Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦
Added 06 Dec 2025

Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦

@arsenalthegunners_coyg
Number of subscribers: 383
Photos: 6,710
Videos: 853
Links: 5,780
Description:
🇺🇦 Україномовний канал про Лондонський Арсенал ⚪🔴 💸 Підтримка каналу - https://t.me/arsenalthegunners_donate 🗣️ Зв'язок з адміном - @walsyyyy7 Реклама - @fut_network Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Number of subscribers

383
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

102
Average/Day:: 113
Average/Week:: 110
ERR: 26.63%

📊 Messages per Day

6.6
Last day: 9
Week average: 8.6
Average per day: 6.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після вчорашнього матчу:Про вихід до півфіналу Кубка Карабао:«Я дуже щасливий. Ми в півфіналі — це саме те, де ми хотіли бути. Я справді задоволений, зважаючи на кількість змін, які ми зробили — злагодженістю, енергією та якістю, які команда показала проти суперника, що дуже добре організований і дозволяє створити дуже мало моментів. Ми створили багато, і перевага після 94 хвилин мала бути значно більшою. Але так не сталося, і коли так буває, інші команди мають якість, щоб покарати тебе зі стандартів — і ми пропустили. Це було емоційно важко прийняти після того, як складався матч. Але, думаю, ми залишилися спокійними, показали велику витримку та якість у серії пенальті, і я дуже радий за Кепу, що врешті він зробив вирішальний сейв, і ми пройшли далі». Чи турбують пропущені голи:«Так, але за те, як ми пропустили, потрібно віддати належне супернику та тому, як вони це зробили. Проте, вважаю, що сьогодні наша перевага мала бути значно більшою — три або чотири, і тоді ти не хвилюєшся про останні хвилини». Про тонкі межі в останніх матчах:«Саме це ми й хочемо. Ми маємо й надалі створювати ті моменти, які створюємо, й нічого не дозволяти супернику. Думаю, ми знову дозволили лише один удар. Потрібно продовжувати це робити та довіряти гравцям. Вони показали велику витримку та якість у серії пенальті. У нас були дуже хороші моменти, щоб забити, але ми не реалізували. Тому — довіряємо, тренуємося й намагаємося ставати кращими». Про керування складом у щільному графіку:«Я сприймаю це як привілей. Завдяки ставленню гравців вони роблять твою роботу приємною. Були періоди, коли у нас не було вибору — довго це було в атаці, тепер — у захисті. Але це не має значення. У нас є ситуації, як із Крістіаном Москера, Кепою — будь-ким: яку б роль вони не виконували в матчі чи на тренуванні, вони роблять це повністю. А коли виходять грати — показують саме таку гру. Кожен гравець має бути з таким мисленням, бо в нього буде велика роль, якщо ми хочемо досягти своїх цілей. Інакше не вийде. Я дуже радий, що всі, хто зараз доступний, мають таке ставлення — і коли виходять, грають так, як сьогодні». Чи був він сьогодні емоційнішим зазвичай:«Так. Я хотів більшої переваги, бо знаю: це команда, якій багато не потрібно — один-два паси, і вони вже біля твоїх воріт. Ми також про це говорили. Я хотів, щоб усі залишалися зосередженими, усвідомлювали важливість матчу. Коли хочеш вигравати трофеї, маржа дуже мала — і треба звертати увагу на кожну деталь». Про вплив мінімальних перемог на мораль команди:«Треба вміти вигравати в різних ситуаціях і контекстах. У нас було два дуже складні матчі, і ми їх виграли. Знову ж, перевага мала бути більшою — це те, що ми повинні покращити. Але водночас — віддаю належне хлопцям: кожні три дні вони показують такий рівень». Про гру Габріела Жезуса:«Я дуже задоволений. Це був його 100-й матч, якщо не помиляюся. Це багато говорить про його шлях: чимало перешкод, але неймовірна стійкість, боротьба та дух. І через 11 місяців він знову може виступати на такому рівні. Чудово, що він повернувся». Про вплив Крістіана Нергора:«Дуже добре. Він зіграв дуже, дуже добре. Але я не здивований: коли ми його запрошували й говорили, він прекрасно зрозумів свою роль. Це гравець, який, як і Кепа, робить усіх довкола кращими. А коли потрібно вийти й зіграти — він це робить». Про Мартінеллі та Інкап’є:«У Мартінеллі більше забій, йому було некомфортно продовжувати у другому таймі. Щодо П’єро — інше, бо він отримав травму в матчі проти «Евертон». Arsenal | The Gunners
✍️ «Лист до моєї родини і моєї родини в «Арсеналі»: Габріель Жезус для The Players’ Tribune про травму, родину та шлях назад на поле:Про найтемніший рік, віру і силу:«Це був найбільш сюрреалістичний рік у моєму житті. Тільки-но мені здалося, що я повернувся до свого найкращого футболу, як відчув біль у матчі проти «Юнайтед», і мій світ зруйнувався. Але я вірю, що Бог не дав би мені випробування, після якого я не зміг би повернутися сильнішим. Він дав мені багато благословень, щоб я це пережив: мою дружину, моїх дітей, моїх одноклубників і медичний персонал «Арсенала».» Про родину як порятунок:«Коли лікар сказав мені, що я вибуду на 12 місяців, я морально зламався. Слава Богу, в той час мене врятувала моя родина. Думаю, без них я б збожеволів. Вони допомогли мені перестати зациклюватися на футболі та болю і згадати про життя.» Про провину і усвідомлення:«До травми я точно нехтував реальним життям. Я не був тим чоловіком чи батьком, яким мав бути. Я був поруч, але завжди відволікався, завжди поспішав на літак, бо футбол ніколи не зупиняється.» Про благословення травми і народження сина:«Коли я отримав травму, це принесло благословення. «Арсенал» дозволив мені бути поруч із дружиною, щоб вона могла народити вдома, у Бразилії. Цього разу все було зовсім інакше. Пологи пройшли абсолютно добре. Наш син Даніель прийшов у світ здоровим і усміхненим.» Про відданість «Арсеналу»:«Люди питали: “Чому ти просто не підеш?”. Але я відчуваю, що в мене є незавершені справи в «Арсеналі». Я не хочу йти. Коли я прийшов сюди до Мікеля, моєю метою було не лише забивати голи, а вигравати титули.» Про ідентичність і команду:«Моя найсильніша риса в тому, що я зроблю все, що завгодно, щоб допомогти команді виграти титули. Мені не завжди потрібно бути “дев’яткою”, щоб допомогти команді. Я тут не заради погоди. Я тут, щоб творити історію.» Про “сплячого гіганта” і віру:«Ми можемо розбудити сплячого гіганта. Я працюю з Мікелем багато років і знаю, чого він вимагає. З цим менеджером і цим складом ми можемо це зробити. Я довіряю футболу. Я довіряю Божому плану.» Arsenal | The Gunners
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після вчорашнього матчу проти «Вулвергемптона»:Про настрій у роздягальні:«Було відчуття полегшення, але водночас чітке розуміння, що перевага мала бути більшою. У першому таймі ми були недостатньо точними з тією кількістю ситуацій, які створили в штрафному майданчику суперника, і надто часто не знаходили гравця в потрібній футболці, хоча мали для цього чисельну перевагу. У другому таймі ми мали це покращити — і, думаю, ми це зробили. Ми створили більше моментів, забили гол, але потім у нас був період двох-трьох хвилин, коли ми сіли глибоко, були повністю пасивними, з жахливими оборонними звичками. Це зовсім не той рівень, який потрібен проти команди, що до того не мала жодного удару. Перший же раз, коли вони отримали можливість, вони забили, і це Прем’єр-ліга. На щастя, ми відчуваємо полегшення, бо змогли забити наприкінці та виграти, але в цьому аспекті нам точно потрібно покращуватися». Про характер і рішучість, які ми показали:«Це, безумовно, щось дуже позитивне, але я не зводжу все лише до стійкості та характеру. Ні, справа в тому, що сталося до цього. Ми мали перекрити джерело проблем раніше — і це на нас. Треба віддати належне «Вулвергемптону» і тому, що вони зробили. Я дивився їхні матчі проти «Челсі» на “Стемфорд Брідж”, проти «Астон Вілли» і бачив, наскільки їм не щастило без результату. Я знав, що це не буде легка гра, але ми зробили її ще складнішою тим, як пропустили гол, і це неприйнятно». Про те, що ми робитимемо цього тижня:«Зараз нам потрібно перезавантажитися, дати гравцям два дні, щоб трохи розвантажитися психологічно, а потім у нас буде довгий тиждень для підготовки. Коли ти не тренуєшся, певні речі поступово погіршуються, деякі звички зникають, бо ти їх не відпрацьовуєш. Ми маємо використати цей час, щоб попрацювати над цим і дати всім поштовх, адже ми знаємо, що різдвяний період часто вважають визначальним для сезону, і ми хочемо підійти до нього на висоті». Про те, що ми винесли з сьогоднішнього матчу:«Потрібно зробити висновки й рухатися далі. Кожна перемога в Прем’єр-лізі — це привід для радості, треба усвідомлювати, наскільки це складно. Але сьогодні ми зробили все ще важчим для себе, і це головний урок. Коли суперник заслуговує на щось — це нормально, і вони багато зробили, щоб нам було важко. Але є речі, які ми маємо обов’язково покращити». Про травму Бена Вайта:«Очевидно, він не грав багато хвилин через попередню проблему з коліном, а коли почав набирати форму, йому довелося грати дуже багато, бо в нас не було інших варіантів. Нам навіть довелося ризикувати Віло сьогодні — можливо, це було не найкращим рішенням грати 90 хвилин, бо ми ніби купували квиток на ще одну травму, але в нас просто нікого більше немає. Так, це точно погані новини». Про те, у чому саме проблема Вайта:«Схоже на травму підколінного сухожилля. Ми поки не знаємо ступінь серйозності, але, ймовірно, завтра або післязавтра дізнаємося більше». Про відсутність ударів у площину воріт у першому таймі:«Тому що ми не знаходили гравця в правильній футболці. Коли маєш вільний метр, зазвичай ми б’ємо по воротах і створюємо момент, а сьогодні раз за разом віддавали м’яч не туди. Це розчаровує, але такий футбол. Я очікую, що ми будемо влучати в “правильний колір”. На цьому рівні ти маєш щоразу віддавати на дальню стійку, а сьогодні ми цього не робили, тож самі ускладнювали собі життя». Про гру в останні хвилини:«Повний газ має бути з 1-ї до 96-ї хвилини. Були моменти, коли ми намагалися, але без належної ефективності й, можливо, без достатньої клінічності у вирішальних епізодах. Це точно не те, чого ми хочемо, і нам потрібно покращуватися». Arsenal | The Gunners
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після сьогоднішнього матчу проти «Астон Вілли»:Про матч:«Очевидно, ми дуже засмучені тим, як програли матч, але перш за все хочу привітати «Віллу», тому що це справді дуже хороша команда, і вони чудово роблять те, у чому сильні. У нас були труднощі в першому таймі, особливо через дуже незвичні втрати м’яча після його відбору, а це надзвичайно небезпечні моменти проти такої команди. Але окрім епізоду з Воткінсом, де був фол, я не пригадую нічого, окрім гола.У другому таймі ми почали дуже добре, значно позитивніше. Ми створили моменти, забили гол, і я відчував, що ми можемо виграти цей матч. Ми могли програти ще раніше — знову через дві дуже небезпечні індивідуальні помилки, але ні. Ми мали два моменти, щоб забити, у кінці був простріл на Деклана, але ми не скористалися шансом. Наступний удар від воріт — довга передача, боротьба за другий м’яч, ми вибиваємо на аут, вони швидко розігрують, у штрафному виникає хаос, і їм вдається закрутити м’яч у верхній кут — така вже якість цієї ліги. Це й увесь підсумок.» Про вплив результату:«Це Прем’єр-ліга. Ви їдете на «Олд Траффорд», на «Сент-Джеймс Парк», до «Челсі», сюди — ми побували на багатьох складних стадіонах, і сьогодні результат міг бути іншим. Але реальність інша — і саме такий крок нам треба зробити. Ми були 18 матчів без поразок і все ще поруч з лідерами. Це рівень цієї ліги, і ми це знаємо. Це шанс, який у нас є попереду — і все. Тепер час повертатися. Хлопці дали мені всі підстави вірити, що ми продовжимо грати на тому ж рівні, тому що те, що вони сьогодні намагалися зробити, зважаючи на наш календар, — це неймовірно. Тож рухаємося далі.» Чи вплинув графік матчів:«Я не знаю. У певний момент я думав, що ми виграємо, а потім були моменти, коли ми робили дуже дивні втрати, не характерні для нас. Але таке буває у футболі — хлопці віддали все, вони намагалися. Ситуація з Лео така сама — він міг зіграти лише певну кількість хвилин. Ми вирішили зробити заміну раніше, і потім її довелося робити ще раз — ось і все. Треба це врахувати й рухатися далі.» Про ротацію захисту через травми:«Є як є, і нам доведеться з цим впоратися певний час. Команда має адаптуватися й не шукати виправдань. Звісно, ми знаємо, що дають ті двоє («Габріель» та Вільям Саліба), особливо в такому матчі. Але інші двоє (П’єро Інкап’є та Юррієн Тімбер), на мою думку, сьогодні теж були винятковими.» Про камбеки в попередніх матчах:«Ми намагаємося, і робили це багато разів. Сьогодні я теж відчував, що ми можемо це зробити, але матч постійно був на межі, тому що ми самі віддали два голи. Дуже небезпечно, і в таких відкритих ситуаціях, коли гра йде один-в-один на останній лінії, вони дуже добре атакують у ці зони. Ми маємо вчитися — зокрема з того, як пропустили перший гол, що зовсім не відповідає нашим стандартам. Але треба віддати належне супернику — вони дуже сильна команда.» Чи є «Астон Вілла» в гонці за титул:«Так. Коли дивишся, де вони зараз, як вони грають, і що вони перемогли кілька великих команд, особливо вдома — вони там заслужено. І всім доведеться грати один проти одного. Вони там, і ми теж там.» Про травму Крістіана Москери:«Він, на жаль, вибув на кілька тижнів, це значно більше, ніж ми очікували. Гравець сам відчував дискомфорт, тому він пропустить кілька тижнів.» Про настрій гравців після матчу:«Усе, що вони віддали протягом останніх двох тижнів — результати, які ми здобули, виступи — і програти в такий спосіб емоційно дуже важко. Відчуваєш, що все, що ти вклав, ніби не було вартим. Але це не так, тому що ми знову повчимося з цього дня і станемо ще кращою командою.» Про те, як справлятися з підйомами та спадами в Прем’єр-лізі:«Минуло п’ять місяців з початку сезону, і наразі ми справляємось. Але нам доведеться доводити це знову і знову ще шість місяців — це такий рівень. Якщо хтось думає, що ми будемо в цій ситуації з десятьма очками переваги, то живе в іншому світі.» Arsenal | The Gunners