Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦
Added 06 Jan 2025

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦

@arturinsaider
Number of subscribers: 360
Photos: 79
Videos: 16
Links: 83
Description:
Вітаю! Мене звати Артур Баглюк - підприємець, директор Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Краківського відділення, громадський діяч, волонтер 🇺🇦 Канал про актуальні новини, інсайди та думки про українсько-польські відносини, бізнес-можливості та співпрацю.

👥 Number of subscribers

360
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -9

👁️ Average views per message

820
Average/Day:: 912
Average/Week:: 816
ERR: 227.78%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

🇵🇱🇺🇦 Краків з Україною. День жалоби.🕯 18 червня 2025 року ми збираємося разом, щоб мовчки, але гучно — серцем — підтримати Україну.Унаслідок масованої російської ракетної атаки на Україну у ніч на 17 червня 2025 року загинули мирні мешканці, серед них — діти. Понад сотню людей поранено. Вибухи зруйнували не лише будинки та цивільну інфраструктуру, а й людські долі.Ми не можемо повернути втрачених. Але можемо бути поруч. Вшанувати. Показати, що ми не звикли. Що нам не байдуже.📍 Місце: Wieża Ratuszowa na Rynku Głównym🕡 Час: 18:30📅 Дата: 18.06.2025Що з собою взяти: • 🌆 роздрукуй фото зруйнованих будинків • 🕯 лампадку або свічку • 🇺🇦 прапор України чи Польщі • 💐 квіти або стрічку • 🖤 власну присутність, спокій і повагуЧому це важливо:Бо тиша — сильніша за гасла.Бо поки ми пам’ятаємо — вони живі в серці.Бо коли ми разом — зло слабшає.Не залишайся вдома. Прийди.Навіть якщо на кілька хвилин. Навіть якщо просто помовчати.Пам’ять — це відповідальність. Спільна.Долучайтеся.Посилання на подію:https://www.facebook.com/share/1B5fMiwfRq/?mibextid=wwXIfr📱 Підпишись 🇺🇦 | Facebook
🇵🇱 Przesyłam serdeczne „pozdrowienia” tym, którzy postanowili odkręcić śruby w przednich kołach mojego auta — najwyraźniej bardzo liczyli na to, że coś się wydarzy.Na szczęście wszystko ze mną w porządku: żyję, jestem zdrowy i jeszcze bardziej pewien, że Bóg czuwa.Z całego serca dziękuję za Jego ochronę — to właśnie ona uchroniła mnie przed tym, czego ktoś tak bardzo pragnął.A Wam życzę pokoju w sercu i odrobiny refleksji: wszystko, co czynimy, pewnego dnia do nas wraca. Może cicho i niezauważalnie, ale zawsze — we właściwym momencie.Dlatego lepiej siać dobro — ono również wraca. I wierzcie, życie w harmonii jest o wiele przyjemniejsze niż majstrowanie przy cudzym przeznaczeniu.Ukraina zwycięży!Dobre relacje polsko-ukraińskie i tak będą istnieć — mimo wszystko!🇺🇦 Передаю теплі «вітання» тим, хто вирішив відкрутити болти на передніх колесах мого авто — мабуть, дуже хотілося, щоб щось сталося.На щастя, зі мною все добре: живий, здоровий і ще більш впевнений, що Бог береже.Щиро вдячний за Його охорону — саме вона врятувала від того, чого хтось так прагнув.А вам бажаю миру в серці й трохи розуміння: усе, що ми робимо, одного дня повертається. Можливо, тихо й непомітно, але завжди — у потрібний момент.Тож краще сіяти добро — воно теж повертається. І, повірте, жити в гармонії значно приємніше, ніж крутити гайки чужого життя.Україна переможе!Добрим польсько-українським відносинам — бути, попри все!
Виготовив вибухівку, щоб власноруч замінувати дорогу і стримати ворога — бо держава не дала йому зброї. Захищав свій дім, громаду, країну. А тепер засуджений.Віталія Куколя визнали частково винним і присудили 3 роки ув’язнення. Так, із відтермінуванням, але сам факт вироку — це ганьба.“Як я мав захищатися? Пальцем знищувати ворога? Я робив вибухівку, бо хотів боронити Україну, коли інші втекли”, — сказав Куколь у суді.І на мою думку, не суд мав би бути, а орден — за мужність і відповідальність. Саме такі історії демотивують суспільство боротися далі. Як можна надалі закликати до спротиву, якщо за самозахист карають?Коли це вже зрозуміють 🤦‍♂️Є апдейт цієї новини 👇‼️Прокуратура Сумщини спростовує інформаціюЗа словами правоохоронців, чоловіка засудили не за оборону села під час бойових дій, а за те, що він відмовився здати зброю після деокупації території.Як зазначає прокуратура, раніше цей громадянин уже шість разів притягувався до кримінальної відповідальності — зокрема, за зберігання боєприпасів і наркотиків. У його будинку виявили рушницю, два пістолети та понад кілограм пороху, а сам він начебто не захотів добровільно передати зброю державі, виправдовуючи це потребою захисту від ворога.⸻Моя підсумкова думка така: ситуація непроста й неоднозначна. З одного боку — є герої, які справді брали на себе ініціативу, коли держава була відсутня, і саме їм ми завдячуємо тим, що маємо шанс на перемогу. Але з іншого — є ті, хто прикривається “захистом”, а насправді діє за власними, далекими від оборони, мотивами.Та головне — в таких справах має бути чітке розмежування: героїзм не можна плутати з криміналом, а кримінал — з героїзмом. Бо коли це змішується, страждає довіра суспільства. А без неї — не буде єдності й мотивації захищати свою країну.📱 Підпишись 🇺🇦 | Facebook
🇵🇱 🇪🇺 Dziś świat cywilizowany obchodzi Dzień Europy — symbol pokoju, jedności i wspólnych wartości.Z tej okazji pragnę serdecznie pozdrowić wszystkich naszych europejskich przyjaciół!Europa to coś więcej niż geografia. To przestrzeń wolności, demokracji, szacunku dla ludzkiej godności i praw człowieka. To właśnie o te wartości dziś walczy Ukraina.W imieniu milionów Ukraińców dziękuję za Wasze wsparcie, solidarność i pomoc w naszej walce.Wasza odwaga, by być z nami, jest dowodem na to, że europejska wspólnota nie tylko istnieje, ale również działa.Razem jesteśmy silniejsi.Z okazji Dnia Europy — dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!🇺🇦🤝🇵🇱🇪🇺Сьогодні цивілізований світ відзначає День Європи — символ миру, єдності та спільних цінностей.Хочу щиро привітати всіх європейських друзів із цим святом!Європа — це більше, ніж географія. Це простір свободи, демократії, поваги до людської гідності та прав людини. І саме за ці цінності сьогодні бореться Україна.Від імені мільйонів українців хочу подякувати за вашу підтримку, солідарність і допомогу в нашій боротьбі.Ваша відвага бути з нами — це доказ того, що європейська спільнота не просто існує, а діє.Разом — ми сильніші.З Днем Європи!🇺🇦🤝🇵🇱🇪🇺📱 Підпишись 🇺🇦
🇵🇱 Serdecznie pozdrawiam naszych polskich przyjaciół z okazji Dnia Flagi oraz Święta Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej!Te dwa symboliczne dni to nie tylko daty w kalendarzu. Flaga i Konstytucja stanowią fundament niepodległości każdego wolnego państwa. Uosabiają one godność narodową, praworządność, tożsamość oraz dążenie do wolności. Dziś to nie tylko historia, lecz także żywa rzeczywistość - ponieważ te wartości ponownie mają swoją cenę.W czasie, gdy Ukraina toczy brutalną walkę o swoją niepodległość, jak nigdy dotąd rozumiemy znaczenie tych podstaw. Walczymy o to, by ukraińska flaga powiewała nad całą naszą ziemią, a Konstytucja pozostała źródłem sprawiedliwości, wolności i godnej przyszłości.Dziękujemy Polsce i jej obywatelom za to, że stoicie z nami ramię w ramię w tym historycznym momencie. Razem bronimy wspólnych wartości, które nie znają granic.Z całego serca dziękuję narodowi polskiemu za to, że zbudował tak silne, wolne i sprawiedliwe państwo. To właśnie dzięki Waszej pracy, przekonaniom i otwartości ja oraz wielu innych Ukraińców mogliśmy znaleźć tutaj drugi dom, realizować się, rozwijać własne biznesy, angażować się w wolontariat i po prostu żyć z godnością.To zasługa całego narodu, który udowadnia, że solidarność i wolność to nie tylko słowa, lecz także konkretne czyny i decyzje.Dziękuję z całego serca.🇺🇦🤝🇵🇱Щиро вітаю наших польських друзів із Днем Прапора та Днем Конституції Республіки Польща!Ці два символічні дні — це не просто дати в календарі. Прапор і Конституція є основою незалежності кожної вільної держави. Вони уособлюють національну гідність, верховенство права, ідентичність і прагнення до свободи. Сьогодні це не лише історія, а й жива реальність — адже ці цінності знову мають свою ціну.У той час, коли Україна веде жорстоку боротьбу за свою незалежність, ми як ніколи усвідомлюємо значення цих основ. Ми боремося за те, щоб український прапор майорів над усією нашою землею, а Конституція залишалася джерелом справедливості, свободи й гідного майбутнього.Ми вдячні Польщі та її громадянам за те, що стоїте з нами пліч-о-пліч у цей історичний момент. Разом ми захищаємо спільні цінності, які не знають кордонів.Від щирого серця дякую польському народові за те, що збудували таку сильну, вільну й справедливу державу. Саме завдяки вашій праці, переконанням і відкритості я та багато інших українців змогли знайти тут другий дім, реалізувати себе, розвивати власний бізнес, займатися волонтерством і просто жити з гідністю.Це заслуга цілого народу, який доводить, що солідарність і свобода — це не лише слова, а й конкретні вчинки та рішення.Дякую від щирого серця.🇺🇦🤝🇵🇱📱 Підпишись 🇺🇦
Друзі, звертаюсь до вас із проханням, яке неможливо відкласти.Багато хто з вас знає, що я вже багато років займаюсь волонтерською діяльністю та в різний спосіб допомагаю людям — від підтримки українських військових і переселенців до системної допомоги лікарням.Вже третій рік я опікуюсь дитячою лікарнею у Миколаєві, куди привозять немовлят із прифронтових територій. Це — найвразливіші пацієнти. Недоношені дітки, які з перших хвилин життя змушені боротися не за розвиток, а за виживання. Їхні мами часто евакуйовані з-під обстрілів, самі в тяжкому стані.Ці немовлята лежать у барокамерах і не можуть бути транспортовані. Їм потрібне спеціальне рідке дитяче харчування та життєво необхідні ліки, зокрема Аміновен Інфант 10% і Біовен Моно — усе, що підтримує їх організм у боротьбі.Через війну та брак якісної питної води, використання звичайного молока неможливе. Лише рідке, стерильне, медичне харчування здатне врятувати цих малюків.Пасха — це свято життя, перемоги світла над темрявою, життя над смертю. І саме зараз ми маємо шанс стати тими, хто подарує це життя тим, хто сьогодні його найбільше потребує.Я вже замовив перші 15 упаковок харчування на суму понад 2130 злотих. Але цього критично мало.Будь ласка, приєднуйтесь:https://zrzutka.pl/h56yd5Кожен внесок — це ще один шанс для маленького серця.Вартість однієї філіжанки кави ☕️ = 2 🍼бутилочки дитячого харчування Bebilon Nenatal.Зроби добру справу у Великдень!Дякую за вашу небайдужість, доброту і силу, яка творить дива.📱 Підпишись 🇺🇦
🇺🇦 Кривий Ріг. Пекло на землі.Сьогодні сюди прилетів Іскандер-М з касетною бойовою частиною — просто в житловий квартал. Це не помилка. Це не “випадкове влучання”. Це — свідоме, розраховане, хірургічно точне вбивство. Виродки знали, куди цілять: дитячий майданчик, будинки, люди. Високоточна ракета призначена не для знищення техніки, а для масового вбивства — саме дітей, жінок, цивільних.16 загиблих. Шестеро з них — діти.Наймолодшій постраждалій дитині — лише три місяці.Пів сотні людей з пораненнями. У лікарнях борються за життя. Батьки стоять над тілом свого 15-річного сина і не можуть зрушити з місця.Іншого хлопця більше немає — але його мобільний ще дзвонить…Це тато намагається додзвонитися.Люди згоріли живцем у власних автомобілях. Це був звичайний день у звичайному місті. Тепер — ще один чорний день у нашій історії.Це – армія терористів.Москалі — не люди.Це воєнний злочин найвищої міри жорстокості.Це — свідома політика геноциду, коли головна мета — не завдати шкоди інфраструктурі, а вбивати і калічити цивільних. Навіть суду в Гаазі замало для цього масового вбивства.Негайно має бути скликане засідання Ради Безпеки ООН, хоча в цю інституцію вже віри немає. Кожен, хто сьогодні підтримує путлєра, має розділить і провину з ним.Ці кадри має бачити світ. Показувати, кричати, бити в усі дзвони.Це масове вбивство. І таке не пробачається.Ніколи.📱 Підпишись 🇺🇦
❗️ОФІЦІЙНО: оформити паспорт за кордоном стало простіше!Сьогодні Уряд України затвердив важливі зміни доПостанови Nº932 «Про реалізацію експериментального проєкту з автоматичної верифікації та перевірки відомостей про призовників, військовозобовʼязаних та резервістів», які стосуються українських чоловіків віком 18–60 років, що перебувають за межами країни.Що змінилося?🔹 Більше не потрібно фізично пред’являти військово-обліковий документ.🔹 Працівники ДП «Документ» за кордоном перевірятимуть статус у реєстрі самостійно.🔹 Якщо даних у реєстрі немає — вони вносяться автоматично.🔹 Військовий облік здійснюється дистанційно, без медкомісії, з формуванням електронного документа.Що це означає для українців за кордоном?Це велике полегшення для тих, хто змушений був виїхати з України.Можна буде спокійно оформити або оновити паспорт, що дає можливість:— легально перебувати за кордоном— працювати— навчатись— користуватись державними й міжнародними сервісамиТак, праця по цьому питанню тривала рік і нарешті її вирішено.Це ще один крок до нормалізації життя наших громадян за межами України — і ще один результат, якого вдалося досягти в тісній взаємодії з державними органами.Працюємо далі!P.S.: До речі, 27 лютого 2025 я теж нарешті зміг забрати свій закордонний паспорт, який пролежав майже рік у відділенні ДП «Документ».📱 Підпишись 🇺🇦
🇺🇦 Мій Президент загинув. А, точніше, його вбили.26 років тому Україна втратила справжнього патріота, візіонера, людину, яка могла змінити хід нашої історії. В’ячеслав Чорновіл загинув за загадкових обставин — і ця трагедія досі залишається такою ж темною та нерозкритою, як вбивство Кеннеді. Бо правда — небезпечна для тих, хто боїться світла.Чорновіл був не просто політиком. Він був совістю української нації. Він бачив далеко вперед і пропонував Україні шлях, який міг би вивести нас з мороку радянщини ще на початку незалежності. Але тоді суспільство не було готове. Зрадяньщене рабською ідеологією — та обрали ілюзію «стабільності» з комуністичним минулим, залишивши зміни на потім, яких так і не дочекались, ба більше отримали війну.Після поразки на президентських виборах він сказав:«Програв не я, програла Україна.»І ці слова й досі боляче відлунюють у серцях тих, хто розуміє, як багато ми втратили разом із ним.Він не боявся називати речі своїми іменами. Не йшов на компроміси з совістю. Не шукав зручного місця у системі. Він мріяв про вільну, гідну, європейську Україну — і все своє життя поклав за цю мрію.Зрадники зрадили, а вбивці вбили.Його смерть — це рана, яка досі не загоїлася. Це точка зламу, після якої країна пішла тяжчим, заплутанішим шляхом.Сьогодні ми маємо пам’ятати: майбутнє України залежить від нашої готовності боротися за правду, свободу та гідність.І змінювати країну — не раз на 30 років, а щодня.Вічна пам’ять, В’ячеславе Максимовичу. Щиро дякую Вам за все що встигли зробити. Вірю що ми обов’язково повернемося на той шлях, який Ви нам показували. Вас так зараз не вистачає, мій Президенте, хрещений батько нації 😔Велика шана і повага, серце болить …📱 Підпишись 🇺🇦
Більшість поляків не планують проходити базовий військовий вишкіл, запропонований урядом Туска • Понад 54% поляків не зацікавлені у базовому військовому вишколі, який уряд планує зробити загальнодоступним. • Опитування провела компанія Opinia24 після заяв прем’єра Дональда Туска та міністра оборони. • Лише 35% респондентів відповіли, що зацікавлені у вишколі (14% — однозначно, 21% — скоріше так). • 33% заявили, що точно не підуть, ще 21% — швидше за все не підуть. • Серед чоловіків: 18% — точно зацікавлені, 23% — вагаються. • Серед жінок: лише 10% — однозначно зацікавлені.Моя думка:Ці результати свідчать про низький рівень мотивації до оборонної підготовки серед поляків. У сучасних геополітичних умовах, коли безпека країни може залежати від готовності її громадян, важливо не лише створювати можливості для навчання, а й формувати відповідальне ставлення до національної безпеки. Можливо, уряду варто було б краще комунікувати важливість таких ініціатив і продумати стимули для участі, а не займатися політичними передвиборчими баталіями втягуючи тему українців та спекулюючи на ній, тим самим розганяючи ксенофобські настрої в суспільстві.Доречі, восени 2024 року був запрошений як спікер на одну з дискусійних панелей економіко-безпекового форуму в Польщі, що проходив під патронатом Президента Польщі Анджея Дуди.На жаль, окремі заяви польських діячів викликали шок. Наприклад:«Ми не вважаємо, що Україна боронить Польщу та Європу»,«Нам невигідно, щоб розпалася росія».Такі думки — не просто суперечливі. Вони небезпечні.Форум, який мав стати платформою для конструктивного діалогу, для мене перетворився на три дні інформаційного пекла.Україна сьогодні — це щит для всієї Європи. І з цим треба рахуватись.📱 Підпишись 🇺🇦