Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Маша поганого не порадить
Added 14 Jul 2024

Маша поганого не порадить

@art_mrpl
Number of subscribers: 228
Photos: 4,070
Videos: 230
Links: 941
Description:
Маріуполь у вигнанні / Mariupol in exile🇺🇦😪❤️
Source

Маша поганого не порадить | Мій улюблений місяць року — липень. Це іронічно, бо в мене алергія на ...

Telegram community logo - Маша поганого не порадить Маша поганого не порадить @art_mrpl
148 Views/Reach 2025-07-01 19:19 Message №5271
Мій улюблений місяць року — липень. Це іронічно, бо в мене алергія на липу. Загалом, літо улюблений сезон бо море, відпочинок, тепла погода (я ще та мерзлячка). Чому липень найкращий? Бо посередині, літо вже в розпалі, але ще не закінчується. Червень може бути холодним, серпень теж. А липень ідеально. Звичайно, що все це пов'язано перш за все з Маріуполем і його кліматом. В серпні вода цвіте, багато водорослі та медуз. Я ж обожнюю море. І дуже за ним сумую. Загалом, моє улюблене море Азовське. Мілководне, теплезне, зі своїм кольором та пісочком, пріснувате. Ідеальне. Вже четверте літо я без нього. Раніше мій купальний сезон починався в травні, іноді могли теплоти прийти так рано. Максимум в червні. І ось 1 липня, а я ще не купалася, бо річки це завжди холодно, джерельні озера теж. В Литві тисячі озер, але я звикла до води +22-+28. А литовці купаються собі у +18 і радіють. Виходить, що за моєю логікою — липень втратив всі свої аргументи. Не факт, що буде тепло, не факт, що буду купатися. І відпустки/відпочинку у липні вже нема. Але я досі люблю липень❤️