Source
щоденник Ів📚🛋️ | читаю зараз ці дві книжки бо в мене повна свобода на найближчі місяці🌚...
184 Views/Reach
2026-05-12 11:36
Message №6531
читаю зараз ці дві книжки бо в мене повна свобода на найближчі місяці🌚але йолки, сама обрала, сама дратуюся, бо в сазі стільки зносок, а ще так важко читати невідомі слова, от вчора мені попало таке «Хварвсґніпою» і «Снефелльсйокуль», а більшість там таких «Хравнсфірд», «Герйольвснес», «Брейдабольстад», і вже легше не вмикати рорк, щоб не розчаровуватися в швидкості читання через ці шпортання за слова і постійне читання зносок, яких може бути по 14 на сторінці😁але ж блін, мені цікаво, що там мене чекатиме далі в аніме/манзі, плюс це літопис подій, а я рідко читаю історичні книжки.Бачу далі там буде більше діалогів, а не хронологічних подій, то вже чекаю цього переналаштування історії🌚🌝а 1984…треба було спочатку її прочитати, а потім «Бібліотеку цензора», виявляється в другій стільки всього з 1984, наче авторка просто створила історію в тому ж світі, але в департаменті цензорів. і ще мені здається, що книжка «Міністерство часу» теж має якийсь не прямий звʼязок з 1984, бо в 1984 повно різних міністерств і я прям шукала коли вже ж буде міністерство часу, а його немає😁коротше, все дуже цікаво, але то важко, а то думки заважають зосередитися, та в мене такі грандіозні плани на цей місяць, так наче він тільки почався🙄