Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,130
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Source

ПП!: пора перемагати | На тлі новини про те, що влада Малі розриває з Україною дипломатичні в...

Telegram community logo - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
571 Views/Reach 2024-08-05 09:28 Message №22205
На тлі новини про те, що влада Малі розриває з Україною дипломатичні відносини через нашинкованих вагнерівців, не можу змовчати.Але спочатку дисклеймер: я географічний нуль. Об'їхавши за своє життя більше країн, ніж автори деяких підручників з географії, все одно на карті можу показати тільки Україну :) тому ні на яку експертність не претендую.Але знаю, що кілька років тому у Малі відбувся державний переворот. Там зараз править справжня хунта, генерали. У країні точиться війна, загони хунти захоплюють міста власної країни з активною допомогою росіян. Там присутні і російські найманці, і зброя, і фахівці. Під шумок росіяни захапали родовища, вагнерівці контролюють видобуток цінностей (яких саме - золота чи діамантів, це не до мене питання, а до мого географа). У самій країні нема нашого посольства, і взагалі нічийого нема, звідти навіть французи вшилися. Наш посол є десь по сусідству, виконує посольські функції у вільний від роботи час, я так думаю, коли сільпо закривається. От йому малійська хунта і висловила своє фе через треті руки. Моя неекспертна думка така: наші спецслужби мають кошмарити російських військових злочинців по всьому світу. І ми маємо право про це говорити, пишатися і навіть приписувати собі чужі заслуги на цьому полі, якщо такі раптом виникнуть. Сонце сходить і заходить, зима змінює літо, українці - найкращі солдати у світі, російські найманці будуть виловлені у кожній норі, порятунку для них нема ніде.Даруйте, якщо моя думка не вписується у вашу зраду. Я не експерт, як було сказано вище.