Source
щоденник Ів📚🛋️ | ну що ж, три роки тому здавалося, що до наступної частини таааак доооо...
179 Views/Reach
2026-05-01 06:01
Message №6467
ну що ж, три роки тому здавалося, що до наступної частини таааак доооовго, а виявилось, можна і потерпіти. люди на продовження аніме/манги он по 10-15 років чекають😆хотіла зробити символічно і Каріна мені в цьому допомогла, бо три роки тому саме вона підбила мене піти на саму першу презентацію в житті, на презентацію «Колонії».І ось це фото, де три підписані Колапси, таке ж я мала і в 23 році, просто, як писала вище, всі фото за той час втрачені🫣Памʼятаю, як в 23 йшла на презентацію і знала тільки Каріну, а тепер так приємно бачити майже в кожному ряду знайому людину🥰щаслива, що цього разу в Макса Кідрука презентація була у Вінницькій Філармонії, бо там більше місця і більше бажаючих змогли прийти😌єдиний мінус, мені все ж таки доступнішою була перша презентація, бо в цій багато такого на чому мій мозок відключився і стався еррор.В школі після таких уроків я дзвонила подружці і вона мені доступними словами все розказувала, щоб я могла нормально зробити домашку з хімії чи фізики (дякую,Таня😄). Тут пояснити не було кому, тому я з нетерпінням чекаю на наступну частину, але залишилося, всього лиш, прочитати Колапс😁