2091 3748Пейпал:
[email protected]Наш казік реально дає: за донат в сто гривень на моно можна виграти зарядну станцію EcoFlow RIVER 2 Pro, Playstation4 Pro та три павербанки
😂 З інших банків донатити теж можна, просто пишіть свій нік в коментарі до платежу. Більше соток — більше шансів
🎰Донатити можна і меншу або будь-яку іншу суму, просто якщо ви любите маму Україну та хочете долучитись до допомоги нашим збройним силам
🫡
Закарбляддя – самий кончений регіон України. Почати варто мабуть з того, що абсолютно ніякої користі нашій державі він не приносить, і служить лише в якості санаторію для всяких кієвскіх бізнесменів. В закарблядді нема і ніколи не було промисловості. Єдині чехи намагались щось зробити з цим заповідником обісраних напівмадярських швайномакак, але досить швидко тодішня Чехословаччина припинила своє існування. З цього витікає той факт, що закарблядці не працюють в Україні, і відповідно не платять податки в Україну. Тобто цей заповідник дегенератів-українофобів годується з податків звичайних українських робітників. Йдемо далі: в Закарпатті живе безліч національностей, і всі вони підораси, які бажають смерті нашій державі. Я серйозно, окрім осівших ще при совку українців, найбільш патріотична нація в Закарпатті це мабуть цигани. Русини(а я вважаю їх окремою національністю), це просто кончене українофобне бидло. Кожен русун за замовчуванням вважає себе краще людей з "тої україни". Проявляється це в примітивних виєбонах. У них хати кращі, вони одягаються краще, робітничі люди, ходять до церкви, у них краще їжа, і весь набір такої хуйні можна почути від хрюсина, який хоч колись був в Україні. Ще я би відмітив всякі дебільні знущання з мови галичан і наддніпрянців, на рівні москалів, хоча їхній мадяро-словацький нахрюк не зрозуміє жоден нормальний слов'янин. З цього витікає максимальна нелояльність до України. Всі пам'ятають референдум в 90-х про автономію Закарпаття, і чому мукачівська єпархія не в складі УГКЦ. Те, що він на хую вертів Україну скаже вам майже будь-який хрюсин. І я нагадую, весь цей гадюшник мадяро-румунських злодіїв контрабандистів годується за рахунок простих робітників України. І це вам говорить не якийсь заперевальний галичанин, а житель Закарпаття, великоукраїнець за батьком, якому непощастило народитись в цьому свинарнику
Добрійшого дєньочка, падпіщіки та падпіщіци
😎З усією можливою кількістю переможних новин з Курщини не треба забувати про Український Південь
🍉 🥳До нас звернулися бойові кавуни Херсонщини із проханням допомогти зібрати їм на русорєз та підтримку діяльності цього самого русорєза
🥳🤩Щоб зробити даний збір цікавіше, хлопці вирішили розіграти зарядну станцію, що дозволить вам бути підготовленими до зими і не тільки
😉➡️У розіграші беруть участь всі донати на моно, кратні 50 гривням. Більше полтосів — більше шансів на виграш
🎰 ⬅️🤔На що ми з вами сьогодні збираємо? На 2 зарядні панелі для виробництва та обслуговування дронів, спорядження для 189 батальйону та обслуговування автомобілів 123 та 124 ОБрТрО. Як ви розумієте, речі це потрібні і потрібні на вчора. Поднажмьом
💪💪 Ціна питання: 300кБанка: https://send.monobank.ua/jar/9JKSnTpyPv
💳Номер картки банки5375 4112 2121 2868
📩Поповнити конверт через Приват24https://www.privat24.ua/send/cwg74
💳Номер картки конверта5168 7521 0748 1726PayPal
[email protected]Поїхали
🐷