🔥 Реєструйтесь зараз як учасник та спікер на XII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку — плануймо 2026 разом!☝️реєстрація в новинах на сайті letsdoitukraine.orgЦей форум — для молоді, активістів, громад, бізнесу, медіа та всіх, хто вже сьогодні відновлює Україну.Програма форуму:✅️21 травня 2026 року – національний онлайн-етап: обговорення стратегій, проєктів, партнерств та механізмів співпраці за участі активістів, експертів і представників державних інституцій з усієї України та світу.✅️22 травня 2026 року - міжнарожний етап Міжнародні організації та фонди, організації; Українці закордоном. ✅️23-24.05.2026 року – регіональний онлайн-етап: діалог та обмін успішними практиками на рівні областей, міст, територіальних громад, селищ та сіл;✅️13.06.2026 ОФЛАЙН КИЇВ неформальний нетворк.Тут народжуються партнерства, звучать реальні кейси, формується спільне бачення сталого розвитку: екологія, освіта, молодіжна політика, гуманітарні ініціативи, КСВ бізнесу 🤝https://t.me/letsdoitukraineforum
🇺🇦 Додому повертаються 182 військових та цивільних українця👤 Сьогодні, напередодні Великодня, відбувся 72-й обмін військовополоненими. У результаті перемовного процесу Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими з московитської неволі визволено 175 військових та 7 цивільних українці.🗒 Серед звільнених сьогодні військових - представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, ВСП, Повітряних Сил, СБС, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Вдалося також звільнити 25 офіцерів, яких московія категорично відмовлялась обмінювати.👤 Практично усі визволені сьогодні військові та цивільні українці перебували в неволі з 2022 року. Більша половина визволених сьогодні Захисників потрапила в полон під час оборони Маріуполя. Додому також повертаються декілька військовослужбовців Національної Гвардії, поневолених під час окупації ЧАЕС у перші дні повномасштабного вторгнення. Вік наймолодшого звільненого - 22 роки, найстаршому виповнилося - 63 роки. 👥 Звільнені з полону Захисники отримають повний спектр необхідної медичної допомоги. Кожен із них пройде медичне обстеження та відповідне лікування. Також вони отримають передбачені державою виплати, пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі.ℹ Обмінний процес триває.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
Сьогодні 30 березня- Міжнародний день нульових відходів 🌍♻️І я хочу сказати чесно: ця дата не про “ідеальну екологічність”. Вона про вибір : не створювати зайве, не купувати автоматично, не викидати, коли можна переосмислити.Міф, що може лякати, що екологія — це щось складне: сортування, правила, відповідальність. Але насправді все починається з простого: ПОМІЧАТИ СВОЇ ЗВИЧКИ.Скільки речей ми беремо “на автоматі”? Скільки з них нам справді потрібні?DARI.BLOOM - бренд, який створений мною, це не лише про свічки чи склянки.. Це про інший підхід: коли ти дивишся на річ і бачиш не сміття, а потенціал. І, можливо, це найцінніше, що ми можемо зробити: не тільки прибирати світ навколо, а й змінювати спосіб мислення.Сьогодні не потрібно робити щось велике. Спробуй маленьке:— не взяти зайвий пакет — сказати “мені це не потрібно” — використати те, що вже є — або просто зупинитися перед покупкоюЦього вже достатньо, щоб почати.Бо zero waste — це не про ідеальність. Це про свідомість 🫂 вона складається з дуже простих рішень
ЯКІ БЛАГОДІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇПРИЙМАЮТЬ ТЕХНІКУ?Соціальний ХАБ «Кенгуруш»(kengurush.org.ua)Благодійний фонд Гарних справ(good-deeds.ua)Благодійний проєкт «Маленькі Зюі»(facebook.com/malenki.zukiKiev/)Волонтерський рух «Зграя»(zgraya-help.com)Благодійна організація «Місто добра»(misto-dobra.com.ua)Rechi Support (rechisupport.pp.ua)*Також ви можете самостійно пошукати локальні осередки у нашому населеному пункті або ж організувати збір техніки самотужки й передати накопичене великим організаціям. Що робити ЯКЩО гаджет остаточно «помер» і його вже не продати чи подарувати - не несіть на смітник! Електроніка містить шкідливі речовини, які отруюють землю й воду. Здайте на утилізацію. В МЦ в БЦ можете принести свою дрібну техніку, кабелі та інше. Наприклад, компанія Samsung безоплатно приймає на утилізацію старі телефони, планшети, повербанки та інші акумулятори. Для цього слід:Заповнити заявку на сайті або зателефоном 0 800 502 000.Отримати спеціальний номер.Принести запакований пристрій у відділення Нової пошти, передати курʼєрові або самостійно принести його до Авторизованого сервісного центру.КУДИ ЗДАТИ СТАРУ ТЕХНІКУ В ІНШИХ МІСТАХ?Львів: Львівспецкомунтранс, НВП «Еко утилізація», «Екобус» (акумулятори,батарейки).Одеса: «Екотехнології», «ГрінТек»Дніпро: «Еко-Дніпро», «ДніпроЕко»Харків: «ХарківЕкоРесурс»Хмельницький: «Екобус»
Шановні жителі Київщини!Як ви вже знаєте, за інформацією синоптиків, на територію області насувається потужний циклон, тож прошу всіх бути уважними та відповідально поставитися до безпеки — своєї та своїх близьких.Переважна більшість шкіл області перебуває на канікулах до 19 січня. У зв’язку з погіршенням погодних умов, прийнято рішення школам, які планували відновити навчання з 12 січня, продовжити канікули до 19 січня або організувати навчальний процес у дистанційному форматі.Батьків дошкільнят прошу, за можливості, залишити дітей удома. Заклади дошкільної освіти від завтра працюватимуть у режимі чергових груп.На період ускладнення погодних умов рекомендовано перевести роботу підприємств, установ та організацій у дистанційний режим. Наголошую, що ці рекомендації не стосуються об’єктів критичної інфраструктури та інших установ, де дистанційна робота неможлива.Наш пріоритет — безпека людей, здоров’я дітей і стабільна робота критично важливих систем регіону.Наразі на дорогах Київщини працюють 433 одиниці спецтехніки. У посиленому режимі задіяні всі комунальні служби, патрульна поліція та підрозділи ДСНС.Нагадаю, в області підготовлено 56 майданчиків для відстою транспорту, на державних трасах у напрямку столиці працюють пункти обігріву та допомоги водіям.Звертаюся вчергове до водіїв: за можливості утримайтеся від поїздок приватним транспортом, користуйтеся громадським та будьте особливо уважними на дорогах. Це допоможе швидше й безпечніше пройти період негоди та дасть змогу комунальним службам оперативно виконувати свою роботу.Через складні погодні умови в області зафіксовано аварійні відключення електроенергії. На вечір енергетикам уже вдалося відновити електропостачання для 30 тисяч споживачів. Аварійно-відновлювальні роботи тривають цілодобово.Роботи ускладнюються ожеледицею, падінням дерев, численними обривами ліній електропередачі та складним доступом до місць пошкоджень. Зараз без електропостачання залишаються понад 142 тисячі клієнтів.Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше ліквідувати пошкодження та повернути світло в кожну домівку.Ми працюємо злагоджено. Безпека людей та стабільна робота Київщини — наш спільний пріоритет.@Mykola_Kalashnyk
Шановні мешканці Білої Церкви, вкотре нагадуємо, що викидати великогабаритні відходи у звичайні контейнери для побутових відходів заборонено. ❗️Контейнери не розраховані на такі предмети❗️Своїми діями ви блокуєте можливість іншим мешканцям викидати побутові відходи у контейнер, тому що великогабаритні відходи займають багато місця, і в наслідок цього на контейнерних майданчиках створюються стихійні сміттєзвалища.❌Великогабаритні відходи можуть БЛОКУВАТИ кришку, або ПОШКОДИТИ контейнер та обладнання сміттєвоза.Такі відходи належать до окремого типу сміття, який:➡️потребує спеціального транспортування,➡️може бути частково перероблений (деревина, метал),➡️часто вимагає демонтажу або розбирання.Великогабаритні відходи необхідно викидати у контейнери для великогабаритних відходів - помаранчевого кольору об’ємом 10 куб. м. 🟧Переглянути графік та інтерактивну карту встановлення контейнерів для великогабаритних відходів можна за посиланням 🔗https://www.katp1028.com.ua/dlia.../velykohabarytni-vidkhodyВажливо : Якщо у Вас є потреба позбутися великогабаритних відходів, або вивезти будівельні відходи, ви можете замовити додаткову послугу за номером 📞+380673283816ЦОР ДЖКГ Білоцерківської МТГ