Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Достойна робота в Україні | Best job | Вакансії в Україні
Added 14 Jul 2024

Достойна робота в Україні | Best job | Вакансії в Україні

@best_job_ua
Number of subscribers: 1 644
Photos: 1,530
Videos: 105
Links: 2,100
Description:
Канал, де пошукачі можуть знайти надійну роботу, а роботодавці - розмістити актуальні вакансії! ℹ️ Щодо публікації вакансій писати до @bestjob_admin1 Instagram: instagram.com/bestjob.ua Facebook: facebook.com/best.job.ua
Source

Достойна робота в Україні | Best job | Вакансії в Україні | ​​— Розкажіть про себе, ким працюєте?— Якби в юні роки мені сказали, щ...

​​— Розкажіть про себе, ким працюєте?— Якби в юні роки мені сказали, що я буду працювати в нафтовій галузі, то для мене це виглядало б фантастикою. Проте, ось уже 22 роки, як моє життя тісно переплелось з нафтопродуктами. У 33 роки я пробую опанувати професію лаборанта хімічного аналізу нафтопродуктів на одному із підприємств. Завдячуючи колегам, відкриваю для себе багато нового і розумію, що мені ця професія подобається. Відкриваю шкільні підручники з хімії, фізики. Багато навчаюсь, вивчаю технологію, обладнання. Практично, цікавлюсь усім, що задіяне в роботі підприємства. Зрештою, приймаю рішення щодо здобуття більш глибоких знань у спеціалізованих закладах. Так, у свої 35 років вступаю на заочну форму навчання у Дрогобицький технікум нафти і газу, а далі, навчання у Львівському політехнічному університеті. До речі, я була в обох навчальних закладах найстаршою студенткою у групі😊. І, до слова, мої враження, що бути студенткою в зрілому віці доволі цікавезно.Безпосередньо в ОККО я працюю з липня 2016 року на посаді начальника складу паливно-мастильних матеріалів. Скажу відверто, це було для мене не легке рішення очолити даний колектив. І, не тому, що в більшості він чоловічий. Я чудово комунікую з хлопцями з самого дитинства. У мене був страх, чи впораюсь, адже, велика покладалась відповідальність. Підтримав мене і переконав спробувати свої можливості мій (тепер покійний) тато, великої душі людина. Також дякуючи директору, Василю Михайловичу, і всім колегам з багаторічним досвідом, страх вдалось подолати. Було не легко, були і сльози). Люди кажуть, що очі бояться роботи, а руки її роблять. Так воно і є на справді😉— Як вам бути керівником у чоловічому колективі?— Я вимоглива до себе, і вимоглива до людей. Завжди намагаюсь знайти підхід до кожного працівника, так би мовити, віднайти ключик. Тому, мабуть, нам вдається працювати злагоджено і продуктивно. Буває, що доводиться мені спостерігати в очах чоловіків, чи то підрядників, чи то працівників, і величезний подив, і сумнів, коли вони дізнаються, що керівник жінка. В думках завжди посміхаюсь)))Щодо свого колективу, направду, жодного разу я не відчула якогось зверхнього ставлення до себе від колег-чоловіків. Я частенько ловлю себе на думці, що з чоловіками мені працювати легше).Я є лідер по життю. І, якось так склалось, що з шкільних років моє життєве кредо "Як не я, то хто? І хто, як не я?". Ніколи не боялась і не боюсь брати на себе відповідальність.— Що на вашу думку найважче у роботі?— Вважаю, що найважчим, тай і найголовнішим, є збереження життя і здоров'я увірених тобі людей....особливо тепер, у час війни. А решта, якщо 24/7 тримати руку на пульсі, вміти керувати емоціями, трішки мати дар передбачення (звичайна логіка), прислухатись до порад розумних людей і свого серця, то все вдасться!— Яка фраза вас мотивує у складні часи?— З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ, ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!#bestjobua #talkові_речі