Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПП!: пора перемагати
Added 24 May 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Number of subscribers: 2 712
Photos: 15,900
Videos: 1,130
Links: 11,900
Description:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Source

ПП!: пора перемагати | ​​Ми багато говоримо про удари Москви по нашій енергетиці, але чомусь ...

Telegram community logo - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
372 Views/Reach 2024-07-15 11:39 Message №21903
​​Ми багато говоримо про удари Москви по нашій енергетиці, але чомусь не ставимо питання - навіщо? От чому вони вдарили на початку літа, коли принаймні в наших домівках тепло, а день набагато довший за зимовий? Очевидно, до зими які-ніякі, а об'єкти малої генерації з'являться, якщо не стараннями влади, то стараннями бізнесу. А десь і стараннями влади - знаю такі приклади. На цьому тлі буквально щойно сталася ще важлива подія. Останній російський сторожовий корабель накивав п'ятами з Криму, аби не бути потопленим українськими морськими дронами, або ракетою "ШтормШедоу". Парадоксальна ситуація. Відступаючи (набагато більш повільно ніж просторікує Москва) на суходолі, ми по факту відвоювали всю західну частину Чорного моря. Колись Україна ставала частиною Чономорських ініціатив, аби вивезти за кордон українське збіжжя - нині такої проблеми нема як явища. Нині Москва боїться потикатися на захід від Криму. Морським дроном в борт - це боляче, знаєте. У цей самий час Ердоган заявляє, що веде переговори з керівниками Росії та України, аби... відновити зернову ініціативу. Навіщо? А тому, що тепер зернова ініціатива потрібна не нам. Вона потрібна Росії. Бо Росія - теж виробник та експортер зерна. У вересні-жовтні російські елеватори стануть забиті під зав'язку - зерно треба буде вивозити на продаж. А між Новоросійськом і проливом Босфор плавають українські морські дрони - під чорними прапорами, наспівуючи двигунами "Йо-хо-хо! І баклага рому!"Коротше. Я вважаю, що Москва бажає обміняти припинення ракетного терору на коридор для своїх зерновозів (а на додачу й танкерів). Що робити у цій ситуації Україні? Правильна відповідь - не погоджуватися ні за яких умов. З банальної причини. Судно зі збіжжям під час пропливання якого на Україну не упадуть ракети - це десяток ракет які упадуть на Україну завтра, разом з тими які Москва зекономить поки судно плистиме. Україні треба згадати гасло британських приватирів "Топи їх всіх!" і діяти чітко за ним. Бо відновлення зернової ініціативи, означатиме що всі наші обстріли російських НПЗ підуть коту під хвіст. От тільки як себе поведе зелена влада? Побачимо.