Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - База
Added 06 Dec 2025

База

@based999
Number of subscribers: 101
Photos: 337
Videos: 50
Links: 298
Description:
Авторський канал про історію, політику, спорт. І, може, про ще щось. Питання: @Nazarenko_99.

👥 Number of subscribers

101
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -2

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 72 25-11-24 12:20
Європейці - не ідеальні. ЄС - не панацея.У вересні я побував на заході від ЄС, який проходив у Хмельницькому. Він був лише для журналістів.Так от, там нам розповідали про усе, що дотичне до ЄС: інтеграція, інститути, гранти і так далі.В принципі, було прикольно. Але два плотних крінжа я зловив:1. Представники ЄС, розповідаючи про інтеграцію, взагалі не торкались можливих негативних наслідків. Вони демонстрували гарні приклади вигоди вступу. А коли я запитав про економічні негаразди в Греції, чи чому Великобританія снялась з ЄС - нічо внятного не почув. Вони люблять ставити умови, а самі приймати їх - ні.2. Там були журналісти різного віку. Найменший я (20), найстаршому - за 70 точно. Так от - журналісти постарше (50+) вели себе дивно.По-перше, тупі питання, по типу: чому ви не зменшити квоту укр депутатів, якщо вони крадуть гроші?Я то не проти їх зменшити, але до чого тут представники ЄС.І ще я з цими журналістами випивав трохи. І раптом вони мені кажуть: та цей ЄС - це все ху@ня. А на наступний день один із цих журналістів читав вірш вдячності європейцям. А інші в чергу ставали, щоб фотку зробити.Це наче часи совка - голова колгоспу на ферму в село приїхав.