Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бандерівський криптан
Added 06 Dec 2025

Бандерівський криптан

@banderocrypt
Number of subscribers: 2 204
Photos: 972
Videos: 10
Links: 562
Description:
🔥Все про лудку

👥 Number of subscribers

2 204
Average/Day:: -4
Average/Week:: -9
Average/Month:: -40

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

📌Так пора б чучуть підсумки календарика підбити і шортікі які я успішно проскіпав.Найбільше фомо напевно $ZAMA, яку можна було вкусно шортануть, не впевнений шо це імпакт від окх буста😕,але все ж я мав заходити,але був літак і найближчих годин 12 я був би без зв`язвку тому вирішив,що не варто в такій ситуації заходить - fomo xD.👀Загалом якщо ви заходили у всі шорти по календарю то ви були б в плюсі як мінімум чисто через те шо ринок сипався майже весь цей місяць,зараз ніби ринок йде на відновлення,тому шортить трошки стрьомно,але все ж можна підшукувати ситуації під локальні фліпи.⌛️Шо по найближчим шортікам то?🟢Birb - роздають 1.4% від mcap,капа доволі велика,але по графіку дають "качелі" на 50-70% вверх,тому набрав би маленьку частину зараз,а іншу ввечері перед виплатою🟢OWL - тут по графіку вообще піздєц, -94% за місяць,але за останні дні дав 3х з лоя.Спочатку це виглядала як ідея шорта під кінець х4 буста,але з того моменту він дав -70% приблизно,тому максимум на що я можу розраховувати це фліпнутися під лоусайз на кінець туріка,адже х4 буст вже не буде так впливати на нього,ну і не забувайте 5 лямів капа як ніяк. Доречі з усіх бірж лише на Bingx "+" фандос,тому в шорт вигідніше заходити тут.🟢CYS - графік доволі стабільний з початку лістингу проекта,в моменті думав шо будуть накачувати,але там в моменті здули до 0.21,та й подумав шо це раг,і ось за останні дні токен виріс на 50%. До виплати звісно довго ще,але буду наблюдати за ним,якщо +- стабілізується то буду набирати шорти з короткими стопами.🖥Як бачите тепер стратегія торгівлі трішки змінилася,і замість заходіка за 3-4 дні до виплати вигідніше стало фліпатися за декілька годин до події. А як ви провели першу третину цього місяці?🗓КалендарФліпаю на 🧐BingxЗа рефбеком комси писати - @denjaww
🗓Адвент-календар лудки на лютий by Денчік-лудік💬02.02 14:00 по Києву - Виплата з OKX Boost $ZAMA - 16.5kk $ZAMA(740k$) - 0.8% від мкап💬05.02 11:00 UTC(зазвичай виплачують раніше) - Виплата з TS Bybit $ELSA - 4kk $ELSA(529k$) - 2% від мкап💬05.02 11:00 UTC(зазвичай виплачують раніше) - Виплата з TS Bybit $SENT - 30kk $SENT(1kk$) - 0.5% від мкап💬05.02 11:00 UTC(зазвичай виплачують раніше) - Виплата з TS Bybit $FIGHT - 30kk $FIGHT + 10kk FIGHT alpha (720k$) - 2% від мкап💬10.02 11:00 UTC(зазвичай виплачують раніше) - Виплата з TS Bybit $PYBOBO - 300kk $PYBOBO + 150kk alpha (440k$) - 2.8% від мкап💬12.02 11:00 UTC(зазвичай виплачують раніше) - Виплата з TS Bybit $BIRB - 2.5kk $BIRB + 1.5kk alpha (1.1kk$) - 1.4% від мкап💬11.02 13:00 UTC(15:00 по Києву) - закінчення 2-й стадії турніру на Binance $OWL з пулом 100k$💬14.02 02:00 по Києву - Кінець х4 бусту на токені $OWL💬16.02 05:00 UTC(07:00 по Києву) - закінчення 1-ї стадії турніру на Binance $CYS з пулом 100k$💬17.02 11:00 UTC(зазвичай виплачують раніше) - Виплата з TS Bybit $TRIA - 10kk $TRIA + 20kk alpha (434k$) - 1.3% від мкап💬17.02 11:00 UTC(зазвичай виплачують раніше) - Виплата з TS Bybit $ZAMA - 5kk $ZAMA +10kk alpha (357k$) - 0.7% від мкап💬23.02 05:00 UTC(07:00 по Києву) - закінчення 2-ї стадії турніру на Binance $CYS з пулом 100k$Торгую на 🧐BingxПісля доволі тривалої паузи у введенні каналу вирішив шо треба шось писати,тим паче в чаті доволі часто почали писати куди я пропав і чи буде відновлення рубрики "календаря лудки" ,тому думаю можна трохи відновити рубрику і самому трошки по ній "флипати" але вже з меншими позами ніж були літом🙂 Буде доповнюватися,якщо маєте те чим можна доповнити або інші ідеї для постів - welcome to comments or ls - @denjawwНу і по базі жду ерекцій❤️ під пост
3/3 лонгрід "підсумки року"🌧❄️Період вересень - груденьВересень: Переїзд за кордон успєшен, трошки хвилююся бо грошей вистачить буквально на пару місяців якщо не розфліпаюся.Торгую максимально обережно:трохи ф’ючів, маленькі сайзи.По ітогу — невеликий плюс (з урахуванням мінусів ~+500$).І 29 вересня приходить виплата по тій NDAшці з якої я залутав 25.000$ нахуй(чистими 15к) і деп вже був 20к. Те наскільки ця насипка була потрібна шоб повернути віру в крипту і віру в себе - немає слів навіть як описати.💵Жовтень або точніше uptoberТепер уже з депом, з яким реально можна працювати, друг вибиває мені місце в одній приватці по щіткам.Починаю фліпати щітки бнб а також закидати в пули і колю своїм кентікам. Почав жоско сьорчить як працює система пулів, як краще кидати, як краще ставити рендж і вже з кожного пулу лутав непогані %, хоча були і трохи ректові. А далі…. Далі я 10-го числа вирішив шо поки будуть вихідні треба напевно перенести сімкарту(яку переносять 3 дні) і відповідно я буду без інету. І цього ж дня(в 23 з чимось по словацькому часу) стається флешкраш який я завдяки своєму другу який з ноуту роздавав мені інет відпрацьовую в єбануті +25к, якби не панікував так сильно то міг би і набагато більше зробити, але дякую і на тому.💭Після флешкрашу пару днів відходив. Потім зайшов в лонг метеорки і покушав на -2к$. Але далі мій товариш зонтік колить $ORE який на піку з колу дав 50х. І на цьому щітку загалом я забираю 7к(могло бути на пару к більше якби зафіксив на хаях) але загалом кейс вийшов класний. Далі дізнаюся про нда фліпи бітка і воркаю їх аж до десь початку листопада поки не почали шилити жоско. Це був напевно найкращий місяць по продуктивності,ми сиділи в дсі днями майже без перерв,поки хтось спав інші трекали чи фліпається і так мінялися змінами. З усіх фліпів бітка вийшло десь 13к🍂 ЛистопадІсторія з оре продовжується чучуть пофліпав і вийшов в +1300$.Загалом листопад був майже в AFK режимі,з цікавих кейсів де міг винести більше це був WILD.❄️ Грудень (now)З цікавого був мудєньг, fogo, lit і take який мене трохи виєбав.Місяць закриваю в невеликий плюс.Не мінус — і на тому дякую 🙏Цей рік явно був не про стабільність,а скоріше про ейфорію,жадібність,лудку - які мене погубилиРазом з цим всім я навчився: не сайзити без аргуменетів для мене(а не якогось інфла і чого він так думає), ставити стопи,не прирівнювати везіння до вміння і скілу. Цей рік зламав мене,але все ж дав можливість реабілітуватися.🎤Висновки? Ніби зверху,але хочеться більше, шоб прочитавши ці пости ви зробили висновки для себе,і якщо інфл не кидає мінусів це не означає що в нього його немає,всі ми люди)Також маючи нагоду хочу дуже подякувати найбільше напевно зонтіку солановичу - незважаючи на все він підтримував мене і без нього наврядчи б вийшов би цей камбек,а також Семену atovin, Владу moonc, Артему materio,Владу drzd, lynxx`y одісєусу, Назару sstolikу, Ваньку Парадичці Замачау, Romario , а також всім вам,хто незважаючи на ніякі обставини залишався разом зі мною і слідкував за каналом.Що ж як вам ця "трилогія" чекатиму фідбеків🫡