Source
🐶Бєлка і Юля | Юля! Юлічка мамачька моя дорогая хоть і прийомна! Як я тебе люблю і об...
928 Views/Reach
2026-03-19 17:26
Message №9222
Юля! Юлічка мамачька моя дорогая хоть і прийомна! Як я тебе люблю і обожаю! Яка красіва ти і нєжна! Ну що давай де мая мисочька з укусненьким обідом. Патаму шо вже стільки дєл перерабила. Трубу правідала- вона прівєт тобі передавала. Катів паганяла- кати нам кєнти, ти знала?. В Кабака отобрала марійку - Кабак так смішно обіжався. Потім дві нагі отимєл із-за ростройства. Він такий забавний. Яка ж сьогодні була прекрасна марійка і прекрасна пагода, правда. Ну що де мая мисачка? Котєріна! Котєріна скатіна ти! Ти шо шиншила патикана наробив? Мать тваю за ногу! Що не їв? Ґнида махната? Що не їв? 2 таріляки корма не їв. Вор ти паслєдній. Па яких панятіях? Що ти гоніш? Па яких панятіях ти пахан цієї хати і можеш їсти чиє захочеш? Ти вдарився сьогодні галавою об шось? Ти давно вдарений але сьогодні десь ше привалило тебе? Свиня ти Котєріна. Проста абична свиня. Сьодня ти перейшов всі красні лінії. І жовті. І сині. І кругі. І квадрати. Гатовся надувний шар. Я табі устрою. Завтра случяйно з бродягами спутаєм тебе з голубом і випустим на волю з балкона як Юлька піде на работу. Йди можеш завіщаніє пока написать і да сповіді схадити вечірньої. Хатя всьо равно гаріти тобі в оду.