Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біатлон України
Added 06 Jan 2025

Біатлон України

@biatlon_ua
Number of subscribers: 1 236
Photos: 2,490
Videos: 18
Links: 2,220
Description:
Всі новини біатлону України і світу Співпраця @andrii_winter

👥 Number of subscribers

1 236
Average/Day:: -3
Average/Week:: -5
Average/Month:: -15

👁️ Average views per message

732
Average/Day:: 656
Average/Week:: 865
ERR: 59.22%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-08

Wall

Telegram statistics channel

👁 903 26-02-15 18:36
🇺🇦 Дмитро Підручний: «Дуже приємно бачити наших уболівальників»Дмитро Підручний завершив гонку переслідування з біатлону на XXV зимових Олімпійських іграх на 20 місці. У порівнянні із стартовою позицією українець відіграв 7 місць. Попри лише дві хиби на вогневих рубежах, хід по дистанції був не найшвидшим: Дмитро відзначив не найкраще ковзання лиж. Про перебіг гонки та майбутні старти — читайте у коментарі для пресслужби Національного олімпійського комітету України.Про лижі та хід по дистанції«Не все було добре з лижами. Вони були нормальні, але не ті, щоб можна було боротися по трасі за дуже високі місця і показувати високу швидкість. Не катастрофа, але якраз цього трохи й не вистачило», — зазначив Дмитро.За його словами особливо це відчувалося на останньому колі:«На фініші було видно, що вони не настільки швидкі, щоб можна було з кимось боротися [прим. На останнє коло Дмитро виходив 18-м з перевагою в 10 секунд над 20-ю позицією]. Складно було оптимально підготувати лижі, погода змінилася: на сонячній ділянці сніг один, а в лісі — інший. Найважче було у лісі, там лижі йшли дуже важко, і це забирало багато сил».Водночас біатлоніст підкреслює, що справа не лише в інвентарі:«І самопочуття було не найкраще. Коли лижі не надто швидкі, ти витрачаєш більше енергії на кожному колі, щоб триматися з групою. І вже на останньому колі сил просто не залишилося».Про стрільбу у непростій вітровій обстановці«Було досить складно, але я люблю працювати в таких погодних умовах: вони дають шанс усім, бо кожен може помилитися. Тут потрібна більша концентрація», — пояснює чотириразовий учасник Олімпійських ігор.Про хиби на вогневому рубежі«Перший постріл трохи поспішив — раніше натиснув, ніж потрібно. Далі вже працював добре. На останній стійці заключний постріл трохи відкладав: бачив, що не попадаю. Зробив другий захід — здавалося, що влучив, але, на жаль, габарит не пройшов».Про підтримку та наступні гонки«Підтримки тут вистачає — і по трасі, і на трибунах. Дуже приємно бачити наших уболівальників», — говорить спортсмен.Попереду — естафета та масстарт«Тут ніколи не буває легко, особливо коли лідери одразу задають високий темп. Але будемо старатися показати хороший результат», — підсумував Дмитро.Національний олімпійський комітет України дякує Дмитру Підручному за відданість справі та максимальну самовіддачу на дистанції. Бажаємо зберігати впевненість, внутрішній спокій і реалізувати свій потенціал у наступних стартах. Джерело https://noc-ukr.org/news/dmitro-pidruchnij-duzhe-priyemno-bachiti-nashih-ubolivalnikiv
👁 525 26-02-13 20:04
«Сьогодні зробив все максимально можливе», 🇺🇦Віталій Мандзин про спринт на Олімпіаді-2026Бронзовий призер Кубка світу 2025 в естафеті, дебютант Олімпійських ігор Віталій Мандзин сьогодні показав найкращий результат серед українців у спринті, посівши 24-те місце (+1:47.4 від переможця змагань). Після фінішу спортсмен поділився з пресслужбою Національного олімпійського комітету України емоціями від гонки, розповів про складності дистанції та про підтримку рідних, а також прокоментував увагу міжнародних медіа до ситуації з «шоломом пам’яті» Владислава Гераскевича.Результат та складність дистанції«Один промах — це ніби небагато, але хотілося чисто стріляти. Насправді, сьогодні зробив все максимально можливе від себе і вважаю, що це робочий результат. Програв ходом, бо дистанція була дуже тяжкою. На високогір’ї дуже тяжко біжиться. Спринт — це високі швидкості, де від старту до фінішу ти повинен тримати темп, що я і намагався робити. На останньому колі відчув, що трохи не вистачило сил, але зробив все, що міг», — зауважив Віталій.«Траса перебувала здебільшого в тіні, у лісі, тому вона була у хорошому стані, лижі працювали непогано. Високогір’я – це особливості, з якими ми тренуємося, тож будемо готуватися до наступних стартів і показувати кращий результат», — додав він.Підтримка рідних«Радий, що батьки та родина змогли приїхати і підтримати мене наживо. Це не перший раз, коли вони приїжджають на змагання, але для мене важливо було, щоб вони відчули також цю атмосферу, як і я. Дуже приємно, що вони були тут», — поділився Віталій.Про «шолом пам’яті»«Добре, що ця тема зачепила спортивний світ і не лише його. Нас згадують і нами цікавляться, про нас говорить весь світ», — підсумував біатлоніст.Національний олімпійський комітет України бажає Віталію Мандзину нових успіхів на міжнародній арені, стабільного прогресу та впевненості у кожному старті. Джерело https://noc-ukr.org/news/sogodni-zrobiv-vse-maksimalno-mozhlive-vitalij-mandzin-pro-sprint-na-olimpiadi-2026
👁 656 26-02-12 16:16
«Це дискваліфікація демократії заради своїх приватних інтересів, через чуттєвий тиск російських спонсорів». Ексклюзивний коментар 🇺🇦 Михайла Гераскевича«Міс Ковентрі, новообрана президентка МОК, намагалася нас переконати, що демонстрація вбитих росією спортсменів створить хаос в олімпійському русі. Що це неправильно і завадить святкувати [Олімпіаду]. Але це мало якийсь дивний вигляд, бо весь світ побачив цей шолом. Вона пропонувала, щоб я його потримав на старті, Влад зробив би спуск в якомусь іншому шоломі — незрозуміло якому, бо Влад до нього непристосований. І потім я віддав би цей шолом Владу у руки. Це нагадувало торгівлю, звичайно, що вона неприпустима, бо пам'ять про українських героїв не продається, ніколи на це не погодиться», – сказав батько і тренер Владислава Гераскевича Михайлов в коментарі для Суспільне Спорт. «Міс Ковентрі та всі її помічники у МОК забули історію Олімпійських ігор. Якщо подивитися у джерела причин виникнення Олімпійських ігор — то це вшанування загиблих героїв, воїнів. І тому були придумані битва на мечах, хто швидше пробіжить — все, що імітувало діяльність воїна на поле бою. Це було вшанування загиблих воїнів, перша мета Олімпійських ігор. Наш шолом підкреслював першопричину Олімпійських ігор. Мені шкода, що МОК та його очільниця міс Ковентрі, яка є сама олімпійською чемпіонкою, забули історію. А ми знаємо: хто забуває історію, той, мабуть, рухається далі не у тому напрямку»«Ми налаштовані [на позов у CAS]. Бо було зачеплено честь Влада, зруйновано нашу багаторічну роботу. Йдеться не лише про кошти платників податків, які нам допомагали у цій діяльності. Ми підходили у дуже оптимальній формі, і це можна побачити за результатами останніх контрольних тренувань. Якщо подивитися на результати спортсменів, Влад перебував би у зоні подіуму зі своїми результатами. Це була б боротьба за медаль». «Це все перекреслено, але найголовніше, що МОК намагався перекреслити пам'ять про українських героїв. МОК дискваліфікував не Владислава, а дискваліфікував Україну. Ми маємо безпрецедентну підтримку від президента України, Верховної Ради, міністерства спорту, НОК України та воїнів. Багато свідчень в інтернеті, де воїни з лінії бойового зіткнення висловлювали свою підтримку Владу. Ми маємо підтримку українського народу. Це дискваліфікація демократії заради своїх приватних інтересів, через чуттєвий тиск російських спонсорів»Джерело Суспільне Спорт
👁 712 26-02-09 07:26
🇫🇷 Лу Жанмонно: «Бажаю 🇺🇦Українцям, щоб це закінчилося, і вони були такими ж щасливими, як я сьогодні»»Французька біатлоністка Лу Жанмонно прокоментувала кореспонденту Tribuna.com Станіславу Орошкевичу перемогу в змішаній естафеті на Олімпіаді-2026.Після першого запитання вона почала плакати.– Як ви почуваєтеся після першої олімпійської гонки та медалі? Ви плачете, це емоційно?– Стрес. Я очікувала, але я дуже рада, бо це мрія, яка здійснилася.– Чи важко змагатися на такій висоті?– Для мене ні. Ми на цьому зосереджувались, але це не щось надзвичайно важливе. Я живу на висоті 1000 метрів. Думаю, це не так сильно на мене впливає. Я просто знаю, що мені доводиться викладатись на стрільбищі набагато більше, ніж зазвичай. Але це цілком нормально.- Добре, можливо, у вас є кілька слів для українських уболівальників, які дивляться цю гонку в блекауті, без світла?- Ми не можемо собі уявити, як українці переживають це. Я просто хочу висловити свою повну підтримку. Залишайтеся сильними. Я знаю, що мені пощастило. Я просто бажаю їм, щоб це закінчилося, і вони були такими ж щасливими, як я сьогодні, – сказала Жанмонно.ua.tribuna.com
👁 697 26-02-06 11:40
Жіночим спринтом продовжились сьогодні змагання шостого етапу кубку IBU в норвезькому 🇳🇴 Шушені.В гонку було заявлено 95 -ть біатлоністок, серед яких і п’ять українок. Фаворитами перед гонкою звісно ж вважались француженки, нагадаємо, що у топ-7 загального заліку кубку IBU шість представниць Франції. Достойну конкуренцію також ми очікували у гонці від німкень та норвежок.Практично на самому початку спринту проміжний протокол очолила Марлен Фіхтнер, представниця Німеччини стартувала під раннім п’ятим стартовим номером і закрила всі десять мішеней. Та вже через кілька хвилин її обійшла норвежка Раґна Фодстад, яка також була точною на стрільбі та швидше за Фіхтнер працювала на трасі. Гонка поступово прогресувала і лідери змінювали одна одну. Леа Ротшопф з Австрії також чисто відпрацювала на стрільбищі і пробігла просто фантастичне фінішне коло, тож деякий час навіть трималась на другій позиції. Але і Фодстад, і Ротшопф посунула на фініші Селья Енафф, француженка не закрила одну мішень та була просто нестримною на трасі, продемонструвавши третій час на дистанції серед усіх учасниць гонки.А долю першого місця вирішила Сара Андерссон, яка стартувала під 54-им номером, шведка прекрасно працювала на стрільбі, та гарно йшла по дистанції, показавши на другому колі просто фантастичну швидкість на трасі. Відповідно, друге місце у Енафф, третє – у Раґни Фодстад.Щодо виступу француженок, то вони сьогодні не показали звичні для своїх вболівальників результати, до того ж хибили на вогневих рубежах: Жілонн Ґіґонна – тричі, двічі заходили на штрафне коло Боте та Менжен, по одній мішені не закрили Рішар та Шово. Втім, прекрасна робота по дистанції дала можливість французьким дівчатам зайняти у підсумку достойні позиції та, навряд чи ті, на які вони розраховували.Кращою серед українок стала Валерія Дмитренко, вона після стрільби лежачи зайшла на коло штрафу, а от другий вогневий відпрацювала чисто, фінішувавши 26-ою. До того ж Валерія швидше за всіх суперниць відпрацювала на вогневих рубежах.Анастасія Меркушина сьогодні помилялась на стрільбі, тож з двома незакритими мішенями показала 27-ий результат. Настя продемонструвала у спринті кращу в команді швидкість на дистанції.Лілія Стеблина досить розмірено працювала на стрільбищі, і все ж після стійки зайшла на коло штрафу. В цілому спортсменка показала непоганий виступ, от тільки на останнє коло не вистачило Лілії сил – 33-е місце.Вікторія Хвостенко також помилялась на стрільбі, вона двічі заходила на коло штрафу, на дистанції не демонструвала гарну швидкість, тож, у підсумку, показала 66-ий результат. Надія Бєлкіна знов багато помилялась у гонці, з трьома штрафними колами вона показала тільки 71-ий час.О 15.15 за київським часом на старт спринту в Шушені вийдуть чоловіки.Спринт. Жінки1. 🇸🇪 Сара Андерссон (0+0) 21:19,62. 🇫🇷 Селья Енафф (0+1) +3,03. 🇳🇴 Раґна Фодстад (0+0) +11,2...26. 🇺🇦 Валерія Дмитренко (1+0) +1:38,227. 🇺🇦 Анастасія Меркушина (1+1) +1:42,633. 🇺🇦 Лілія Стеблина (0+1) +2:01,166. 🇺🇦 Вікторія Хвостенко (1+1) +3:40,571. 🇺🇦 Надія Бєлкіна (1+2) +3:51,7
👁 1,070 26-02-02 19:13
🏘Олімпійські селища у Мілані-Кортіні🏔Зворотній відлік триває — До Олімпійських ігор 2026 залишається 4️⃣ дні. На черзі знайомство з олімпійськими селищами, де проживатимуть українські атлети😉😎XXV зимові Олімпійські ігри в Мілані- Кортіні стануть унікальними: вони охоплять усю Північну Італію. Тож задля зручності і швидкого доступу до олімпійських об’єктів, замість одного величезного мегаполіса на атлетів чекають одразу 6 локальних селищ. Це дозволить спортсменам жити всього в кількох хвилинах від змагальних арен.📍Мілан (фігурне катання, шорт-трек):🔹Головне селище розташоване в районі Porta Romana. Це не просто готель для спортсменів, а взірець «зеленої» архітектури. 🔸Після Ігор комплекс перетворять на найбільше в Італії студентське містечко.📍Кортіна-д’Ампеццо (санний спорт, скелетон, гірськолижний спорт [жінки]):🔹Селище облаштували у мальовничій зоні Fiames. Воно складається з високих за якістю тимчасових модульних будиночків.🔸Після Ігор їх розберуть і перевезуть в інші регіони Італії, де вони стануть соціальним житлом або будинками для студентів.📍Лівіньо (сноубординг та фристайл): 🔹Селище збудували за модульним принципом, щоб не порушувати екосистему високих гір. 🔸 Організатори планують отримувати 100% енергії для цього містечка з відновлюваних джерел.📍Антерсельва (біатлон):🔹Тут не будували бетонних багатоповерхівок чи модульних будинків. 🔸Біатлоністи житимуть у затишних альпійських готелях. 📍Предаццо (лижні гонки, стрибки на лижах з трампліна, лижне двоборство):🔹У Предаццо збудували сучасне модульне містечко. 🔸Після Олімпіади ці споруди не закинуть — вони стануть навчальним центром для італійських рятувальників та правоохоронців.📍Борміо (гірськолижний спорт [чоловіки]):🔹Селище облаштували на базі оновлених готелів та існуючої інфраструктури міста. 🔸Це дозволило уникнути масштабного будівництва та зберегти автентичний дух старого альпійського містечка.🇺🇦Українські спортсмени вже починають прибувати до олімпійських селищ. Першими заселилися представники санного спорту та скелетону, які вже прикрасили модульні будиночки синьо-жовтими кольорами. Незабаром покажемо кольори олімпійського селища в Кортіні💙💛
👁 1,000 26-02-01 14:34
На останню стрільбу представниці Франції та Німеччини прийшли одночасно, та нерви виявилися міцнішими у Жілонн Ґіґонна, яка працювала ідеально і здобула золото для своєї команди. Марлен Фіхтнер використала додатковий патрон і на фініш побігла за сріблом; бронзову медаль для Норвегії виборола Гуро Їттерхюйс.Анастасія Меркушина другу стрільбу відпрацювала прекрасно і зуміла підняти команду України на восьме місце, яке не втримала, спортсменку обійшла австрійка.Коловими у цій гонці стало п’ять команд, тож відповідно, фінішувало 13-ть.На цій, не надто оптимістичній ноті для наших вболівальників, чемпіонат Європи в Норвегії завершився, і все ж не можна сказати, що він не вдався. Для України ЧЄ пройшов з золотом Анастасії Меркушиної в індивідуалці та п’ятим місцем Дениса Насико в спринті, у підсумку: з третім місцем у загальному заліку, завдяки золотій нагороді.Тепер біатлонні вболівальники житимуть у передчутті Олімпійських ігор і готують емоції для головних стартів сезону, нагадаємо, що перша гонка в Антгольц-Антерсельві відбудеться 8-го лютого, коли команди вступлять у боротьбу за олімпійські нагороди у змішаній естафеті.Естафета. Жінки1. 🇫🇷 Франція (0+8) 1:12:53,12. 🇩🇪 Німеччина (0+9) +16,63. 🇳🇴 Норвегія (0+8) +56,04. 🇸🇪 Швеція (0+5) +1:19,85. 🇮🇹 Італія (0+5) +1:56,66. 🇸🇰 Словаччина (0+14) +4:32,3...9. 🇺🇦 Україна (2+11) +5:19,9 10 (9-1) 🇺🇦 Валерія Дмитренко (1+3;0+0) +1:12.2 12 (9-2) 🇺🇦 Лілія Стеблина (0+1; 1+3) + 2:40.0 12 (9-3) 🇺🇦 Тетяна Тарасюк (0+0; 0+1) +4:19.6 9 (9-4) 🇺🇦 Анастасія Меркушина (0+3; 0+0) +5:19.9
👁 665 26-01-30 16:00
Французький тріумф ми побачили сьогодні у жіночій спринтерській гонці на Чемпіонаті Європи в норвезькому 🇳🇴 Шушені. Біатлоністкам з інших країн у цій гонці було нічого протиставити потужній команді Франції, представниці якої посіли перші чотири сходинки фінішного протоколу. З топ-четвірки лише Софі Шово дозволила собі одну хибу на стрільбищі – прикрий промах спортсменка зробила на другій стрільбі, а до того йшла з найкращим графіком. Інші ж вогневі рубежі чотирма француженками були пройдені на нуль. Одне штрафне коло не завадило Софі Шово отримати свою медаль - бронзову, адже на лижні Шово не було рівних. Інші два місця в топ-трійці за швидкістю на дистанції мали Жілонн Ґіґонна та Селья Енафф – вони й випередили Софі Шово на фініші. Ґіґонна аж на 14 секунд у підсумку обійшла Енафф, а та, в свою чергу, була на дві секунди швидшою, ніж Шово. Отже, у Жілонн золото чемпіонату в спринті, а в Сельї – срібло.Навіть Амандін Менжен, яка фінішувала на високій четвертій сходинці, вже уступила переможниці більше, ніж пів хвилини. То що вже казати про інших… Усі, хто фінішував від шостого місця і нижче, програли чемпіонці більше хвилини. Найкращий результат з українок продемонструвала Валерія Дмитренко. Вона безпомилково прийшла як стрільбу лежачи, так і стоячи, стріляючи при цьому дуже швидко - Валерія друга за цим компонентом у сьогоднішньому спринті. Та швидкістю боротися з француженками у Дмитренко можливості не було. Але п'ятнадцяте місце на фініші – це дуже гарний результат.Переможниця індивідуальної гонки Анастасія Меркушина сьогодні не змогла повторити попередній успіх. Цьому завадили дві хиби – по одній на кожній стрільбі. Проте ходом Меркушина знову була кращою з українок. Її результат на фініші – двадцять шостий. Лілія Стеблина чисто пройшла стрільбу лежачи, але змушена була зайти на одне штрафне коло після стійки. Закінчила гонку вона сходинкою нижче за партнерку по команді – 27-ою. Просто неймовірний розгін видала Ксенія Приходько! Наша юніорка була третьою на відсічці 0,8 кілометрів і шостою на позначці 1,2 км. І при такому потужному старті навіть змогла відстрілятися чисто на стрільбі лежачи, після якої була чотирнадцятою у проміжному протоколі – вище за інших представниць нашої команди. Проте на стійці, на жаль, Приходько довелося бігти додаткові метри дистанції, не влучивши одного разу. На фінішне коло сил Ксенії дещо не вистачило, тож завершила гонку вона вже поза межами залікової зони, 53-ою. Поряд у фінішному протоколі розмістилися Вікторія Хвостенко та Надія Бєлкіна. У Вікторії в пасиві одна хиба на лежці, а в Бєлкіної - дві помилки на стійці. Підсумковий результат Хвостенко і Бєлкіної не дуже високий: Вікторія - 79-та, а Надія - 81-ша. У Кубку націй українки змогли набрати чимало очок, проте щоб піднятися на восьму позицію поки не вистачило восьми очок.На цьому другий змагальний день чемпіонату Європи завершено. Продовжиться він завтра гонками переслідування у чоловіків та жінок.Спринт. Жінки1. 🇫🇷 Жілонн Ґіґонна (0+0) 21:50,12. 🇫🇷 Селья Енафф (0+0) +14,13. 🇫🇷 Софі Шово (0+1) +16,0...15. 🇺🇦 Валерія Дмитренко (0+0) +1:33,626. 🇺🇦 Анастасія Меркушина (1+1) +2:06,827. 🇺🇦 Лілія Стеблина (0+1) +2:13,153. 🇺🇦 Ксенія Приходько (0+1) +3:13,679. 🇺🇦 Вікторія Хвостенко (1+0) +4:22,581. 🇺🇦 Надія Бєлкіна (0+2) +4:27,7
👁 656 26-01-30 11:50
Чоловічим спринтом продовжився сьогодні чемпіонат Європи в норвезькому 🇳🇴 Шушені, де наразі досить холодно, і температура повітря сягає 12-ти градусів з позначкою мінус.Гонка обіцяла бути цікавою, адже у ЧЄ беруть учать топові атлети, які по різним причинам не потрапили в олімпійські команди своїх країн, такі, як Ісак Фрей, Антонен Ґіґонна, Даніло Рітмюллер та інші. Та й біатлоністи пелотону кубку IBU складають досить сильну конкуренцію, тож вистава під назвою «Чоловічий спринт» вийшла красивою.Деякий час лідером проміжного протоколу був Гаетан Патюрель, француз з нулями пройшов стрільбу і був швидким на дистанції, аж поки на старт не вийшов володар синьої майки Кубку світу Ісак Фрей. Представник Норвегії прекрасно справився зі стрільбою, показавши при цьому 6-ий хід по дистанції. І на фініші довго тримався на першій строчці протоколу, випередивши Патюреля. Та слідом за ним у гонку вступив ще один представник трикольорових Дам’єн Леве, який і посунув норвежця на друге місце. Леве також демонстрував чисту стрільбу, але на трасі показав найвищу швидкість. Тож місця розподілились таким чином: золото у Дам’єна Леве, срібло отримав Ісак Фрей, бронзу виборов ще один француз Гаетан Патюрель. Тож з трійки лідерів індивідуальної гонки на подіум знов піднявся лише Фрей, у нього друге срібло ЧЄ. А от тріумфатор попередньої гонки чемпіонату Європи Антонен Ґіґонна сьогодні двічі побував на штрафному колі, закінчивши спринт лише 23-им.А всього у стартовому протоколі сьогодні було заявлено 146 біатлоністів, від України в спринті взяли участь шість атлетів, і кращим серед них став Денис Насико, він прекрасно працював на стрільбищі, закривши всі десять мішеней. На дистанції українець також був конкурентоспроможним, показавши 14-ий хід серед всіх учасників гонки. Трохи не вистачило сил спортсмену на останнє коло, якщо на другому він показав 4-ий хід, то вже на фінішному – 16-ий. У підсумку, Денис виборов сьогодні п’яте місце і взяв участь у почесній квітковій церемонії.Артем Тищенко видав гросмейстерську стрільбу, закривши всі мішені, втім українця, як завжди, підводить швидкість роботи на трасі. На фініші Артем був 22-им.Роман Боровик гарно працював на стрільбі, обидва вогневих рубежі спортсмен пройшов без помилок. А от за показником швидкості спортсмен був тільки у сьомому десятку, фінішувавши 53-им.Богдан Цимбал з двома промахами в індивідуальній гонці показав кращий в команді результат, посівши 35-те місце. А от сьогодні він хибив на вогневому рубежі і з трьома незакритими мішенями закінчив гонку на 62-ій позиції.Наймолодший учасник змагань нашої збірної, 22-річний Михайло Хміль вийшов на дистанцію гонки останнім серед українців під пізнім 128-им номером. На стрільбі лежачи він схибив тричі, ще одне коло штрафу додав на стійці, фінішувавши 82-им. Олександр Пономаренко тричі заходив у гонці на коло штрафу. Не показав спортсмен і хороший хід по дистанції, в підсумку у фінішному протоколі він на 91-ому місці.Змагання в Шушені продовжуються. О 15.30 за київським часом на старт спринту вийдуть жінки.Спринт. Чоловіки1. 🇫🇷 Дам’єн Леве (0+0) 25:05,12. 🇳🇴 Ісак Фрей (0+0) +9,73. 🇫🇷 Гаетан Патюрель (0+0) +13,4...5. 🇺🇦 Денис Насико (0+0) +40,122. 🇺🇦 Артем Тищенко (0+0) +1:30,453. 🇺🇦 Роман Боровик (0+0) +2:24,562. 🇺🇦 Богдан Цимбал (1+2) +2:45,682. 🇺🇦 Михайло Хміль (3+1) +3:24,691. 🇺🇦 Олександр Пономаренко (1+2) +3:41,5
👁 766 26-01-17 21:15
З 21 по 25 січня у фінській 🇫🇮 Іматрі, що знаходиться у Південній Карелії, проходитиме Юніорський чемпіонат Європи. Будуть там і представники України.Як повідомили тренери команд юніорок та юніорів, Оксана Хвостенко та Олександр Біланенко, на ЮЧЄ виступатимуть ті ж молоді біатлоністки та біатлоністи, які представляли нашу країну на трьох етапах Юніорського кубка IBU. І всі з них матимуть змогу випробувати себе в стартах.Отже, склад збірної України наступний:🇫🇮 Іматра. Юніорський чемпіонат ЄвропиЮніори:🇺🇦 Тарас Тарасюк🇺🇦 Олександр Біланенко🇺🇦 Іван Стеблина🇺🇦 Дмитро Крюков🇺🇦 Кирило Кульчицький🇺🇦 Богдан Богач🇺🇦 Захар Кикоть Юніорки:🇺🇦 Тетяна Тарасюк🇺🇦 Вікторія Хвостенко🇺🇦 Ірина Шевченко🇺🇦 Аліна Хміль🇺🇦 Ксенія Приходько🇺🇦 Поліна Пуцко🇺🇦 Валерія ШейгасРозклад гонок: Юніорський чемпіонат Європи 🇫🇮 Іматра🟡🟡🟡🟡🟡21 Січня 09:30. Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км 13:15. Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км22 Січня 09:30 Змішана естафета (юніори) 13:00 Одиночна змішана естафета. Юніори24 Січня 09:30 Юніорки, Спринт, 7.5 км 13:10 Юніори, Спринт, 10 км25 Січня 09:30 Юніорки, Мас-старт-60, 9 км 12:15 Юніори, Мас-старт-60, 12 км