Source
Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 | Підчас відпустки мав час подивитись фільми. І знаєте, я зрозумів одну ...
412 Views/Reach
2024-10-06 10:14
Message №3289
Підчас відпустки мав час подивитись фільми. І знаєте, я зрозумів одну прикольну штуку. В плані внутрішньої дисципліни і заданої планки ми напевне найкраща армія в світі.Чому? Тому що задана планка всіма хто є дотичним мілітарним камюніті реально висока. В американських фільмах солдат, що вживає по формі є чимось цілком «вайбовим» і на це ніхто не звертав увагу. В росіян це просто як норма ужиратись по формі і валятись пʼяним десь на обочині, і на це ніхто не звертає увагу. В американців військові ходять по формі в стрипухах, в казино і тд, і це нормально показують в фільмах, і всі такі«ну норм»Але. Я реально радий, що ми стали на планку вище цього.Що задали тренд того, що форма це не просто одяг і кожен хто її одягає повинен відчувати відповідальність. В нас є цілком позорним бути «аватаром» а військові які по формі ходили умовно в клуб і були замічені одразу ж получають піздюлей на всіх рівнях від командира відділення аж до комбата. Та і цивільним населенням така поведінка в формі в більшості не зустрічається словами «він воював, хай валяється пʼяним в формі йому можна»Форма це не одяг, форма це відповідальність. Дякую всім хто просуває цей тренд, і дотримується норм правил поведінки в формі і не ганьбить ні себе, ні всіх полеглих побратимівПозивний Невідомий