Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Обʼєднання правозахисників України
Added 14 Jul 2024

Обʼєднання правозахисників України

@associationright
Number of subscribers: 3 844
Photos: 787
Videos: 750
Links: 1,110
Description:
Канал для висвітлення інформації щодо захисту прав і свободи людини

👥 Number of subscribers

3 844
Average/Day:: -1
Average/Week:: -7
Average/Month:: -55

👁️ Average views per message

557
Average/Day:: 556
Average/Week:: 486
ERR: 14.49%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

У Львові невідомі у формі в присутності поліції викрали журналіста Юрія КалічинськогоЯк повідомили очевидці: 19 вересня 2025 року по вул. Шевченка у місті Львові біля готелю НТОН, приблизно о 10:20 невідомі на сірому бусі марки ford підрізали на дорозі Юрія, який їхав на електро велосипеді, таким чином створивши ситуацію, якою могли завдати йому непоправних наслідків для життя та здоровʼя. Пізніше Юрія затягли в бус та забрали його електро велосипед.За попередньою інформацією Юрія тримають в Буську(чому саме зі Львова його викравши повезли в Буськ?), що є дуже дивним і виглядає все на розправу і репресії над журналістом та правозахисником.Юрій Калічинський, є членом профспілки журналістів та веде власний канал на ТікТок про здоровий спосіб життя і висвітлював події в захисті прав людини проти беззаконня, посилання на його канал: https://www.tiktok.com/@andergor369?_t=ZM-8ztIDyVCNdQ&_r=1Дана ситуація виглядає, як помста Юрію за його журналістку і правозахисну діяльність. Тому вимагаю на дану ситуацію терміново відредагувати уповноваженого ВРУ з прав людини, комітет ВРУ з питань слободи слова, міжнародної організації “Репортери без кордонів” та Раду Європи.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у формі та хто з працівників хто був з поліції, які викрали журналіста Юрія Калічинського, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 349-1, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту: [email protected]Попрошу Вас максимальних репостів, оскільки життя та здоровʼя Юри є під загрозою.
❗️Поліція викрала журналіста Ростислава Коваля на трасі Івано-Франківськ - КоломияСьогодні близько 14:00 біля села Черемхів неподалік заправки CLO на трасі Івано-Франківськ - Коломия, ближче в сторону Коломиї - поліція зупинила авто в якому за кермом перебував журналіст Ростислав Коваль. Причину зупинки авто поліція мотивувала, що Ростислав перебуває в розшуку. На прохання показати витяг про відкриття кримінального провадження та показати ухвалу суду про розшук - поліція нічого з цього не надала. З вище описаного виходить так, що працівники поліції зупинили автомобіль за кермом якого був Ростислав - незаконно. Спілкувався з Ростиславом сержант поліції Бодейчук Микола Миколайович номер жетону 0163790.Після зупинки авто та спілкування з поліцією, Ростислав викликав слідчо-оперативну групу поліції, але ті відібравши заяву про злочин по ст. 365 ККУ “Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу” та ст. 171 ККУ “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів” - не припинили злочин.Ростислава вимагав в поліції: показати йому документи на підставі чого його зупинили - цього не було зроблено. Після чого з часу зупинки авто приблизно 1,5 години - працівники поліції вдались до незаконних дій: якимось чином відігнули скло передньої дверки в машині, відкрили двері і силою витягнули Ростислава. Свідком події була його дружина, яка в цей час перебувала з ним.Ростислава викрали і повезли у невідомому напрямку.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в прокуратуру, ДБР та поліцію за ст. 171, 146, 349-1, 365 ККУ, відкрити кримінальне провадження з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту: [email protected]Вас друзі попрошу поширити пост і написати свою думку стосовно викладених подій, це може врятувати життя нашому другові і журналісту Ростиславу Ковалю.❤️З Богом!
❗️Друзі, запрошую Вас прийти 2 вересня (вівторок) об 14:15 в Печерський районний суд міста Києва, суддя Білоцерківець - на судове засідання у шитій політичній справі проти мене за організацію акції “За права та свободи та за дотримання Конституційного ладу в Україні”та виступ на ній 3 листопада 2021 року у Києві(справа відома в народі як антивакцинатор)Мені за цю акцію шиють ч. 1,2 ст. 109 ККУ “Повалення Конституційного ладу насильницьким методом” - бо я зачитав на акції вірш Івана Франка “Каменярі” де є цитата: “Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод. Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,Бо вам призначено скалу сесю розбить.”Так, 3 листопада 2021 року на мене СБУ зшило справу за проведення акції за права та свободи і за дотримання Конституційного ладу по ч. 1,2 ст. 109 ККУ, а в 2024 році на мене зшили ще дві кримінальні справи, які веде СБУ: за порятунок людини мені шиють ч. 2 ст. 114-2 ККУ, а за ведення курсів журналістики шиють 1,2 ст. 190 ККУ.Тому така цікава деталь: слідчий СБУ той самий, який шив справу проти мене по 109, а тепер по 114-2 і 190, прокурор той самий, який підтримував першу зшиту справу і тепер ці дві інші, суддя та сама у Львові і в Києві суддя той самий, що слухали першу справу і тепер слухають. Тобто ті самі дійові особи, що повністю підтверджує замовний характер справи і є підтвердженням політичних переслідувань проти мене за мою журналістську і правозахисну діяльністьВсім дякую за підтримку, як на суді так і за коментар та поширення!Ісус Христос сказав: “Пізнайте правду, а правда вас вільними зробить!”💳Підтримати:5167 5904 1639 4359❤️З Богом!
Пост для роздумів, особливо для матерів, які тішаться тим, що давши в руки телефон дитині - вони мають можливість не приділяти їй свій часПосилання на статтю, скрін з якої став поштовхом для даного посту: https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c78z0d133xjoЯк часто ми бачимо, що даючи телефон в руки своєму чаду, мама радіє, що має час на себе. А дитина навчена тим, що їй не треба пізнавати світ докладаючи зусиль, а тільки лежачи на дивані може сміливо гуляти просторами інтернету у відео іграх.Якщо ж не дати телефон в руки дитині, яка звикла до цього - Ви побачите не тільки істерику, плач, але і реальні погрози матерям. І мами, які зазвичай мають мʼякі серця і мало розуміння у вихованні - здаються, що не йде на користь, а на шкоду своїй сімʼїТому матері, які привчаєте “жити” в гаджеті Ваших дітей, знайте, що саме Ви стаєте співучасниками можливих майбутніх непрогнозованих ситуацій, які не будуть Вам приносити спокій, як це виглядає зараз при тицянні телефону в руки сину чи доньки.А ще батьки часто не мають часу(як батько так і мати) на свою дитину бо йдуть новини, серіали, сидження в ТікТоці чи інстаграмі. Тому коли в підлітковому віці йдуть якісь складнощі, діти не звикли в спілкуванні з батьками не те, що шукати вихід, але і просто вилити їм свої думки.Цей пост батьки для Вас! Поки не пізно, маєте можливість змінити свій підхід до своєї дитини, щоб потім не було незворотних процесів. Тоді не Ви, а якась програма направить Вашу дитину туди, про що Ви навіть не здогадуєтесь…P.S. Альтернатива: приділяти кожного дня розмові зі своєю дитиною, хочаб одну тематичну гру пограйте з нею за день, віддайте її на спортивні секції, музику, танці, малювання, та багато є куди - Ви можете заохотити своє чадо до іншого - до життя!
❗️Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко:- чому пояснення працівнику поліції, ними сприймається як злісна непокора?- де ухвала слідчого судді про розшук відповідно до положень КПК і наявність кримінального провадження?- поліцейський визнав, що не було ухвали, але він переконував, що особа в розшуку!- порушенням військового обліку займається ВСП згідно КПК, а не поліція.- чому поліція виконує вказівки ТЦК, хоча згідно закону такого ніде не прописано!➡️Що і треба було довести:- розшук тільки після відкриття кримінального провадження і ухвали слідчого судді.- розшук адміністративний не передбачений КПК.- пояснення поліції не є злісна непокора.- поліція не вправі займатися порушенням військового обліку.- поліція не має право виконувати вказівки ТЦК. 👆Пропоную показувати це відео у випадку коли Вас не правомірно зупинять на дорозі.На превеликий жаль, не всі люди подають до суду і не всі судді дотримуються присяги. Але це відео дає промінь надії!🤝Дякую журналістам ТРК “Аверс” за запис і викладання даного відео!
Друзі, попрошу всіх, хто є в Києві та буде мати час - прийти у пʼятницю 11 липня о 10:00 в Голосіївській райсуд Києва за адресою вул. Виставкова, 14А, суддя Бушеленко О.В. та підтримати народного журналіста Жана НовосельцеваЗасідання можна назвати ювілейним, рік пролетів — адже саме в липні 24 року до нього прийшли з обшуками, винесли всю техніку, кинули в карцер і потім на всю країну поширили фейк про нібито ОПГ, яке «заважало армії».Насправді всі, хто хоч трохи знайомий з його діяльністю, розуміють: наїзд з боку силовиків став помстою за справедливу критику дій людоловів в ефірах і за публічні заклики до депутатів ВРУ — розподілити доходи від використання природних ресурсів між усіма українцями (це пропонувалося зробити відповідно до ст. 13 Конституції України, при тому, що першими картки від держави мали отримати військові та їхні сім’ї, а всі інші — після закінчення війни. Це звучало в ефірі в контексті мотивації, мовляв, принижувати людей і кидати під танки менш ефективно, ніж справедливо вести справи з тим самим народом).Врешті-решт — на цьому етапі людоловів критикують і міжнародні партнери, і нардепи, а надра замість того, щоб розподілити між людьми — передані в спільне управління з товаришами американцями…Тому — справі судилося розвалитися. Як відомо, під пильним наглядом громадськості — навіть корупційна система буде змушена об’єктивно розібратися.(Кажуть, у пішій доступності є класна купіль — беріть речі для купання на всяк випадок)Також підтримати можна репостом або ж братською гривнею (якщо від душі), для цього подаю реквізити Жана:Приват 5221191114376030Моно 4441111124545561Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/2sSwfr6FSn PayPal [email protected]
❗️Друзі, запрошую Вас прийти 3 липня (четвер) об 14:00 в Печерський районний суд міста Києва, суддя Білоцерківець - на судове засідання у шитій політичній справі проти мене за організацію акції “За права та свободи та за дотримання Конституційного ладу в Україні”та виступ на ній 3 листопада 2021 року у Києві(справа відома в народі як антивакцинатор)Мені за цю акцію шиють ч. 1,2 ст. 109 ККУ “Повалення Конституційного ладу насильницьким методом” - бо я зачитав на акції вірш Івана Франка “Каменярі” де є цитата: “Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод. Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод,Бо вам призначено скалу сесю розбить.”Так, 3 листопада 2021 року на мене СБУ зшило справу за проведення акції за права та свободи і за дотримання Конституційного ладу по ч. 1,2 ст. 109 ККУ, а в 2024 році на мене зшили ще дві кримінальні справи, які веде СБУ: за порятунок людини мені шиють ч. 2 ст. 114-2 ККУ, а за ведення курсів журналістики шиють 1,2 ст. 190 ККУ.Тому така цікава деталь: слідчий СБУ той самий, який шив справу проти мене по 109, а тепер по 114-2 і 190, прокурор той самий, який підтримував першу зшиту справу і тепер ці дві інші, суддя та сама у Львові і в Києві суддя той самий, що слухали першу справу і тепер слухають. Тобто ті самі дійові особи, що повністю підтверджує замовний характер справи і є підтвердженням політичних переслідувань проти мене за мою журналістську і правозахисну діяльністьВсім дякую за підтримку, як на суді так і за коментар та поширення!Ісус Христос сказав: “Пізнайте правду, а правда вас вільними зробить!”💳Підтримати:5167 5904 1639 4359❤️З Богом!
Вітаю! Друзі, до нас про допомогу братам нашим меншим звернувся захисник тварин, журналіст Ігор Ліновицький з Києва. Нижче подаю від нього лист і попрошу тих, хто має можливість - підтримати. Наперед дякую!➡️Дорогі Друзі, мені потрібна ваша допомога ‼️Збираюся в притулок на Мишуги до пані Валентини , в якої проживають пів сотні котиків та 6 собачок, і дуже вас прошу допомогти мені в сборі для закупівлі корму та консерв, а також наповнювачів та засобів для прибирання 🙏😇🌞🫶🤗 * Тварини в притулках, куди я їх прилаштовував з початку війни- голодують. Корма катастрофічно не вистачає , щоб допомогти усім підопічним притулкам. А ще потрібні ліки і обробки від паразитів 😇🙏🫶*До війни я допомагав безпритульним,і притулкам .На початку війни, я прилаштовував покинутих тваринок в приватні притулки. Після звільнення Бучі,Ірпеня, Гостомеля , та Ворзеля я привозив дуже багато тварин в приватні притулки. Але тоді була допомога гуманітаркою, зараз дуже важко знайти корм для тваринок, а ще важче його доставити їм, адже в мене немає фінансової можливості об'їхати всі притулки за власний кошт.Але зараз найголовніша проблема - це покинуті, та безхатні тварини. Їм навіть немає кому води налити,не кажучи вже про їжу. А вони ще хворіють і потребують лікування 😿 і гостро стоїть питання стерилізації,бо безкоштовна стерилізація для великої кількості тварин з перетримкою - це майже не можливо. Разом нам все під силу 💪*Тому я вимушений звернутись до вас!Якщо вам не байдуже доля пухнастиків, ви можете стати тією рукою допомоги, або плечем підтримки!🙏🤗😇*Боремось бо за нами Перемога 🇺🇦Тут та в коментарях залишаю посилання на активні карти для ваших донатів!І пам'ятайте, що добро - має здатність завжди повертатись, а волонтерство - це важкий труд🙏🤗😇*PayPal [email protected] Mono bank 💳 4441114418844120 Privat24 💳 4149609012834802Баночка для зручного збору допомоги https://send.monobank.ua/jar/5DQzUbcoM1Crypto wallets:TL3rV6r4cj1p6C22bNMkLn4L25W5XVCsPM(USDT, TRC-20)1J6QYxnZ53CGCHVPxKRUGCpnVGFAmmGBu7(Bitcoin)Binance id 1030785748 (для переводів без комісії)*Моя діяльність тут:Фб https://www.facebook.com/igor.linovitskiyІнста @Lin4ikigore4ek Ютуб https://www.youtube.com/@knyazigor1992
Міністерство правди працює!Знову почали банити інформацію про вакцинацію від COVID-19, яка розходиться із тим, що втирають масам! А це може означати тільки одне: готують новий лохотрон, тому знову почали блокувати і видаляти правду про лохотрон попередній.Тік-Ток забанив моє відео з інформацією про те, що вихованець «Динамо» через вакцинацію від COVID-19 був змушений завершити професійну карʼєру. Також мені дали друге попередження, написали, що після третього будуть видаляти мій екаунт.Подаю посилання на це відео у моєму телеграм каналі: https://t.me/ostapstakhiv/2788Нагадаю, що попередній мій Тік-Ток канал знесли, оскільки я публікував інформацію про викрадення людей в Україні, тепер в мене два попередня вже є: перше було за те, що я запостив інформацію в підтримку Жана Новосельцева коли до нього застосували політичні репресії, друге - це якраз ця інформація про побічку від вакцинації COVID-19, третє попередження можуть так само придумати на рівному місці, щоб знести канал.Китай - це країна диктатури, яка грає в гру під назвою - глобальні голодні ігри! І не тільки вони…Ваші думки з цього приводу?
2 червня о 12:00 відбудеться судове засідання, де Жана Новосельцева, Юрія Котова та двох його соратників судитимуть за критику дій ТЦК в ефіріТі, хто в темі пам'ятають, що суть того ефіру зводилася до того, що: не можна з людей робити кріпаків - якщо завдання малими силами перемогти переважаючі, це можливо зробити тільки з мотивованим військом. А щоб мотивувати бійців – потрібна справедливість у всьому. У тому числі й у розподілі доходу від використання природних ресурсів між усіма українцями - пропонували парламенту за це проголосувати (першими картками 💳 мали за задумом отримати військові та їхні сім'ї, а решту після закінчення війни).Тепер зрозуміло, що саме тема надр і стала тригером мого арешту - адже права на видобуток у результаті передали американцям. Тобто ми ледве було своїм ефіром і петиціями не «наламали схему» - адже могли не на жарт розбурхати маси - чого дивись, ще люди повірили, що мають право на ресурси «Богом цієї землі».Загалом зараз є як є – відстоюємо правоту. Коли за процесом спостерігають люди – ймовірність, що публічно фальсифікуватимуть падає. Тому – у кого вийде – підтягуєтеся: 12:00, 02.06.2025, Київ, Виставкова 14а, суддя Бушеленко.Підтримати можна репостом або братерською гривнею від душі:Підтримка блогу📱💻📸🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2sSwfr6FSn💳Номер картки МОНО4441 1111 2454 5561💳 Номер карти ПРИВАТ5221191114376030