Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА
Added 14 Jul 2024

АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА

@avdiivka_ukraine
Number of subscribers: 1 172
Photos: 14,100
Videos: 3,430
Links: 3,240
Description:
Авдіївці, об’єднуємось задля захисту, координуємось, допомагаємо один одному! Канал створений мешканцями Авдіївки.

👥 Number of subscribers

1 172
Average/Day:: -2
Average/Week:: -4
Average/Month:: -19

👁️ Average views per message

181
Average/Day:: 204
Average/Week:: 162
ERR: 15.44%

📊 Messages per Day

3.9
Last day: 7
Week average: 4.1
Average per day: 3.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 183 26-04-01 07:44
❗️11 людей зазнали поранень, серед них дитина: поліція Донеччини фіксує наслідки російських обстрілів Протягом 31 березня росія завдала 1 302 удари по лінії фронту та житловому сектору області.Під вогнем перебували 11 населених пунктів. Руйнувань зазнали 79 цивільних об’єктів, з них 51 житловий будинок. ▪️На Слов’янськ росіяни скинули шість бомб «КАБ-250» – поранено 9 цивільних осіб, зокрема дівчинка 2014 року народження. Пошкоджено 45 приватних будинків, залізничний вокзал та інфраструктуру,  8 автомобілів.▪️Дружківку ворог атакував п’ятьма дронами – є поранений, пошкоджено 2 приватних будинки та господарську споруду.▪️Одну людину травмовано в Добропіллі.▪️По Костянтинівці окупанти вдарили бомбою «КАБ-3000» – зруйновано 2 багатоквартирних будинки.▪️Внаслідок обстрілів Краматорська пошкоджено магазин і цивільне авто. У Малотаранівці FPV-дрон пошкодив автомобіль.▪️У Миколаївці пошкоджено 2 багатоквартирних будинки й 3 гаражі, у Святогірську – трактор, у Маяках – цивільне авто.#stoprussia #поліція_на_війні
👁 142 26-03-27 12:22
📢 До уваги батьків! Запрошуємо до опитування щодо оздоровлення дітей у 2026 роціАвдіївська міська територіальна громада у 2026 році організовує оздоровлення та відпочинок дітей, які зареєстровані або задекларовані на території громади та з початку воєнного стану були змушені тимчасово переміститися (евакуюватися) за її межі. Ми прагнемо підтримати кожну родину та подарувати дітям можливість відновити сили, знайти нові враження і відчути турботу.🏞️ Оздоровлення планується на базі КП «Перлина Донеччини», яке сьогодні гостинно приймає дітей у мальовничих куточках Закарпатської області на двох безпечних локаціях. Чисте гірське повітря, природа, що надихає, затишна атмосфера та увага до кожної дитини створюють простір для відпочинку, оздоровлення і щирих дитячих емоцій.Якщо Ви маєте намір оздоровити свою дитину (за умови, що у 2026 році вона ще не отримувала таких послуг) та маєте можливість:✔️ сформувати і надіслати пакет необхідних документів поштою;✔️ самостійно організувати перевезення дитини до закладу та у зворотному напрямку;✔️ забезпечити своєчасний обмін документами,👉 просимо Вас заповнити Google-форму зворотного зв’язку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSffA1nK_Cqs_yLgycesUCeg9deABKXre7kio2bxEWo71PRylw/viewform?usp=header📞 У разі виникнення запитань звертайтесь до управління соціального захисту населення Авдіївської міської ВА за телефоном: 066 417 64 81.💛 Разом створюємо для наших дітей можливості для відновлення, радості та щасливого дитинства навіть у непрості часи.
👁 165 26-03-26 08:36
ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ🛡 Воїни 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка щиро вітають військовослужбовців Національної гвардії України з професійним святом. Ви гідно стоїте на захисті держави, виконуючи складні та відповідальні завдання разом із Силами оборони України.⚔️ Дякуємо за вашу мужність, відданість присязі та щоденну службу на благо України. Разом ми боронимо нашу землю, нашу свободу та майбутнє. Бажаємо міцного здоров’я, сил і незламності на шляху до спільної перемоги! ENG belowDAY OF THE NATIONAL GUARD OF UKRAINE🛡 Soldiers of the 110th Separate Mechanized Brigade named after General-Chorunzhy Marko Bezruchko sincerely congratulate the servicemen of the National Guard of Ukraine on their professional holiday. You stand firmly in defense of the state, carrying out important and responsible missions together with the Defense Forces of Ukraine.⚔️ Thank you for your courage, dedication to your oath, and your daily service to Ukraine. Together we defend our land, our freedom, and our future. We wish you strength, resilience, and success on the path to our shared victory!🗡 Наш сайт | Instagram |Facebook | YouTube |TikTok| 🪖Рекрутинг - 073 110 40 07 |Допомогти фонду 110 ОМБр ⬇️🔥 Моно 🏦 ПриватБанк
👁 203 26-03-25 06:02
‼️Покровський напрямок: 👉У районі Гришиного противник не знижує темп, у північно-західній частині фіксується значне скупчення піхоти, намагаються накопичуватися і розширювати присутність. Паралельно наші підрозділи проводять рейдові заходи, працюють по точках концентрації, розхитують їхню оборону зсередини. Йде жорстка боротьба за контроль, ворог лізе масою але не може закріпитись без втрат.👉Південніше Новоолександрівки противник пробує вийти до району ставка, рухається чітко за визначеним вектором, намагаючись розширити зону впливу і підготувати ґрунт для подальшого просування. Одночасно сіра зона починає розповзатися в бік Василівки — це ознака того, що лінія нестабільна і триває боротьба за кожну посадку та підступ.👉По Гришиному формується класична «м’ясорубка» — при такій концентрації і щільності бою населений пункт поступово переходить у зону постійного вогневого ураження. Аналогічна картина вимальовується по Покровську та Мирнограду, наші сили системно працюють по цих вузлах, вибиваючи логістику, місця накопичення і маршрути переміщення. Основна задача — не дати противнику перегрупуватися і зібрати ударні резерви всередині агломерації. Muchnoy
👁 155 26-03-20 09:56
❗️Четверо людей постраждали внаслідок російських обстрілів ДонеччиниЗа 19 березня поліція зафіксувала 1 612 ворожих атак по лінії фронту та житловому сектору області.Під вогнем перебували 10 населених пунктів: міста Добропілля, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Миколаївка, Слов’янськ, селище Райгородок, села Добропілля, Зелене, Осикове.Руйнувань зазнали 17 цивільних об’єктів, з них 7 житлових будинків. ▪️По Краматорську росіяни вдарили БпЛА «Ланцет» – поранили двох цивільних осіб, пошкодили цивільне авто.▪️У Костянтинівці ворожий FPV-дрон влучив на приватне подвір’я – є поранений, пошкоджено будинок.▪️Одна людина зазнала поранень унаслідок влучання FPV-дрона в місті Добропілля, пошкоджено автомобіль.▪️У Слов’янську FPV-дрон пошкодив  приватний будинок. У Миколаївці пошкоджено три багатоквартирних будинки й адмінбудівлю, у Дружківці – приватну оселю та цивільне авто, в Райгородку – комунальне підприємство. ▪️На Зелене Покровського району ворог скинув бомбу «КАБ-250» – руйнувань зазнав приватний будинок.#stoprussia #поліція_на_війні
👁 190 26-03-17 19:57
Кожного разу, як тільки в росіян починаються проблеми на фронті — від безвиході вони починають активно вкладатися в те, щоб розбалансувати український тил.Уже багато років їхня головна ціль — це український волонтерський рух.Останні тижні це видно максимально чітко: системні атаки на всіх підряд — Притулу, Стерненка, Лачена, інших волонтерів.Механіка їхніх дій завжди одна й та ж сама: з’являється будь-яка «органічна» історія або питання — її одразу підхоплюють, розганяють, перекручують і доводять до конфлікту.Головна задача — не конкретна людина. Головна задача — зламати довіру до всього волонтерського руху як явища.І тут важливий момент: не всі люди, які розганяють це своїми постами — роблять це на замовлення РФ та є їхніми «агентами». Просто в даному випадку вони виступають для росіян у якості «корисних ідіотів» та безкоштовних блогерів.Але є й інша частина — і це теж не можна ігнорувати: окремі політичні сили, які всі прекрасно знають, цілеспрямовано підігрівають ці історії й прямо вкладаються в атаки на волонтерів.У підсумку результат один і той самий: стає менше донатів і допомоги військовим — зате більше срачів і слабший тил.І це якраз те, чого РФ і добивається.
👁 187 26-03-10 10:18
🗺🎼10 березня в Україні відзначається День Державного Гімну. Подекуди говорять, що пісню “Ще не вмерла Україна” запозичено з мазурки “Єще Польска нє зґінела”, згодом польського гімну. Автор Павло Чубинський нібито чув цю пісню на Півночі від польських засланців. Насправді свій текст він написав до того, 1862 року, в Києві на Великій Васильківській, 122, у домі купця Лазарєва, де автор квартирував (тепер на тім місці дім номер 106). Якось там співали пісню сербських повстанців, де були слова “Серце біє і кров ліє за нашу свободу”. На боці сербів за незалежність від Османської імперії воювали двоє братів Чубинського. Він майже за півгодини написав свій текст. Спершу пісню співали на сербський мотив, потім на музику Лисенка. 1863 року текст потрапив у Галичину, де Михайло Вербицький написав музику, відому тепер, як мелодія національного Гімну України, основою слів для якого став видозмінений вірш Чубинського. Пісню довго вважали народною. Цей текст навіть опинився у збірці кубанських козацьких пісень, виданих 1966 року — коли в Україні за “петлюрівський гімн” можна було поплатитися таборами або психушкою.На інфографіці подаємо першу публікацію вірша П. Чубинського з львівського журналу «Мета» 1863 р., що є канонічною пам'яткою, яка лягла в основу пізніших модифікацій тексту, підсумком роботи над якими стала остаточна версія Державного гімну України, затвердженого законом України «Про Державний гімн України» 6 березня 2003 року.🌐 Історія України🔱 Підпишись, пізнавай, поширюй!
👁 156 26-03-09 08:24
БОРІТЕСЯ — ПОБОРОТЕ📜 Ці пророчі слова — з твору легендарного Кобзаря, Тараса Шевченка. Сьогодні ми вшановуємо день народження людини, чия творчість стала символом боротьби українського народу за свободу, гідність і право жити на власній землі.🇺🇦 Тарас Григорович Шевченко був уособленням прагнення до справедливості та одним із провідників українського мистецтва й національного духу. Його слова не втратили сили й сьогодні: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!» На фронті ці рядки звучать особливо гостро і правдиво, адже саме тут щодня доводиться боротися за те, про що писав Шевченко — за правду, за славу і за святу українську волю! ENG belowFIGHT — AND YOU WILL OVERCOME📜 These prophetic words come from the works of the legendary Kobzar, Taras Shevchenko. Today we honor the birthday of a man whose творчість became a symbol of the Ukrainian people’s struggle for freedom, dignity, and the right to live on their own land.🇺🇦 Taras Hryhorovych Shevchenko was not only a brilliant poet and artist but also a spiritual guide for the Ukrainian nation. His words have not lost their power even today: «Fight — and you will overcome, God helps you! Truth, glory, and holy freedom are on your side!» On the front line these lines resonate especially strongly, reminding us every day that the struggle for truth and freedom must continue until victory!🗡 Наш сайт | Instagram |Facebook | YouTube |TikTok| 🪖Рекрутинг - 073 110 40 07 |Допомогти фонду 110 ОМБр ⬇️🔥 Моно 🏦 ПриватБанк
👁 204 26-03-06 11:30
ПОТРІБНІ ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ 110 ОМБр📱 Після евакуації з передової багато наших воїнів потрапляють до госпіталів без особистих речей. Телефони часто губляться або знищуються під час боїв, тому після стабілізації найперша потреба — зв’язатися з рідними та підтримувати контакт зі службою супроводу.🤝 Служба супроводу "Плече Марка" збирає вживані телефони для поранених бійців 110-ї бригади. Підійде будь-який робочий телефон — смартфон або кнопковий, головне щоб він міг здійснювати дзвінки та тримав заряд. Для комунікації пишіть нам в особисті на сторінку у Facebook! ENG belowPHONES NEEDED FOR WOUNDED SOLDIERS OF THE 110TH BRIGADE📱 After evacuation from the frontline, many of our soldiers arrive at hospitals without personal belongings. Phones are often lost or destroyed during combat, so once stabilized the first need is to contact their families and stay in touch with the support team.🤝 The "Pliche Marka" is collecting used phones for wounded soldiers of the 110th Brigade. Any working device will do — a smartphone or a simple button phone — as long as it can make calls and hold a charge. For communication, please write to us in private messages on our Facebook page!🗡 Наш сайт | Instagram |Facebook | YouTube |TikTok| 🪖Рекрутинг - 073 110 40 07 |Допомогти фонду 110 ОМБр ⬇️🔥 Моно 🏦 ПриватБанк
👁 195 26-03-05 19:30
Ось дивишся зараз на американського президента - і бачиш хіба що конченого поїхавшого діда🤦‍♂️"Зеленський є перешкодою для мирної угоди. У нього немає карт, а тепер ще менше", - Трамп.На уточнююче запитання, в чому ж саме полягають перешкоди з боку України, це руде чмо нічого не відповіло.Тобто ви все зрозуміли вірно. Він сказав, що "Зеленський є перешкодою", але не сказав, в чому саме.Це на мові таких як Трамп називається "рамси поплутав".І ще одне спостереження - якщо карт "немає", але "їх залишилося небагато", то виходить, що вони все ж є? Бо як може "небагато залишитися" того, чого "немає"?А загалом, росія за допомогою тиску Трампа виключно на Україну, за допомогою ударів по опаленню та світлу, намагалась схилити нас до капітуляції, не маючи успіхів на фронті.росія продовжує надсилати недоісториків в якості голови делегації по тим самим "перемовинам".росія свідомо саботує перемовини та постійно їх переносить, не бажаючи серйозних розмов на політичному рівні.Але винна Україна. Ага, звісно.Трамп в цьому всьому є прямим співучасником агресії на боці агресора.Нагадаю, що Кіт Келлогг сказав одну дуже мудру річ прямо посередині зими:"Якщо Україна витримає зиму, росія не просто втратить перевагу. А її здобуде Україна".Це саме той Келлогг, який майже рік був вимушений терпіти остаточно поїхавшого Трампа та був дотичним до перемовин.І ось Україна вистояла зиму. На фронті є успіхи. Дельта звільнених/втрачених територій наразі є позитивною для нас. Вперше з літа 2023. Прямо зараз реалізується та масштабується купа проєктів, які реально дадуть великий "плюс" до оьороноздатності.І що ж робить Трамп? Звісно ж, вмикає свою стару пластинку про "карти". Далі за логікою будуть президентські вибори (а інших виборів не існує?), а далі - нові зупинки допомоги. А потім - знову пластинка про "карти".А допомогу Трамп зупинить, щоб рф ефективніше застосовувала балістику по нашому світлу та опаленню.Це ж на Близькому сході шахеди можуть збивати ракетами PAC-3 в необмеженій кількості.А ми їбалом не вийшли. Тільки хотів написати, що двіжуха з іраном переключила Трампа і воно хоч якийсь час нас не чіпатиме. Ага, фіг там.Боже, та до того листопада ще треба якось дожити. Там це притрушене втратить Палату представників (а можливо, ще й Сенат) та вже не зможе щось суттєве робити, бо Конгресс серйозно звʼяже його у повноваженнях.Але до того моменту ще довгих 8 місяців...🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦