Source
blog_rudoi | Чула багато відгуків за освіту лікаря в нашій країні, різних відгуків,...
575 Views/Reach
2024-11-05 11:22
Message №2414
Чула багато відгуків за освіту лікаря в нашій країні, різних відгуків, хтось каже - роки втратив і так може бути правдаПро себе скажу шо там я здобула дуже корисний скіл - тримати курс в одному напрямку і йти до цього, 8 років життя я обирала стати лікарем і не всі предмети мені подобались і не всі викладачі, але в мене була цікавість і ціль і я туди йшла, було непросто, а часом просто (курс гомеопатії🤣 - це було архіпросто, в мене там найвищий бал), я вчилася вирішувати поточні задачі і переходити на нові рівні (курси), поєднувати різне і не втрачати фокус з головного - навчання, хоч і останній курс дався непросто - я народила Алісу і я не була в академці про шо зараз чесно шкодую, ну пішла б на інтернатуру пізніше, але ж хотілось все і зразу - це вже інша історіяСуть ви вловили, там я напрацювала скіл - шо часом шлях до цілі довгий, а часом кайф приносить сам шлях, а досягнення цілі - приємний бонусІ так я не працюю лікарем і не вважаю шо час на освіту втрачений даремно - клінічне мислення в магазині не купиш«Клінічне мислення спирається на комплексні навички критичного мислення, спостережливості та логічного аналізу. Важливою частиною клінічного мислення є так звана диференціальна діагностика, коли лікар розглядає різні можливі діагнози на основі наявних даних і відсіює менш імовірні варіанти.»