🎄Друзі, перед Новим роком, пропонуємо вам взяти участь у конкурсі і виграти прапор з підписами українських біатлоністів. На прапорі є автографи таких легенд: О.Білосюк, Ва.Семеренко, Ю.Джима, С.Семенов, О.Хвостенко, Д.Підручний, О.Біланенко, Н.Лемеш, В.Цербе-Несіна та інших зірок нашого улюбленого виду спорту.💙💛Зібрані кошти підуть на допомогу бійцям 153 бригади, яка знаходиться на Харківщині, яким необхідні бронеплити, плитоноски, каски, турнікети, буржуйки і т.д. Будь-який ваш донат ‐ шанс допомогти нашим воїнам.✅Щоб стати учасником розіграшу, треба зробити донат - 100 грн. Більше донатів - більше шансів на виграш. Донатів можна робити скільки завгодно, сумма в 500 грн додає ваше прізвище у список претендентів 5 разів і т.д.💥ВАЖЛИВО! В описі до донату вказуйте будь-які ваші контактні дані (наприклад, нік в телеграмі).👑За найбільший донат - гарантований приз у вигляді карток з підписами О.Білосюк, Ві.Семеренко, С.Семенова і К.Макарайнен.💰❗️Банка для донату (тут)⏰Переможця оголосимо 31 грудня.
🤍 Частина 3 🤍✍️ Можливо, ви якісь цілі ставите на новий біатлонний сезон? 🗣 Виступити якнайкраще. Ми не команда того рівня, щоб говорити за медалі, але хотілося б. Були великі плани по Ірині Петренко, по загальному Кубку світу, але зараз ми не можемо дивитись на загальний Кубок світу. Зараз вже ці плани корегуються і вже більше до Чемпіонату світу. Багато хочеться, хочеться, щоб вже і молодь підтягнулась. Основне завдання на цей сезон - сформувати кістяк команди, боєздатну естафетну команду до Олімпійських ігор. Звичайно, щоб це було, треба переважно бути десь тут наверху. Думаю, що ми можемо гідно і в естафетах виступати, і в особистих гонках, тому не було у нас таких завдань за медалі, але думаю, якщо ми робимо порівняння з минулим сезоном, то ми зробили крок вперед, це вже буде крок назустріч гідним результатам, але, сподіваюсь, будуть і гідні результати цього року.✍️ Дякуємо Вам за цікаве інтерв’ю. Можливо, хочете щось від себе ще сказати?🗣️ Дякую. Підтримуйте нас, прощайте, якщо щось не так. Це спорт і все буде. Ми обов'язково піднімемо рівень команди в цьому сезоні і повернемо ту славу, яка була в тієї знаменитої олімпійської четвірки, але не все відразу. І основне, що хотів би сказати: дівчата тут стараються, щось виходить, щось не виходить, але вони дурницями не займаються і хочуть цією справою займатись. Для мене це основне. Коли так буде, то по-перше, трохи часу і все прийде, а по-друге, молодь (а це основна наша надія), яка за ними йде, багато чого позитивного навчиться: і як тренуватись, і як просто жити. Так що все буде добре.🤍 The end 🤍