Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА
Added 14 Jul 2024

АВДІЇВКА 🇺🇦 ЮА

@avdiivka_ukraine
Number of subscribers: 1 172
Photos: 14,100
Videos: 3,430
Links: 3,240
Description:
Авдіївці, об’єднуємось задля захисту, координуємось, допомагаємо один одному! Канал створений мешканцями Авдіївки.

👥 Number of subscribers

1 172
Average/Day:: -2
Average/Week:: -4
Average/Month:: -19

👁️ Average views per message

181
Average/Day:: 204
Average/Week:: 162
ERR: 15.44%

📊 Messages per Day

3.9
Last day: 7
Week average: 4.1
Average per day: 3.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 220 25-11-18 09:56
ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МВА СЕРЖАНТАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Сьогодні ми вшановуємо тих, хто щодня тримає на своїх плечах міцний каркас нашої армії - сержантський корпус.Шановні сержанти! Ваше лідерство - це не про пафос. Це про здатність бути першими там, де важко, і останніми там, де небезпечно. Про рішення, що рятують життя. Про дисципліну, яка стає прикладом. Про силу, яка надихає.Ви - міст між командуванням і воїнами. Ви тримаєте лад у підрозділах, передаєте досвід, підтримуєте бойовий дух і ведете вперед навіть тоді, коли немає легких шляхів.Сержант - це не звання. Це довіра. Довіра держави, побратимів і тих, кого ви захищаєте.Дякую кожному з вас за стійкість, відповідальність і високий професіоналізм.Дякую за службу, що щодня приносить Україні силу, а Збройним Силам - непохитність.Бажаю вам міцного здоров’я, ясності рішень, надійних побратимів поруч і миру, до якого ми обов’язково повернемось як переможці.Слава Україні і її воїнам!Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш
👁 230 25-11-14 08:57
❗️Троє людей зазнали поранень внаслідок російських атак на ДонеччиніЗа 13 листопада поліція зафіксувала 2 294 ворожих удари по лінії фронту та житловому сектору.Під вогнем перебували 9 населених пунктів:  міста Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Миколаївка, Святогірськ, селища Олександрівка, Святогорівка, села Золоті Пруди, Степи.Руйнувань зазнав 21 цивільний об’єкт, з них три житлових будинки.▪️У Костянтинівці росіяни поцілили FPV-дроном по автомобілю Костянтинівської МВА – поранили двох цивільних осіб.▪️Одна людина постраждала у Краматорську. Ворог завдав по місту 6 ударів дронами різного типу. Пошкоджено приватний будинок, магазин, нежитлове приміщення, об’єкт інфраструктури, автомобіль.▪️Дружківку атакували три ворожих FPV-дрони – пошкодили приватний будинок, адмінбудівлю, гараж, цивільне авто.▪️На Миколаївку війська рф скинули три бомби «КАБ-250» – руйнувань зазнав об’єкт інфраструктури.▪️У Святогірську внаслідок влучання FPV-дрона пошкоджено вантажівку.▪️По Золотих Прудах Краматорського району окупанти вдарили двома БпЛА «Герань-2» – пошкодили приватний будинок. В Олександрівці БпЛА «Ланцет» пошкодив на трасі автомобіль.#stoprussia #поліція_на_війні
👁 255 25-10-16 21:22
Коротше, резюмуючи все це лайно, яке сьогодні вчергове трапилося.Не покладайте надій на когось, "хто прийде та порішає".Завжди треба розраховувати тільки на себе.Можливо, хтось допоможе. Але цілком покаладится на когось - є величезною помилкою.Якщо перенести цю аналогію на те, що трапилося, то все дуже просто.Немаленька частина населення раптово чомусь вирішила, що Трамп прийде та порішає. При цьому абсолютно забувши його бекграунд та перший термін.І ще й не звертаючи увагу на "Project 2025", який повільно котить Америку в консервативну диктатуру.Ну і що на виході? Сильно порішав Трамп? Не порішав.Бо популізм та реальні речі - безкінечно далекі один від одного.Дуже легко сказати "Я закінчу війну за 24 години/100 днів/рік/20 років". А ось в реальності зробити так, щоб війна закінчилася - це не язиком чесати.Коли історія каже, що коли обидві сторони ведуть екзистенційну війну (нехай цілі різні), то просто так "взять і пєрєстать стрєлять" неможливо. Як і неможливо закінчити таку війну навіть за 1-2 роки.Корейські та інші сценарії не дуже підходять під наш конфлікт. Бо у нас не громадянська війна, яка вилилася у велику міжнародну бійню.У нас такий тип війни, де буде переможець та переможений. Занадто великі ставки.Врегулювання І світової війни зайняло більше чотирьох років. Це від моменту, коли припинилися бойові дії.А бойові дії завершилися не тому, що хтось прийшов та сказав, що "ви тут перестаньте стріляти". А тому, що жодна зі сторін вже не мала можливості продовжувати, а головне - агресор був на це неспроможним.Підсумок памʼятаєте? Розпалися відразу чотири (!) імперії.Наша війна є екзестенційною не тільки для нас, а й для рф.Тому рф продовжуватиме війну до останнього. Аж до того моменту, коли вони буде неспроможною ані нападати, ані оборонятися.За осінньо-зимовою кампанією піде весняна, літня, осіння, і так далі. Вони не зупиняться.А всі ці "солодкі договірнячки" існують тільки в уяві Трампа та його не менш припиздуватої команди.Але коли ти - президент США, і при тобі триває найбільша війна на європейському континенті з часів ІІ світової, то ти не можеш бути посередником.В 1938 такі "посередники" вже "заспокоювали" Гітлера. Чимось гарним закінчилося?Тому так, у Трампа вибір невеликий. Або стати новим Чемберленом. Або стати новим Рузвельтом, ну або хоча б Рейганом.Історія все розсудить. Але чи залишимося в ній ми - питання дуже гарне.Бо все залежить тільки від нас. А не від Трампа та Ко. 🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦
👁 213 25-10-14 17:47
Як тільки почалися проблеми з грошима у росії - одразу й “добровольці” кудись поділись. У Татарстані, Чувашії, Марій Ел та Бєлгородській області урізали одноразові виплати за контракт із міноборони рф.- Татарстан: з 3,1 млн до 800 тис. руб. (мінус у чотири рази)- Чувашія: з 2,5 млн до 800 тис.- Марій Ел: з 3 млн до 800 тис.- Бєлгородська обл.: з 800 тис. до 500 тис.Це не перший «обвал» 2025-го. Так, повідомлялося, що у червні в Самарській області виплати впали з $45 тис. до $26 тис., а у Нижегородській - з $38 тис. до $19 тис. І це далеко не повний перелік регіонів, де виплати суттєво скоротилися.Причина банальна: дірки в регіональних бюджетах. Результат - обвал набору “добровольців” (читай наймитів). За даними «Важных историй», з квітня по червень 2025 року контракт підписали лише 37,9 тис. осіб - найменше за 2 роки. Для порівняння, у ІІ кв. 2024 було 92,8 тис.Охочі «померти за нову Lada» ще знаходяться. Але повноводна ріка рекрутів перетворилася на струмок. І є сподівання, що він мілітиме й далі.
👁 232 25-10-09 18:14
Зелені ріки, кисільні береги. Донецьк дедалі більше нагадує декорацію до фільму про постапокаліпсис. Окупанти спершу залишили місто без питної води, а тепер заливають у батареї воду з хімікатами, щоб уникнути «зливів». А оскільки каналізація напівмертва, токсично-зелені потоки розливаються вулицями, топлять будинки та стікають у водойми.Зеленого кольору воді надає речовина уранін. Причому самі окупанти застерігають: людині, яка проллє її на себе, знадобиться два тижні і 100 літрів води, щоб відмитися. Про те, що все це поллється містом і нищитиме природу, ніхто не подумав. Як людям тепер робити «продувку» системи чи ремонтні роботи - теж нікого не цікавить.Ці «зелені ріки» - точна метафора самих окупантів: чужорідні, неприродні, з першого погляду викликають відразу та псують все довкола. І варто лише вляпатися - відмиватися доведеться дуже довго. За ту гуманітарну й екологічну катастрофу, яку росіяни вчинили на Донеччині, вони обов’язково мають відповісти. І будь-який вирок буде для них занадто м’яким.
👁 206 25-10-05 14:33
ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА АВДІЇВСЬКОЇ МВА ПРАЦІВНИКАМ ОСВІТИ УКРАЇНИ Дорогі освітяни!У цей день ми віддаємо шану тим, хто будує духовну і інтелектуальну силу нації, виховує покоління, яке творить сучасну Україну і виборює її майбутнє.Ви - люди, які плекають не лише знання, а й серце нашої держави. У час великих випробувань саме ваша праця залишається опорою для суспільства. Особливі слова вдячності - нашим педагогам, які стали переселенцями. Ви залишили свої школи, училища, класи, але не залишили учнів. Ви продовжуєте навчати, підтримувати, надихати - навіть коли доводиться це робити з укриттів, під звуки сирен, за сотні кілометрів від рідного дому. Крізь екрани, через листування в чатах і онлайн-уроки ви передаєте дітям не лише знання - ви вселяєте в них віру в життя, у силу духу, у непереможність українського вчителя.Дякую всім, хто щодня вкладає у своїх вихованців частинку серця, хто не втрачає любові до своєї справи, навіть тоді, коли довкола стільки болю і втрат.Бажаю вам міцного здоров’я, миру, внутрішнього спокою і віри в те, що кожен ваш урок - це крок до відбудови країни. Хай у ваших очах завжди світиться гордість за учнів, а у серцях проростає добро, яке ви щодня сієте.І пам’ятайте: як підмітив Нельсон Мандела ще третину століття тому, “освіта - це наймогутніша зброя, яку можна використати, щоб змінити світ”.Слава Україні!Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш
👁 153 25-09-12 18:28
До Дня народження Авдіївки пройшла відкрита лекція «Авдіївка: місто на пограниччі шляхів і культур». Спікерка, завідувач Народного музею історії міста Авдіївка Тетяна Переверзєва, провела слухачів і слухачок надзвичайно цікавим маршрутом від Дикого поля до сучасної історії рідного міста. Всіх присутніх з Днем міста привітав начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш. В виступі Віталія Степановича були і спогади про звитяжні сторінки історії Авдіївки, і бачення майбутнього нашого міста. Під час лекції говорили про розвиток територій, на яких знаходиться сучасна Авдіївка, в період козацької доби. Познайомились з Авдіївкою як прикордонною лінією імперій. Торкннулись сторінок історії, де Авдіївка ставала передовим рубежем як індустріального розвитку, так і війни з росією. Говорили про пограниччя Авдіївки не тільки географічне, але й культурне та ментальне. Авдіївка – це місто, яке завжди було на межі: це були території фактичного прикордоння Запорозької Січі та ворожих земель; через місто проходили важливі торговельні шляхи; у XX столітті Авдіївка залишалася індустріальним містом, але на межі — між Донецьком і селами, між вугільним Донбасом і сільськогосподарським степом; в 2022 році місто стало символом спротиву, витривалості, мужності; місто опинилось буквально «між життям і смертю», між окупацією і свободою. Цікавим був діалог про основні культурні традиції, привнесені козацтвом на Донеччину, про особливості ідентичностей Авдіївки, про риси характеру авдіївців, сформованих життям на пограниччі. Авдіївка і авдіївці завжди будуть пам’ятати воїнів-захисників: і наших краян; і бійців, які віддали життя під час оборони міста, і всіх звитяжців, які загинули, захищаючи незалежність України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять Героїв. В день народження міста знайшлось місце і для подарунків. Заступник начальника Авдіївської міської військової адміністрації Сергій Легенький передав до фонду Народного музею історії міста Авдіївки предмети, пов’язані з креативними сторінками історії Авдіївки. З Днем міста авдіївців привітала Тетяна Чернишова з Торецької громади. Олена Кочанова, голова ГО «Центр інноваційного розвитку «Персона», місто Павлоград, подарувала всім присутнім вірш про Авдіївку. Авдіївка як пограниччя – дає кожному жителю і жительці, спільноті, можливість обрати одну зі стратегій: сприймати життя на межі як лінію розмежування, або як точку взаємодії, взаємовпливів, солідарності. Лекція залишила по собі багато простору для роздумів. Відділ культури
👁 242 25-09-09 12:50
Жорстокий авіаудар росії по Яровій: триває фіксація злочину, ідентифікація загиблих та евакуація цивільнихросіяни скинули керовану авіабомбу по центру селища саме тоді, коли біля мобільного відділення пошти зібралася черга цивільних для отримання виплат. Ціллю ворог обрав місцевих мешканців, зокрема пенсіонерів. Відомо про 23 загиблих і 18 поранених станом на зараз. З перших хвилин на місці працюють поліцейські та рятувальники. Попри загрозу повторного удару, працівники ДСНС загасили пожежу, слідчі поліції зафіксували наслідки та доставили тіла загиблих для експертизи. Розпочинається процес ідентифікації з використанням мобільної ДНК-лабораторії ANDE. Працює штаб поліції для звернень рідних.Правоохоронці та рятувальники допомагають транспортувати поранених із мобільних стабпунктів до лікарень. Після удару поліція отримала звернення щодо евакуації мешканців Ярової. «Білі янголи» вже вивезли 8 людей, серед них і 7-річна дівчинка. Загалом сьогодні з цього району евакуйовано 22 людини.Дякую кожному, хто зараз поруч із цивільними. Там, де терор і горе, ви - захист і підтримка.
👁 219 25-09-01 08:18
⚡️Двоє загиблих і 8 поранених за добу на Донеччині: росіяни поцілили по цивільному населенню▪️За 31 серпня поліція зафіксувала 2 425 ворожих ударів по лінії фронту та житловому сектору.▪️Під вогнем перебували 11 населених пунктів: міста Білицьке, Білозерське, Дружківка, Костянтинівка, Лиман, селища Олексієво-Дружківка, Ярова, села Весела Гора, Іверське, Криворіжжя, Рівне.▪️Руйнувань зазнали 32 цивільних об’єкти, з них 21 житловий будинок.▪️На Білицьке війська рф скинули бомбу «КАБ-250» – вбили цивільну особу. Є поранений у Рівному Мирноградської ТГ, яке росіяни обстріляли з артилерії. Пошкоджено приватний будинок.▪️Одна людина загинула, ще троє отримали поранення в Іверському Краматорського району, по якому ворог вдарив двома БпЛА «Герань-2». Пошкоджено 2 приватних оселі.▪️Дружківку окупанти атакували 7 разів дронами різного типу – поранили двох мирних жителів, пошкодили 4 багатоквартирних і 2 приватних будинки, підприємство, гараж.▪️На Костянтинівку росія спрямувала п’ять FPV-дронів – травмовано двох цивільних осіб, пошкоджено 1 багатоквартирний і 5 приватних будинків, 2 господарських споруди.▪️У Лимані внаслідок влучання двох FPV-дронів і БпЛА «Молнія-2» руйнувань зазнали 4 приватних будинки, заклад освіти, господарська споруда, гараж, цивільне авто. У Яровій артобстрілом пошкоджено 2 приватних оселі. ▪️Внаслідок дронових атак у Білозерському пошкоджено заклад освіти, у Криворіжжі Покровського району – автомобіль.Крім того, вдалось встановити інформацію про двох загиблих цивільних осіб у Покровську, яких було вбито 30 серпня. #stoprussia #поліція_на_війні
👁 241 25-08-12 16:11
Там рф наче губами суслова (радник кремля, колишній багаторічний дипломат в рф та срср по Африці), який в інтервʼю італійській газеті озвучив вимоги, які виставить путін під час зустрічі на Алясці:- ЗСУ добровільно виводять війська з Донбасу🤡- рф виводить війська з Дніпропетровської, Харківської та Сумської областей- на всіх інших ділянках ЛБЗ зберігається (очевидно для того, щоб потім там атакувати)🤡- Україні забороняється вступати в НАТО🤡- Україна проводить "конституційну реформу" та закріплює "федералізацію"🤡План надійний, як швейцарський годинник (ні)😂Щось думаю, що Трамп це навіть схавати може та потім тиснути на нас. А може і ні, побачимо.Прогнозувати дії та риторику Трампа - це все одно, що прогнозувати на скільки балів здасть ЗНО трирічна дитина.Ми зі свого боку такі "вимоги" прийняти очевидно не можемо, бо це в інакшому випадку буде державною зрадою.І позиція ЄС зараз стійка та однозначна, що Україна сама має вирішувати своє майбутнє. Тому у Трампа не так вже і багато простору для маневрів, насправді.Тому рф просто продовжить цей потік їбаніни.Миру вони в будь-якому випадку не хочуть, припиняти війну вони не хочуть. Зупинятися вони також не будуть.І скоріш за все, рф просто погодиться на "повітряне перемирʼя" на кілька днів, до цього обстрілявши великі тилові міста зі всіх типі озброєння, які можуть дотягнутися.Ну і буде пару раундів "Стамбула" для "галочки".І так до зими. Потім Трамп для виду знову займе більш жорстку риторику до рф, а ті знову запропонують зустріч.І так по-новій.Мразоти очевидно планують весняну кампанію, для якої вже готують відповідні ресурси.Тому їм вигідно відтерміновувати нові санкції, щоб було більше грошей на війну.А Трампа такий формат влаштовує.Поки Трамп пиздить свій брєд та нічого не робить на практиці - рф посилюється та готує нові наступальні операції.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦