Source
База | Європейці - не ідеальні. ЄС - не панацея.У вересні я побував на заході...
72 Views/Reach
2025-11-24 12:20
Message №429
Європейці - не ідеальні. ЄС - не панацея.У вересні я побував на заході від ЄС, який проходив у Хмельницькому. Він був лише для журналістів.Так от, там нам розповідали про усе, що дотичне до ЄС: інтеграція, інститути, гранти і так далі.В принципі, було прикольно. Але два плотних крінжа я зловив:1. Представники ЄС, розповідаючи про інтеграцію, взагалі не торкались можливих негативних наслідків. Вони демонстрували гарні приклади вигоди вступу. А коли я запитав про економічні негаразди в Греції, чи чому Великобританія снялась з ЄС - нічо внятного не почув. Вони люблять ставити умови, а самі приймати їх - ні.2. Там були журналісти різного віку. Найменший я (20), найстаршому - за 70 точно. Так от - журналісти постарше (50+) вели себе дивно.По-перше, тупі питання, по типу: чому ви не зменшити квоту укр депутатів, якщо вони крадуть гроші?Я то не проти їх зменшити, але до чого тут представники ЄС.І ще я з цими журналістами випивав трохи. І раптом вони мені кажуть: та цей ЄС - це все ху@ня. А на наступний день один із цих журналістів читав вірш вдячності європейцям. А інші в чергу ставали, щоб фотку зробити.Це наче часи совка - голова колгоспу на ферму в село приїхав.