Source
Книжковий дворф | Сьогодні день інтроверта. Можна, звісно, накидати купу жартів про «аби...
879 Views/Reach
2026-01-02 07:36
Message №1546
Сьогодні день інтроверта. Можна, звісно, накидати купу жартів про «аби ще один привід для свята» і меми в стилі «це той, що сидить вдома з котом і не бере слухавку коли дзвонять». Та я для себе заглибилась в тему, адже вважаю себе інтровертом, і мене злегка (дуже) бісить, коли це слово кидають як ярликВ цілому інтроверсія — про пізнання. Про внутрішню роботу, яка ніколи не зупиняється. Про вміння довго дивитися всередину себе й не тікати від того, що там не завжди приємно. Інтроверт не мовчить — він слухає. Не ховається — він обирає, з ким і куди пускати свій ресурс. І так, ресурс у нас не безкінечний, якби це не було вже висміяно в мемах.Світ дуже любить гучних, швидких і впевнених. В той час, коли інтроверти часто ростуть у тиші, повільно, з сумнівами, з купою внутрішніх діалогів, які, власне, прекрасно нівелюють контакт з соціумом.Поняття «інтроверт» про прийняття того, що замкнутість теж форма сили. Що пізнання себе — це робота, яка так само потребує сил, як і робота в команді.Інтроверт не дорівнює здичавілий/сноб/чсв/нарцис/одинак. Це про власний комфорт як особистий вибір.З днем інтроверта. Діставайте книгу, кутайтесь в коцик і го насолоджуватись тишею 🖤P.S. Екстраверти, ви теж норм чуваки, навіть коли намагаєтесь нас затягти у вашу тусу, хоч це і бісить 😁