Source
АРТ ПРОГРЕС | ДВА ЦІКАВІ ПЕРСОНАЖІНастав той момент в украрті, коли навіть українськ...
543 Views/Reach
2026-01-25 11:20
Message №9949
ДВА ЦІКАВІ ПЕРСОНАЖІНастав той момент в украрті, коли навіть українською потрібно фільтрувати контентЛюмїн зробив відео з дуже гарною репрезентацією себе, але вона видалась надто красивою, замість того шоб проговорити факапи одразу у відео та визнати ряд помилок з минулого - це просто не стало частиною сценарію. І вже після виходу ми бачимо сотні виправдовувань у тг які можна було уникнути. Відповідати на закиди рос блогерів взагалі мейк сенс?У нас доволі не конфліктне комʼюніті, я навіть і гадки не мав серчити минуле Люмїна, бо не важливо, головне змінюватись, але тут я цього не можу сказати, це радше зручна адаптація МОВАякого милого у голосування в тг Люмїна один з варіантів у опитуванні: «росіяни що говорять українською»? Моя позиція чітка- нічого російського!У Люмїна це 600 правил замість одного, щоб що? ПОЛІТИКАЯка аудиторія може скаржитися що її забагато? Моя позиція, я чхав на тих кому «щось забагато політики» А тут це виноситися як думка аудиторіїАВТОР 2Тепер про автора відео з «розкриттям», тут лаконічно і тупо з того що на поверхнів тг слюр меми?На відео скріни з рос мовою інтерфейсуВ принципі нічого і додати більше І ось вже незабаром вийде у них спільне відео, за таким стежити я не бажаюВИСНОВОК: Якщо на початку входження в простір одразу проскакують такі тези - я не хочу поширювати такий контентВатна позиція - означає що люди підлаштовуються під простір, розуміючи що в нас досі безліч людей не докінця ідентифікують себе як українці, на цьому можна зіграти і просувати зручні для себе наративиОто ж, моя чудова і відповідно свідома аудиторія, котра донатить десятки тисяч на збори, котра має родичів/друзів/батьків, що воюють у війську чи дотичні до нього, я закликаю дуже уважно ставитись до мікромоментів у тих, за ким ви стежите«Я хочу бути зручним задля охоплень - мені так зручно»Я нічого не закликаю, лише висловлюю свою чітку позицію з тими хто розділяє мої думки, роблю це завжди і не важливо дашинасік це чи Люмїн#скажу