Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🐶Бєлка і Юля
Added 06 Dec 2025

🐶Бєлка і Юля

@belkajulim8
Number of subscribers: 2 620
Photos: 2,500
Videos: 6,150
Links: 72
Description:
Брадва і Катєріна
Source

🐶Бєлка і Юля | зраствуйте Котєріна Юлійович. Присажуйтесь. Ілі ложитесь на кушетку, я...

Telegram community logo - 🐶Бєлка і Юля 🐶Бєлка і Юля @belkajulim8
880 Views/Reach 2026-03-04 17:09 Message №9090
- зраствуйте Котєріна Юлійович. Присажуйтесь. Ілі ложитесь на кушетку, як удобно- здрастуйте Псіхолог псіхоловіч. Я приляжу. І єслі можна як обично мені односолодове віскі і 3 кубіка льоду. - канешно Котєріна Юлійович. Коншно. Для такого дорогого клієнта все шо угодно. Расказуйте що на цей раз проізошло. Расказуйте. Я бачу в ваших кросівих бездонних глозах слізу. Можете її уронить на пол єслі хотітє. - не знаю з чого і начать Псіхолог Псіхологовіч. Мені кажеця вона перетнула всі красні лінії. Пробила дно. Казалось що не возможно так нізко упасть. Но возможно. - Котєрінка Юлійович можна уточнить хто вона на етот раз? Біла криса мутант чи Юлька? - Юлька.... ( котиться слеза)- паплачте Котєрінка. Паплачте. Вот ваш стоканчік. Випийте. Розказуйте.- я пішов по важним ділам. По великим важним ділам в комнату для цих дєл. Дєла почали виходіть. І тут вона підлітає і самий інтімний момєнт снімає це все. І ше прідставляєте? Що? Ще їй хватало нагласті питать шо я дєлаю? Прідставляєте? - який кашмар Котєріна Юліївна. Який кашмар. Чистейший аб'юз і тіранія. - дальше все як в тумані. Я ж не так воспітан. Я стіснітєлєн і скромьон. Вобщім да памяті я прийшов вже у кроваті читаючи коменти пад цим відео з маїм стидом.- не вазможно Котерінка Юлійович. Невазможно. Неужелі люди на таке способні. І це при том шо вони всі сидять на вашій шиї. Живуть у вашій квартірі. Їдють вашу ікру і ходять у ваших тапках. Яка рідчайша неблагодарность. Рідчайша. Возьміть поки папийте ці каплі. На травах. Волєрьянка. І я вам дам номер свого харошого юріста. Лудший в сталиці. Це не льзя так аставлять. Нельзя.