Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Березовий сік
Added 14 Jul 2024

Березовий сік

@bbttjj
Number of subscribers: 3 246
Photos: 2,690
Videos: 515
Links: 3,740
Description:
я - попсовик-затійник і це мій канал про музику, мерч та усіляку фігню. це не канал Борислава Берези!
Source

Березовий сік | Ну, і про Coldplay треба щось написати. Слухав я його і поняв таке. Ко...

Telegram community logo - Березовий сік Березовий сік @bbttjj
1 100 Views/Reach 2024-10-27 12:02 Message №4946
Ну, і про Coldplay треба щось написати. Слухав я його і поняв таке. Коли ставочка із Everyday Life не зайшла, то пацани повернулися до створення the most AI music you've ever heard.Бо якщо дивитися, наприклад, на останні два альбоми, то реально складається враження, що вони створені з розумінням штучного інтелекту: яскрава форма без змісту, загальне уявлення про музику, нуль глибини. І ще ці примітивні обкладинки, які косять під абстракцію.Але чомусь сваритися на Moon Music не хочеться. Хоч він не намагається у своє, а дуже косолапо намагається у тренди. Хоч та ж We Pray звучить ніби з сіткома про музикантів чи взагалі, як саркастичний саундтрек з The Boys. Хоч і здається, що Coldplay намагаються бути чимось на кшталт колективного Боба Гелдофа.Я вже давно змирився із тим, що Coldplay - це видовищний, концертний гурт, якому насправді не потрібна хороша музика, а чисто тло, щоб пускати кульки, конфетті чи вмикати ліхтарики на зап'ястках. Moon Music для цього ідеально підходить. Втім, пара пристойних пісень тут є. Нижче одна з них.https://youtu.be/xMYjCOwnn_I