Source
🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦 | ГЕНЕРАЛЬНЕ РОСІЙСЬКЕ КОНСУЛЬСТВО В КРАКОВІ — ЗАКРИТО НАЗАВЖДИ! 🇵🇱Вчора...
1 550 Views/Reach
2025-07-01 20:08
Message №106
🇺🇦 ГЕНЕРАЛЬНЕ РОСІЙСЬКЕ КОНСУЛЬСТВО В КРАКОВІ — ЗАКРИТО НАЗАВЖДИ! 🇵🇱Вчора здійснилася мрія багатьох українців у Кракові та наших польських друзів. Ми здобули хоч і маленьку, але справжню перемогу над російським ворогом і агресором. І здобули ми її не самі, а разом із нашими польськими друзями. Це ще раз доводить: війну проти росії на території України ми виграємо лише разом із нашими партнерами.Вважаю, що такий тренд закриття російських дипломатичних установ у цивілізованих країнах має стати нормою — насамперед заради безпеки власних країн і громадян.Учора ми провели маніфестацію-перформанс біля колишнього російського консульства у Кракові. Ми змивали російську символіку, прапор та символ агресії — літеру «Z» у кольорах георгіївської стрічки, проводили символічну дезінфекцію місця, де роками росія поширювала пропаганду, вела агентурну діяльність та дезінформацію.Дезінфекція стала символом очищення від брехні та диверсантів.Після очищення ми намалювали на місці змитої російської символіки прапори Польщі та України, біля яких кожен міг залишити слова підтримки Україні та подяки польському народу за солідарність.Вперше за багато років біля цієї будівлі ми встановили прапори Польщі, Євросоюзу та України. Це був момент, коли історія змінилася.На акції прозвучали слова підтримки та солідарності від:🎤 Ola Kot – депутатка Сейму🎤 Fryderyk Stanisław Zoll – професор права UJ🎤 Daria Gosek-Popiołek – депутатка Сейму🎤 Artur Bagliuk – громадський діячУчора офіційно був останній день присутності російського консульства у Кракові. І хоча російські «дипломати» дізналися, що ми плануємо акцію в понеділок, вони тихо втекли ще у п’ятницю вдень, забравши лише свій прапор, таблички та свою «двоголову курку», залишивши позаду речі, не бажаючи бачити власного приниження.Вірю, що ми побачимо той день, коли вони так само втечуть з усієї території України на свої болота.Історія показує: усі імперії падають. Паде і не відродиться російська імперія — імперія зла, брехні, диверсій, корупції, пропаганди, агентури та дезінформації.Щиро дякую польському народу за підтримку і солідарність 🤝Хай живе Польща! 🇵🇱Слава Україні! 🇺🇦🙏 Щиро дякую кожному, хто допомагав в організації, прийшов у цей день, був поруч та показав, що разом ми сильніші!🇵🇱🤝🇺🇦🤝🇪🇺P.S. Вчора ми також здійснили не лише мрію багатьох українців та поляків, але й одну з мрій словака, який щиро підтримує Україну. Дякую тобі Мілко 🤝Посилання на допис у соцмережах👉 https://www.facebook.com/share/v/1CxXEQq53D/?mibextid=wwXIfr📱 Підпишись 🇺🇦 | Facebook