Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Обʼєднання правозахисників України
Added 14 Jul 2024

Обʼєднання правозахисників України

@associationright
Number of subscribers: 3 844
Photos: 787
Videos: 750
Links: 1,110
Description:
Канал для висвітлення інформації щодо захисту прав і свободи людини

👥 Number of subscribers

3 844
Average/Day:: -1
Average/Week:: -7
Average/Month:: -55

👁️ Average views per message

557
Average/Day:: 556
Average/Week:: 486
ERR: 14.49%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 0
Week average: 0.4
Average per day: 0.9

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Оголошуємо набір на курс народної журналістикиМи навчимо вас вести власний блог за міжнародними стандартами журналістики та правового захистуПокажемо варіанти монетизації контентаДамо правову базу, яка дозволить ефективно захищати себе й близьких від неправомірних посягань Навчимо формувати співтовариства для взаємодопомоги на місцевостіНавчимо в законний спосіб витягувати потрібну інформацію від офіційних органів, через скаргу в суд відкривати кримінальні справи та захищати свої права та свободиФормат курсу: 12 занять в он-лайн форматі. Час узгоджується шляхом голосування групи. Всі заняття будуть записані, записи зберігатимуться 2 місяці. Щодо внеску для участі в курсі: - до 31 грудня 2025 - 5500 грн - з 1 до 12 січня 2026 - 7500 грн - з 13 січня - 8500 грн💳Реквізити для внеску:UA 19 300346 0000026003000014800Код ЄДРПОУ: 45478671Отримувач: ГО "ОБ'ЄДНАННЯ ПРАВОЗАХИСНИКІВ"Призначення: внесокКурс дасть змогу Вам отримати необхідні знання і навички для ведення журналістської діяльності - що дасть змогу при бажанні вступити до Профспілки журналістів та отримати посвідчення, для підтвердження статусу журналіста.Чек з проплатою внеску відправляйте адміністратору в телеграм та він додасть вас до групи: @new_world_777P.S. Якщо Ви маєте власний блог та ведете його на користь людям - можете долучитися до профспілки без проходження курсу.
Прийшла сумна звістка…Відійшов в інший світ наш друг, відомий волонтер та блогер Олексій Оскер, який жив тим, що допомагав іншим, які були в тяжких обставинах.Офіційна інформація про це є на його фейсбук сторінці https://www.facebook.com/share/p/17nn8w5VHi/?mibextid=wwXIfrСвітла йому памʼять!Олексія знав особисто, літом 2022 року ми зустрілись в Києві і у його офісі записали відео. Він нещодавно мені телефонував і ще просив скачати те відео і прислати йому, щоб він його поставив. Ми ще обмінялись інформацією про наші кримінальні справи, адже і його і мене звинувачують по ст. 109 ККУ “Повалення конституційного ладу”. Також планували на днях записати нове відео, але не судилось…Він мав багато планів, радо ними ділився, хотів дуже багато зробити - тому його смерть є дуже несподіваною для багатьох… Подаю посилання на наше з ним відео за 20 липня 2022 року в добру памʼять про нього: https://www.youtube.com/live/_pusPD1KSxY?si=_jrAc3TeFRDl9fejТакож хочу сказати, що ті кримінальні справи, СІЗО, суди, допити, переслідування, обшуки та облави, наклепи, що застосовувалися проти нього в рамках політичних репресій- звичайно не сприяють перебуванню в спокої…, навіть більше - примножують можливості для підриву здоровʼя…Коротка біографія Олексія Оскера: народився 18 липня 1985 року в селі Бездрик Сумського району Сумської області, освіта вища, керівник та засновник Благодійної організації “Благодійний фонд Олексія Оскера” Спочивай в Бозі, друже Олексію!
Відео з камер біля хати журналіста Олексія Бровченко в с. Спаське, Підгороднецької громади, Дніпропетровської області На відео видно як працівники поліції і невідомі у військовій формі у балакавах вриваються на повірʼя до Олексія і його крутять і говорять російською мовою: “скажи най подʼєдут” до працівника поліції, який в цей час застосовує силу до жінки на її ж подвірʼї.Передісторія: Олексію сьогодні розбили голову біля магазину і він викликав поліцію, щоб написати повідомлення про злочин. Натомість спочатку приїхали патрульні і тоді для фіксації кримінального злочину Олексій викликав слідчо-оперативну групу поліції, але з ними вже приїхали невідомі у військовій формі та балаклавах, та ховалися на задньому сидінні і пізніше кинулись на Олексія.Пізніше підʼїхав білий бус і з нього вже вискочило ще більше у невідомих у військовій формі і балаклавах - проникли на приватну територію і викрали Олексія.Коли жінка поїхала писати повідомлення про злочин в поліцію, заяву не брали, кажуть "Законні мобілізаційні заходи". Це при тому, що проникли у приватне володіння, побили і викрали людину, порушили закон і Конституцію України!Пізніше підтвердилось, Олексія повезли таки в ТЦК.В даний час все таки повідомлено поліцію про злочин згідно ст. 146 і 162 ККУ та готується подання в суд. Дану ситуацію розцінюю, як помсту журналісту Олексію Бровченку, оскільки він викривав корупційні схеми місцевих чиновників.Розголос у даній справі сприяє збереженню життя та здоровʼя Олексію.
У селищі Підгородне, Дніпропетровської області викрали журналіста Олексія БровченкоЯк мене повідомили родичі та очевидці: 22 грудня 2025 року, приблизно о 10:50 працівники поліції та ТЦК викрали Олексія, який був на подвірʼї біля свого будинку, тобто на своїй приватній території.Ця подія мала місце після того, як Олексія побили в місті і він викликав поліцію до власного будинку, щоб написати повідомлення про злочин, а натомість поліція приїхала з ТЦК і проти нього було застосовного злочин - викрадення і побиття із власного подвірʼя.Олексій Бровченко, є членом профспілки журналістів та веде власний канал на фейсбуці https://www.facebook.com/share/1K7E5h8tkk/?mibextid=wwXIfr про зловживання місцевими чиновниками, особливо в земельному питанні.Дана ситуація виглядає, як помста Олексію за його журналістку і правозахисну діяльність. Тому вимагаю на дану ситуацію терміново відредагувати уповноваженого ВРУ з прав людини, комітет ВРУ з питань слободи слова, міжнародної організації “Репортери без кордонів” та Раду Європи.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити працівників поліції і ТЦК, які викрали журналіста Олексія Бровченка, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 162, 349-1, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту: [email protected]Попрошу Вас максимальних репостів, оскільки життя та здоровʼя Олексія є під загрозою.
У Львівській області 6 грудня в суботу, приблизно о 22:29 біля Миколаєва на трасі Київ-Чоп невідомі у оливковій формі та працівники поліції викрали чоловіка за іменем ОлександрПро це мене повідомили люди, яким Олександр встиг сказати коротко що відбувається та прислав два відео де видно невідомих працівників поліції та інших невідомих одягнених у оливкову формуОскільки Олександр їхав на задньому сидінні авто і нічого не порушив - те, що він пропав: вбачаю, як викрадення людини згідно ст. 146 ККУ Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у оливковій формі та працівників поліції, які викрали чоловіка за іменем Олександр, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту: [email protected]Нагадую, що згідно ст. 22 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” Неприпустимість використання правового режиму воєнного стану для захоплення влади та порушення прав і свобод громадян та прав і законних інтересів юридичних осіб1. Введення воєнного стану не може бути підставою для застосування тортур, жорстокого чи принижуючого людську гідність поводження або покарання.Попрошу Вас максимальних коментарів і репостів, оскільки життя та здоровʼя Олександра є під загрозою
Суддя Яворівського районного суду Львівської області Колтун Ю. М. знову продовжив на два місяці перебування в СІЗО у місті Львові для журналіста Андрія Жука(справа за номером 944/2231/25), який здійснює журналістську діяльність, як викривач корупціїАндрієві зшили справу по ч. 5 ст. 407 ККУ “Самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем строкової служби”👆Нагадаю: 17 березня 2025 року ввечері його викрили біля дому на Сихові у місті Львові напередодні судового засідання у Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду в якій мали розглядати корупційні дії незаконного збирання коштів з львівʼян в транспорті невідомими в чорниці формі з касовим апаратом. А вже в обід 18 березня(вівторок) тишком-нишком за поданням РУП N1 в Личаківському районному суді міста Львова(суддя Білоус) відправили в СІЗО на 60 діб без права заставиНа мою думку, дана справа є політично замовною і проводиться в рамках репресій над тими хто здійснює журналістську та правозахисну діяльність в Україні💳Картка мами Андрія для підтримки:- 4149 5001 1422 2907- PayPal: [email protected] USDT trc20(trx) - TKXFojsDERsYZKuJFjDCoc3CsbzKnhdzfB❗️Наступне судове засідання відбудеться у Яворівському районному суді Львівської області о 10:30 22 грудня 2025 року#свободу_політвʼязням #свободу_андрію #стоп_репресії
У Ізмаїлі Одеської області невідомі викрали журналіста та правозахисника Дмитра НегруцяЯк встиг повідомити по телефону Дмитро свою рідну сестру: його з вулиці забирають у ТЦК в м. Ізмаїл.Але коли сестра Дмитра прийшла в ТЦК то їй сказали, що його там не має.Батьки Дмитра вже написали повідомлення про злочин слідчо-оперативній групі поліції, що викрали сина, а сестра в даний час іде писати у відділ поліції повідомлення про злочин за ст. 146 ККУ викрадення людини.Дмитра Негруця, є членом Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) та веде журналістську діяльність, постійно в органи, які називають себе державними та муніципальними надсилає запити і звернення, тому є знаний місцевим.Дана ситуація виглядає, як помста Дмитру за його журналістку і правозахисну діяльність. Тому вимагаю на дану ситуацію терміново відредагувати уповноваженого ВРУ з прав людини, комітет ВРУ з питань слободи слова, міжнародної організації “Репортери без кордонів” та Раду Європи.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у формі та хто з працівників хто був з поліції, які викрали журналіста Дмитра Негруця, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 349-1, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту: [email protected]Нагадую, що згідно ст. 22 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” Неприпустимість використання правового режиму воєнного стану для захоплення влади та порушення прав і свобод громадян та прав і законних інтересів юридичних осіб1. Введення воєнного стану не може бути підставою для застосування тортур, жорстокого чи принижуючого людську гідність поводження або покарання. Будь-які спроби використати введення воєнного стану для захоплення влади тягнуть за собою відповідальність згідно із законом.Попрошу Вас максимальних коментарів і репостів, оскільки життя та здоровʼя Дмитра є під загрозою.
У Львові невідомі у формі в присутності поліції викрали журналіста Олександра МазураЯк встиг повідомити по телефону Олександр Мазур: приблизно о 18:50 він приїхав поїздом з Хмельницького до Львова на головний вокзал і там до нього підійшли працівники поліції та невідомі у формі. На вимогу Олександра сказати, що він поруч, чого саме до ного підійшли і порушили конституційні права і свободи(ст. 29 Конституції України) - поліцейські не відповіли, що він порушив. Чим визнали, що Олександр нічого не порушив, тому це грубе порушення закону. Коли ж Олександрові сказали, що його будуть кудись вести, тоді Олександр сказав до працівників поліції, що коли його затримують, тоді щоб склали протокол затримання - натомість працівники поліції протокол затримання не скали та сказали, що відвезуть його у відділ поліції, а натомість Олександра відвезли в ТЦК.На місці Олександрові сказали проходити ВЛК, і є аудіо запис, що він відмовився вказавши, що має хвороби, і оскільки згідно з пунктом 3.4 глави ІІ Наказу Міністерства оборони України N402 від 14.08.2008, перед медичним оглядом обов’язково мають бути проведені: загальний аналіз крові, аналіз крові на ВІЛ, вірусні гепатити, цукор, визначення групи крові та ре зум-фактора, рентгенологічне обстеження, ЕКГ(для осіб віком понад 40 років), вимірювання артеріального тиску тощо.Також Олександр вимагав щоб приїхала слідчо-оперативна група поліції, але йому її працівники поліції, які були на місці не викликали.Зокрема Олександрові постійно йшли погрози!Такі дії працівників поліції та невідомих осіб у формі на мою думку кваліфікуються як викладення людини згідно ст. 146 ККУ про що мною було вже повідомлено на гарячу лінію в ДБР м. Львова як повідомлення про злочин.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у формі та хто з працівників був з поліції, які викрали журналіста Олександра Мазура, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 349-1, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту: [email protected]Нагадую, що згідно ст. 22 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” Неприпустимість використання правового режиму воєнного стану для захоплення влади та порушення прав і свобод громадян та прав і законних інтересів юридичних осіб1. Введення воєнного стану не може бути підставою для застосування тортур, жорстокого чи принижуючого людську гідність поводження або покарання. Будь-які спроби використати введення воєнного стану для захоплення влади тягнуть за собою відповідальність згідно із законом.Попрошу Вас максимальних репостів, оскільки на мою думку життя та здоровʼя Олександра є під загрозою.
Блогінг, журналістика і правоМікрокурс, що дає свободу та дохідЗапрошуємо вас на унікальний онлайн-курс від журналістів Остапа Стахіва та Жана Новосельцева - два заняття по одній годині, які змінять ваш підхід до заробітку й захисту власних прав. Чіткі алгоритми, що реально працюють у житті. #Ви отримаєте: - Як запустити блог і швидко зібрати першу аудиторію. - Покрокова схема монетизації: як перетворити контент у стабільний дохід. - Журналістський статус: як отримати професійний досвід журналіста і офіційне посвідчення, як законно користуватися правами. - Алгоритм дій: коли поліція *не має права вас зупиняти чи доставляти* — і що конкретно робити у таких випадках. - Правильна комунікація з державними органами і як *отримати відповідь із гарантією*. - Рецепт створення локальної спільноти, яка вас підтримає. - Бонус: список юридичної літератури для самозахисту. Деталі: 16:00-18:00 перше заняття, 18:00-19:00 кава-перерва, 19:00-21:00 друге заняттяДата: 18 жовтня(субота) 2025 рокуФормат: онлайнВнесок: 400 грнМісця обмежені💳Реквізити для внеску:UA 19 300346 0000026003000014800Код ЄДРПОУ: 45478671Отримувач: ГО "ОБ'ЄДНАННЯ ПРАВОЗАХИСНИКІВ"Призначення: внесокПідтвердження внеску скидайте нашим адміністраторам, вони додадуть вас до групи👇https://t.me/stop_corruption_177Всього за два заняття(дві години надаємо знання та дві години Ви запитання-відповіді, загальний час курсу 4 години) Ви отримаєте алгоритми, які захищають від зловживань і приносять реальний дохід через блогінг та журналістику
Вітаю! Друзі, хто є в Києві, прошу підтримати в суді нашого друга і народного журналіста Жана Новосельцева.Нижче даю інформацію про судове засідання у шитій засвоєній справі проти нього з його каналу: https://t.me/Zhan_Novo/8863📣Прокурори, які разом з співробітниками СБУ зшили проти мене справу — подали апеляцію і в найближчий вівторок відбудеться засідання.Нагадаю, що в середині літа Голосіївський суд повернув перевертням-авторам обвинувальний акт через його неспроможність, допущені помилки та неточності.І, звичайно, нагадаю про суть справи, бо багато хто вже і забув.Мене судять за статтею 114-1 за те, що я займався журналістською діяльністю — вів прямий ефір з правозахисником у 2023 році, де головною темою була «бусифікація» та пов'язані з нею порушення прав людини. Зараз про це говорять не тільки на кухнях, про це говорять багато блогерів, депутатів та міжнародних партнерів.Але в 2023 році публічно критикувати систему вилову людей було рідкістю і, звичайно, нас відразу відстежили і почали шити справу, складаючи «мух і котлети» в одну канву.У тому ж ефірі я запропонував формулу, при якій людей можна «не перетворювати на кріпаків», а правильно мотивувати захищати свою землю — просто розподілити дохід від використання надр між усіма громадянами. Побудувати Державу справедливості. В першу чергу запропонував розподілити цей дохід від надр серед військових, які воюють і членів їхніх сімей, а для всіх інших цей розподіл включити після війни.Це був би той самий справедливий мотив — хочеш бути справжнім господарем держави, отримувати бонуси від продажу нафти, газу, бурштину, титану тощо — захищай це добро. Ну, логічно ж?Тут, до речі, треба нагадати, що коли до мене прийшли СБУшники з обшуком — під час розмови згадували цю ідею про надра, але вони тоді сказали «ти що — зараз це не на часі! Про надра треба говорити лише після перемоги». Незабаром після цього діалогу надра України урочисто передали в користування товаришам з США і, звичайно, хоробрі СБУшники в цьому випадку не обурюються. Тепер це — на часі.Загалом — абсурд триває. І прокурор Безсмертний мріє заховати мене та інших учасників процесу за ґрати. Років на 8. По суті — за журналістську діяльність і проведення об'єктивного прямого ефіру, де кожне слово можна аргументувати.І звичайно — вирулити з цієї ситуації зараз можливо тільки при громадському контролі. Ваша пильна увага до цієї справи не дає можливості брехунам-казкарям обумовити порядних людей.Суддя, який розглядатиме апеляцію прокуратури — Свінцицька О.П.Загалом — якщо у когось буде можливість підтягнутися у вівторок 24 вересня 2025 року, до 10:45 хвилин до Київського апеляційного суду — буду радий і дуже вдячний.Також можна підтримати репостом, ну або братською гривнею:✔️Приват 5221191114376030✔️Моно 4441111124545561✔️Посилання на банк: https://send.monobank.ua/jar/2sSwfr6FSnPayPal [email protected]