Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,130
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Source

ПП!: пора перемагати | Вугледар - все. Захоплений. Боляче. Сам Вуглик, дачі, Павлівка, шахта ...

Telegram community logo - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
450 Views/Reach 2024-10-01 18:35 Message №23140
Вугледар - все. Захоплений. Боляче. Сам Вуглик, дачі, Павлівка, шахта "Південнодонбаська"... Я гарно знаю ці місця - воював там. Насправді втрати Вугледара я чекав ще коли дізнався про прорив у районі Пречистівки. Уже тоді стало зрозуміло, втрата Вугледару - справа часу. Все вирішили б дощі - вони просто відрізали б Вугледар від своїх. Проте бригада Чорних Запорожців зробила неможливе - вона примусила ворога Вугледар повноцінно штурмувати. І - зазнавати втрат. Скажу більше. Коли у серпні 22-го нас перекинули на Вугледар, я звідусюди чув "Не втримаємо... Пара тижнів - і доведеться здавати". Чорні Запорожці тримали Вугледар більше двох років. Розмотали кілька ворожих колон, що перли на місто - вся Україна тоді ревіла від захвату. Чому втрачений Вугледар? Та просто все. Посадіть бойову бригаду в траншеї і тримайте беззмінно два з гаком роки. Далі зрозуміло? 72-а бригада не була на ротації від лютого 2022 року. І окремий палкий привіт "міс чорноротість" української політики Мар'яші Безуглій. Після того як мадам Безугла прокукурікала про виведення 72-ї з під Вугледару, окупанти немов сказилися. Цікаво, їй за це хоча б догану висловлять? Бахмут... Вугледар... Ми були там... Боляче.Треба піти глянути що там в Курській області. Там же у нас перемоги? Резерви ж там були потрібні, а не на Вугледарі? Все ж правильно?