Source
blog_rudoi | Чим більше проходжу групових терапій тим більше хочеться організувати ...
2 300 Views/Reach
2024-07-30 21:42
Message №2152
Чим більше проходжу групових терапій тим більше хочеться організувати групу, спеціалізацію по групах можна отримати вкінці навчання, але коло підтримки чи довіри можу організувати чому ні, з правилами як на групі😅 (це лайфхак психотерапевта доречі з групової шоб не тонути в прокрастинації і «ше не час»)Я чесно кажу які регалії маю які ще ні👌Ще думаю шо може бути складно пояснити що це про певну спільну відповідальність, а не хочу хожу, хочу нє, ой я там до косметолога записалася чи ше шось, є звісно хвороби та інше, але я маю на увазі що потрібне тверде рішення що на період часу поки діє група це надпріорітет і всеЩе думала над частотою раз в тиждень чи раз у 2 тижні і тривалістю - думаю 10-15 зустрічей, тривалість зустрічі 3 год і кількість учасників класично 12 , максимум 14 якщо хтось раптом захоче покинути після першої зустрічіМета групи - отримати підтримку, побачити як взаємодієте з людьми, попрацювати з власними запитамиВзагалі група то як цілісна система що проходить свої стадії становлення, можуть бути конфлікти і це є окей, буде корисно тим хто не вміє конфліктувати чи уникає конфліктів чи не вміє підбирати форму, навчимося разомНу і правила теж поясню, спробувати говорити я-повідомленнями, не оцінювати, не давати порад і не терапевтувати одне одного😂 (таким зазвичай ми страждаєм - психотерапевти на групах) але цю групу планую не для психотерапевтів, а для бажаючихКоли буде - не знаю🤣, група буде ОНЛАЙН в zoomФормати роботи в групі - особисті сесії в колі, експерименти (вправи) по парах, загальні обговорення, кожен може звертатися до групи зі своїм запитом, наприклад - якою я вам здаюся на перший погляд? Чи охарактеризуйте мене 1-2 словами, чи було у вас отаке от - які у кого бажанняАле ідея гарна мені, от вирішила написати щоб почався мій процес дозрівання 😂Вам як ідея о 00:40?😂Саме час, мозок працює на повну