Source
Бандерівський криптан | 3/3 лонгрід "підсумки року"🌧❄️Період вересень - груденьВересень: Переї...
1 260 Views/Reach
2025-12-31 17:35
Message №1767
3/3 лонгрід "підсумки року"🌧❄️Період вересень - груденьВересень: Переїзд за кордон успєшен, трошки хвилююся бо грошей вистачить буквально на пару місяців якщо не розфліпаюся.Торгую максимально обережно:трохи ф’ючів, маленькі сайзи.По ітогу — невеликий плюс (з урахуванням мінусів ~+500$).І 29 вересня приходить виплата по тій NDAшці з якої я залутав 25.000$ нахуй(чистими 15к) і деп вже був 20к. Те наскільки ця насипка була потрібна шоб повернути віру в крипту і віру в себе - немає слів навіть як описати.💵Жовтень або точніше uptoberТепер уже з депом, з яким реально можна працювати, друг вибиває мені місце в одній приватці по щіткам.Починаю фліпати щітки бнб а також закидати в пули і колю своїм кентікам. Почав жоско сьорчить як працює система пулів, як краще кидати, як краще ставити рендж і вже з кожного пулу лутав непогані %, хоча були і трохи ректові. А далі…. Далі я 10-го числа вирішив шо поки будуть вихідні треба напевно перенести сімкарту(яку переносять 3 дні) і відповідно я буду без інету. І цього ж дня(в 23 з чимось по словацькому часу) стається флешкраш який я завдяки своєму другу який з ноуту роздавав мені інет відпрацьовую в єбануті +25к, якби не панікував так сильно то міг би і набагато більше зробити, але дякую і на тому.💭Після флешкрашу пару днів відходив. Потім зайшов в лонг метеорки і покушав на -2к$. Але далі мій товариш зонтік колить $ORE який на піку з колу дав 50х. І на цьому щітку загалом я забираю 7к(могло бути на пару к більше якби зафіксив на хаях) але загалом кейс вийшов класний. Далі дізнаюся про нда фліпи бітка і воркаю їх аж до десь початку листопада поки не почали шилити жоско. Це був напевно найкращий місяць по продуктивності,ми сиділи в дсі днями майже без перерв,поки хтось спав інші трекали чи фліпається і так мінялися змінами. З усіх фліпів бітка вийшло десь 13к🍂 ЛистопадІсторія з оре продовжується чучуть пофліпав і вийшов в +1300$.Загалом листопад був майже в AFK режимі,з цікавих кейсів де міг винести більше це був WILD.❄️ Грудень (now)З цікавого був мудєньг, fogo, lit і take який мене трохи виєбав.Місяць закриваю в невеликий плюс.Не мінус — і на тому дякую 🙏Цей рік явно був не про стабільність,а скоріше про ейфорію,жадібність,лудку - які мене погубилиРазом з цим всім я навчився: не сайзити без аргуменетів для мене(а не якогось інфла і чого він так думає), ставити стопи,не прирівнювати везіння до вміння і скілу. Цей рік зламав мене,але все ж дав можливість реабілітуватися.🎤Висновки? Ніби зверху,але хочеться більше, шоб прочитавши ці пости ви зробили висновки для себе,і якщо інфл не кидає мінусів це не означає що в нього його немає,всі ми люди)Також маючи нагоду хочу дуже подякувати найбільше напевно зонтіку солановичу - незважаючи на все він підтримував мене і без нього наврядчи б вийшов би цей камбек,а також Семену atovin, Владу moonc, Артему materio,Владу drzd, lynxx`y одісєусу, Назару sstolikу, Ваньку Парадичці Замачау, Romario , а також всім вам,хто незважаючи на ніякі обставини залишався разом зі мною і слідкував за каналом.Що ж як вам ця "трилогія" чекатиму фідбеків🫡