Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Біатлон Україна
Added 14 Jul 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Number of subscribers: 3 973
Photos: 3,050
Videos: 377
Links: 1,950
Description:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉

👥 Number of subscribers

3 973
Average/Day:: -9
Average/Week:: -10
Average/Month:: -38

👁️ Average views per message

2 873
Average/Day:: 2,340
Average/Week:: 3,326
ERR: 72.31%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Logo change history

Name change history

Біатлон Україна 2026-02-23
Біатлон Україна | Зимові Олімпійські Ігри-2026 2026-02-03
Біатлон Україна та Олімпійські Ігри 2024 2024-07-24
Біатлон Україна 🕯💔 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,280 25-12-11 18:11
🇺🇦☺️ Головний тренер жіночої збірної України Микола Зоц прокоментував результати своїх підопічних 🔸️ Щодо ситуації з можливою втратою квоти на наступний сезонМи за десятку в Кубку націй можемо боротися, але так склалися обставини, що в нас, можна сказати, відсутні два лідера: Юлія Джима та Олена Городна. А у нас не така велика лавка запасних, і коли вибувають одразу двоє лідерок, із основної трійки, які дають очки у залік, воно одразу дуже-дуже відчутно.Олену ми пробували трошки вже у спринті, але вона пробігла і температура після гонки. Так що і тут стартувати не буде. 🔸️ Щодо Дарини Чалик Я вважаю, що це з нинішнього покоління одна з найталановитіших спортсменок, але вона ще дуже «сира» для цих змагань і для Кубку світу. Можна сказати, вона тільки другий рік тренується нормально. Якщо у нас вже на цьому рівні спортсмени юніорського віку, щоб виступати на юніорських кубках, вони тренуються десь в районі 8 років, то вона — лише 2 роки. Звичайно, що вона буде багато чого ще провалювати. Якщо у нас усіх хватить терпіння два роки ще чекати, то це буде спортсменка високого рівня. Терпіння, перш за все, у неї, у неї самої, бо вона могла почати нормально працювати і 5 років тому, було все видно, ще коли вона була юніоркою. Але то одне завадило, то інше, то ногу зламала, то потім народила. Та їй, в принципі, ще 24 роки, і ще багато попереду, два олімпійські цикли може добре працювати, але не має ще стабільності. В перспективі, я думаю, що в українському жіночому біатлоні у неї одна з найкращих перспектив. 🔸️ Щодо Юлії ДжимиНа сьогоднішній день, можна сказати, що ми її побачимо в Обергофі (Німеччина, 4-й етап). Вона зараз в Ріднаун-валь-Ріданна (Італія). Готується, але, бачите, з цим пальцем як вийшло, наче б то й така несерйозна, скажімо, травма, але процес лікування затягнувся. Зараз вона вже стріляє. Але вона професіонал, і може і могла б і раніше з'явитися, але як виступати на Кубку світу не в формі... Якщо вона вже вийде на старт, то буде в порядку. 🔸️ Щодо рішення дати шанс Лілії СтеблиніЛіля Стеблина там (на IBU) стабільно непогано показала себе, перш за все функціонально, якщо вона буде тут також показувати такий хід, то це вже буде більш достойно, конкурентно. Тому поміняли спортсменок, і це не шосту людину взяли, а п'яту, яка буде бігти, тому що Олена Городна не буде бігти точно. 🔸️ Щодо майбутнього — юніорок Думаю, що команду юніорок треба підключить, нормальна команда у нас може бути на сезон 2027-2028 років. Ще один рік буде тяжкий, тому що тих всіх юніорок треба "обкатати".Зараз тяжко дивитися по юніорських етапах, тому що сьогодні дивилися гонку, а там не стартують німці, норвежці, не стартують шведи, тож важко й порівнювати та оцінювати. Але все одно цих юніорів треба пропускати через етапи Кубка IBU, щоб подивитися. От Таня Тарасюк непогано зарекомендувала себе, Ксенія Приходько. Інших треба все рівно пропускати через Кубок IBU, а тоді можна буде щось сказати. Але на перспективі з тієї команди три спортсменки, скажімо так, заслуговують на увагу. 📸: biathlon.com.ua / Ганна Осолодкіна
👁 2,510 25-12-08 07:02
🇺🇦 20-річна Тетяна Тарасюк минулого тижня дебютувала на дорослому Кубку IBU та в ексклюзивному інтерв’ю для нашого каналу поділилась враженнями від змагань.✍️ Чи було у тебе хвилювання перед першим стартом на Кубку IBU?— На перші старти я виходила дуже заряджена морально, тому майже не хвилювалась. Хотілось подивитися, як виглядатиму на фоні старших спортсменок. Такого бойового настрою на всі старти не вистачило, сьогодні перед гонкою почувала себе трохи розгубленою. Дякую команді, що підтримала й мотивувала мене перед стартом. ✍️ Як у фізичному плані почувала себе під час гонок?— Фізично з кожним стартом почувала себе все важче і важче. Перший спринт бігла дуже добре — по дистанції відпрацьовувала кожен метр. Другий старт вже було важче, але завдяки якісній лижні та хорошим лижам я непогано трималась. На жаль, на переслідування сил залишилося небагато — ще перед стартом відчувала, що буде нелегко, і так воно й сталося. Попри це, по трасі намагалась триматися за сильнішими дівчатами (і деколи це вдавалось), тому загалом усе було нормально. ✍️ Які емоції відчувала, змагаючись на такому дорослому рівні?— На цьому рівні відчувається, що таке дорослий спорт. У юніорів усі одного віку, і таких швидкісних розривів немає. Я надихнулась такою атмосферою — хочеться рости й тренуватися, щоб у майбутньому бути такою ж сильною, як дівчата, які тут перемагають. Загалом це було класно, враження тільки хороші. ✍️ Що було найважчим на цьому етапі?— Найважче було стартувати в переслідуванні. Хотілось якомога швидше добігти, бо попри хорошу стрільбу біглося важко. На кожному колі доводилося «надриватися», щоб сильно не втратити позиції. Я зробила все, що могла. Це буде цінний досвід на майбутнє — усе ж таки це був мій перший пасьют на міжнародному рівні. ✍️ Чи можеш порівняти змагання на юніорському Кубку та на дорослому?— Знаєте, спробувавши себе на IBU, можу сказати, що єдина різниця — у щільності результатів. Стрільбище те саме, траса теж, і там, і тут треба працювати. Навіть за відчуттями атмосфера схожа. Але тут буває так, що в межах однієї хвилини відставання може опинитися 20 спортсменок, а на юніорських етапах такого немає навіть у контактних гонках.
👁 2,300 25-12-06 14:46
🏆🇦🇹 Кубок IBU - Обертіліах 🇦🇹🏆Результати чоловічого спринту 1. Й. Дале-Шевдаль 🇳🇴 (1+0) 22:59.22. Валентан Лежьон 🇫🇷 (0+0) +13.23. Оскар Ломбардо 🇫🇷 (0+0) +22.24. Леонард Пфунд 🇩🇪 (0+0) +38.65. Давід Цобель 🇩🇪 (0+1) +41.76. Хеннінґ Сйоквіст 🇸🇪 (0+0) +43.4...10. Тарас Лесюк 🇺🇦 (0+0) +1:08.518. Денис Насико 🇺🇦 (0+1) +1:20.257. Володимир Аксюта🇺🇦 (0+1) +2:22.282. Сергій Супрун 🇺🇦 (1+2) +3:06.388. О. Пономаренко 🇺🇦 (0+2) +3:11.594. Михайло Хміль 🇺🇦 (2+1) +3:41.4Тарас Лесюк уперше з сезону 2023/24 фінішував у топ-10 на Кубку IBU. Вітаємо з хорошою гонкою! 🥳Денис Насико продемонстрував третю найкращу швидкострільність на дистанції (51.0 сек.), однак одна хиба не дозволила йому показати ще кращий результат.У завтрашній пасьют пройшла лише половина української команди — Тарас Лесюк, Денис Насико та Володимир Аксюта.🚀 Швидкість українців:33. Денис Насико +1:40.534. Тарас Лесюк +1:41.171. Сергій Супрун +2:12.091. Володимир Аксюта +2:40.294. Олександр Пономаренко +2:44.296. Михайло Хміль +2:53.0Повні результати (тут)
👁 2,850 25-11-22 06:02
🇺🇦 Збірна України матиме власний сервіс-трак, як найкращі біатлонні країни? Президент ФБУ Іван Крулько розповів про сервіс ⬇️Що стосується сервісної команди, ми ще в минулому сезоні працювали над тим, щоб посилити нашу команду – до нас приєднався словенський спеціаліст Лах Габер. У цьому сезоні в нас ще один спеціаліст, який очолить нашу сервісну групу й куруватиме весь сервіс. Це естонський спеціаліст Андрус Веерпалу.Сервіс-команда проводила роботу, по суті, весь літній і осінній періоди: тестували нові порошки, структури для лиж, підбирали власне лижі. І тому ми невдовзі побачимо, як це все спрацює під час уже офіційних стартів. Тому що ми будемо зразу бачити, наскільки наші лижі є конкурентними порівняно з найкращими командами світу. Якщо ми будемо в технічному плані відповідати найкращим командам світу, тоді ми можемо вимагати від наших спортсменів результатів.І ще одну дам добру новину, мабуть, інсайд для наших вболівальників. Я про це вже можу сказати, тому що ми вели майже рік відповідні переговори, а сьогодні це вже підписаний контракт. Ми купуємо для нашого сервісу сервіс-трак, який є в найкращих команд!Ми вже підписали контракт з німцями і наприкінці цього сезону цей трак ми отримаємо. Ми думали, що він буде вже в цьому сезоні працювати, але через технічні моменти ми його отримаємо в кінці сезону.📸: biathlon.com.ua | Ганна Осолодкіна
👁 1,970 25-11-17 17:57
🇳🇴🤯 Маріт Ойгард не планувала своє майбутнє в біатлоні, але відібралася на Кубок світу Минулої весни 26-річна норвежка відмовилася від місця в національній команді, щоб зосередитися на вивченні медицини. Та всього кілька днів тому вона виборола срібло в спринті на чемпіонаті Норвегії — результат, що перевернув її плани з ніг на голову. «Я навіть не знала, де й коли проходитиме перший етап Кубка світу 😅. Біатлон для мене перетворився радше на хобі», — зізналася норвежка. 🔄 Життя Маріт — це безперервний марафон, розписаний по секундах: з восьмої ранку — пари в університеті, потім денне тренування, а ввечері — навчання до пізньої ночі. І все це — між переїздами в автобусі.💞 Медицина для неї — справжня любов:«Я повертаюся додому з тренування, швидко щось перекушую — і одразу ж беруся за книги». 🤗 Тепер же норвежці доведеться звернутися до декана з проханням підкоригувати навчальний графік, адже вона представлятиме головну команду країни:«Мені потрібно буде зателефонувати декану і дізнатися, чи можна трохи змінити мій розклад…» 📸: Ski Nordique | Geir Olsen/NTB
👁 1,860 25-11-14 20:03
🍁🇸🇪 Відкритий чемпіонат Швеції 🇸🇪🍁     Старт-листи на завтрашні спринти🔹️ Жінки (11:00):1. Ельвіра Еберґ 🇸🇪3. Ліза Віттоцці 🇮🇹5. Яніна Хеттіх-Вальц 🇩🇪6. Анастасія Меркушина 🇺🇦7. Селіна Гротіан 🇩🇪8. Олександра Меркушина 🇺🇦9. Елла Халварссон 🇸🇪11. Ханна Еберґ 🇸🇪13. Анна Маґнуссон 🇸🇪15. Лінн Гестблом 🇸🇪16. Лілія Стеблина 🇺🇦17. Ванесса Фоґт 🇩🇪18. Дарина Чалик 🇺🇦19. Юлія Таннхаймер 🇩🇪22. Софія Шнайдер 🇩🇪23. Валерія Дмитренко 🇺🇦25. Сюзан Кюельм🇪🇪27. Христина Дмитренко 🇺🇦24. Сара Андерссон 🇸🇪31. Туулі Томінґас 🇪🇪33. Олена Городна 🇺🇦41. Ельза Тангладер 🇸🇪56. Варвара Калита 🇺🇦🔹️ Чоловіки (13:30):101. Себастьян Самуельссон 🇸🇪103. Давід Цобель 🇩🇪104. Рене Захкна 🇪🇪105. Філіпп Наврат 🇩🇪107. Роман Реєс 🇩🇪109. Мартін Понсілоума 🇸🇪111. Юстус Штрелов 🇩🇪113. Лукас Фратцшер 🇩🇪115. Філіпп Хорн 🇩🇪116. Богдан Борковський 🇺🇦117. Богдан Цимбал 🇺🇦119. Зімон Кайзер 🇩🇪121. Єспер Нелін 🇸🇪123. Лукас Хофер 🇮🇹125. Антон Дудченко 🇺🇦126. Сергій Супрун 🇺🇦127. Віталій Мандзин 🇺🇦128. Степан Кінаш 🇺🇦133. Артем Тищенко 🇺🇦135. Даніло Рітмюллер 🇩🇪137. Віктор Брандт 🇸🇪📺 Трансляції:• Телеканал Суспільне Спорт• Регіональні канали Суспільного• Сайт Суспільного• Skidskytte (текстова трансляція)Повні старт-листи (тут)
👁 3,000 25-11-08 08:15
🇳🇴🇳🇴 Моменти з насиченого життя Ветле Шостада Крістіансена🔸️ О котрій годині ви прокидаєтеся по понеділках і що ви робите перше після пробудження?Понеділки для нас нічим особливим не є. Кожен день – це вихідний, а кожен вихідний – звичайний день, тому понеділок такий самий день, як і інші. Зазвичай я прокидаюся о 7:30. Взагалі люблю поспати довше, і це ранній час, коли я можу прокинутися без дискомфорту. 🔸️ Який перший додаток ви бачите, коли вмикаєте телефон?На жаль, мушу сказати про Instagram. Я змусив себе не завантажувати TikTok, бо тоді я знаю, що гортатиму його вічно! 😁 🔸️ Що робить ваш сніданок ідеальним?Чорна кава, каша та кілька скибочок хліба. Ми з Дале-Шевдалем минулого року купили кавоварку, тож у нас обох справді смачна кава. 🔸️ Розтяжку, йогу чи пробіжку вранці робите?Ні, ні і ще раз ні! Головне – прокинутися. 🔸️ Ви вважаєте себе перфекціоністом щодо тренувань?Так, звісно. Я люблю говорити, що в мене ОКР у житті. Я перфекціоніст у всіх сферах, як і багато спортсменів. Хочеться все робити якнайкраще, хоч і не знаєш, що таке «найкраще».Я намагаюся бути перфекціоністом у всьому. Мій гардероб розсортований за кольорами: светри, футболки, поло. Моя квартира дуже і дуже чиста. Але на тренувальних зборах моя голова «відпочиває», тож у кімнаті коїться хаос. 🔸️ Можете сказати, що ви безстрашна людина?Я сказав би, що так. Принаймні я не боюся робити помилки і не боюся говорити, що хочу перемогти. Мені здається, це хороший опис для безстрашності. 🔸️ Що найскладніше у тому, щоб бути професійним біатлоністом?У нас одразу кілька аспектів, у яких потрібно прагнути бути найкращим.  Це і фізична підготовка, і стрільба. Де мої слабкі місця? Над чим мені треба працювати? Ти ніколи не можеш бути впевнений, що твої відповіді на ці запитання є досить вичерпними. Доводиться просто вірити, сподіватися на краще та знати свої сильні й слабкі сторони. 🔸️ Яке найбільше випробування вам доводилося долати, як спортсмену?Примушувати себе тренуватися більше, щоб стати кращими – це хибний підхід. Щоб стати кращим, треба тренуватися з розумом. А це буває складно. Потрібно бути сильним, щоб наважитися відпочити й насмілитися вибрати те, що краще для твого організму. Я зрозумів це ближче до двадцяти п'яти років і саме тоді почав показувати справді хороші результати. Але прийшов до цього досить важко. 🔸️ Що вам приносить найбільше задоволення?Це не річ, а мої друзі, які не займаються біатлоном. Добре, коли є друзі з іншими поглядами, особливо у важкі часи. 🔸️ Що для вас є найціннішим?Люблю годинники. Дуже люблю їх носити, чистити та стежити за тим, щоб вони показували точний час. Люблю їх колекціонувати — і якщо вже починаю купувати, то миттєво втрачаю голову й витрачаю всі свої гроші. 🔸️ Які домашні проєкти маєте, у списку важливих справ, перед стартом нового сезону?Я купив нову квартиру шість років тому, так що в ній вже майже все зроблено. Ще частково займаюся колекціонуванням творів мистецтва. Цієї весни змінив деякі картини, і там, де висіла одна з них, потрібно перефарбувати стіну. Минуло вже чотири місяці, тож час би це зробити! 📸: biathlonworld.com | IBU App
👁 2,690 25-11-06 07:22
🇸🇪😱 Шведські біатлоністи сумніваються в успіху норвежців🤩 Себастьян Самуельссон впевнений, що кількість перемог норвежців зменшиться:Гадаю, їм справді важко! З нетерпінням чекаю сезону без стількох норвезьких перемог. 🫠 Мартін Понсілоума вважає, що «медальний» тиск на інших норвежців зросте:Тиск на інших біатлоністів дещо зросте. Я вважаю, що Йоханнес (Бьо) брав на себе значну частину тиску, бо я не знаю, скільки років він був найкращим біатлоністом світу, тоді як іншим вдавалося залишатися непоміченими. Всі вони тепер будуть більше в центрі уваги. Норвежці вирішили відповісти шведським біатлоністам і запевнили, що у них все чудово.🤔 Ендре Стрьомсгайм впевнений, що шведи матимуть небагато медалей:Так, зараз олімпійський сезон. Тож очевидно, що тиск надзвичайний. Я думаю, що всі хлопці відчувають тиск, пов’язаний з тим, що на Олімпіаді змагатиметься сильна норвезька команда, і що всі з нетерпінням чекають можливості потрапити на Олімпіаду та виграти медаль для Норвегії. Цей тиск, мабуть, найбільший на сьогодні.Ми відчуваємо себе сильними і насправді думали про французів набагато більше, ніж про шведів, але добре, що «Себбе» показує, що має намір взяти участь (у боротьбі) і цього року. 🔥 Марте Олсбю-Ройселанд переконана, що з'являться нові зірки:Я думаю, що цього року у «Себбе» буде певна конкуренція. Нам буде не вистачати Йоханнеса Тінґнеса Бьо на старті. Він був зіркою протягом багатьох років, і ми, мабуть, це помітимо (його відсутність). Але ми вже бачили раніше, що коли зірки йдуть, завжди з'являються нові. 📸: SVT | NRK
👁 2,450 25-10-24 18:59
🇫🇷😱 Жюлья Сімон вчинила більшу кількість правопорушень, однак інші біатлоністки не зверталися до судуСестри Анаїс Шевальє-Буше та Хло Шевальє помітили зникнення особистих речей і купюри номіналом в €50.Каролін Коломбо зауважила пропажу невеликої суми готівки, а Лу Жанмонно – зникнення речей під час спільного проживання в кімнаті.Ймовірно, епізодів крадіжок/шахрайств могло бути ще більше.🗣 Жюлья Сімон прокоментувала свої протиправні дії:«Я не хотіла це визнавати. Я все заперечувала. Я не можу змусити себе усвідомити все це. Я три роки працювала зі своїм психотерапевтом, щоб все це прояснити (розібратися в ситуаціях). Ми досі перебуваємо на тому етапі, коли мені все дуже незрозуміло.У мене немає раціонального пояснення. Я постійно ставлю собі питання. Це ніби чорна діра всередині мене.Усе це здається мені дрібницею, бо мені це не було потрібно. Мені соромно.У моїх дій не було жодної фінансової мотивації. Я нічого не потребую... будую свій будинок... маю власні заощадження.» 📸: Ski nordique
👁 2,230 25-10-18 16:27
🇸🇪🤝🇺🇦 Шведські біатлоністи висловили свої думки, щодо допуску російських та білоруських спортсменів до Паралімпіади🔹 Себастьян Самуельссон здивований та обурений таким рішенням: "Я вважаю це рішення дуже дивним і взагалі його не розумію. Здається, що Паралімпійський комітет і раніше випробовував межі, сподіваючись, що з часом це отримає певне ширше схвалення. Їх просто “викидають” і спостерігають, якою буде реакція. Саме таке в мене відчуття. Від початку війни нічого ж не змінилося. Якщо не дотримуватися послідовності в накладених обмеженнях, то вони взагалі нічого не варті.Є дуже важливий аргумент, про який чомусь ніхто не говорить — це олімпійське перемир’я.росія порушувала його вже тричі: у 2008 році, у 2014-му та коли розпочала війну проти України.Якщо тепер їм знову дозволять виступати, це буде ще одне порушення цього перемир’я.Якщо ми погодилися, що олімпійське перемир’я має якийсь сенс, тоді воно повинно щось означати насправді.Інакше — немає жодного сенсу його існування." 🔹 Ельвіра Еберґ не розуміє чому світ забуває, що триває війна: "Перш за все, я вважаю дуже дивним, що МОК і Паралімпійський комітет обрали різні шляхи. І ситуація ж зовсім не змінилася — війна досі триває." 📸: svenskskidskytte | expressen