Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦
Added 06 Dec 2025

Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦

@arsenalthegunners_coyg
Number of subscribers: 383
Photos: 6,710
Videos: 853
Links: 5,780
Description:
🇺🇦 Україномовний канал про Лондонський Арсенал ⚪🔴 💸 Підтримка каналу - https://t.me/arsenalthegunners_donate 🗣️ Зв'язок з адміном - @walsyyyy7 Реклама - @fut_network Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ

👥 Number of subscribers

383
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: +1

👁️ Average views per message

102
Average/Day:: 113
Average/Week:: 110
ERR: 26.63%

📊 Messages per Day

6.6
Last day: 9
Week average: 8.6
Average per day: 6.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

🎙 Найголовніше з сьогоднішньої прес-конференції Мікеля Артетинапередодні завтрашнього матчу проти «Челсі»:Про травмованих гравців:«Інкап’є та Калафіорі поки недоступні. Саліба і Троссар — під питанням.» Про обстеження Інкап’є:«Поки що нічого не відомо.» Про Калафіорі:«Він прогресує, але, ймовірно, знадобиться ще кілька тижнів. Точних термінів немає. Це м’язова травма.» Про Саліба та Троссара:«Обидва під сумнівом на завтрашній матч.» Про Макса Доумана та Москеру:«У них дуже схожі травми й терміни відновлення. Обидва добре прогресують, але ще не тренуються. До повернення — кілька тижнів.» Про повернення Кая Хавертца:«Нам його дуже бракувало. Він виглядає у чудовій формі, впевнений, дуже розумний гравець. Він одразу налагоджує зв’язок із командою, і видно, як його люблять партнери. Ми дуже раді його поверненню й тепер маємо грамотно керувати навантаженням.» Про можливий старт Хавертца проти «Челсі»:«Потрібно контролювати його хвилини. Він уже зіграв 20–25 хвилин, добре тренується. Зараз важливо поступово набирати ігрову витривалість.» Про уроки минулорічного півфіналу:«Футбол дає другий шанс. Торік було боляче — через перебіг матчів і кількість змарнованих моментів. Сподіваюся, цього року ми будемо кращими та ефективнішими.» Про значення Кубка ліги:«Ми за два кроки від фіналу. Такі матчі дають енергію, віру та додаткову мотивацію. Але рухаємося від гри до гри — зараз уся увага на «Стемфорд Брідж».» Про вибір складу:«Я не вірю в “гравців для окремих турнірів”. Ми хочемо конкурувати всюди з тими, хто перебуває в найкращій формі.» Про глибину складу:«Потрібно грамотно керувати хвилинами, залишаючись конкурентними. До травня матчі будуть кожні три дні.» Про Пера Мертезакера:«15 років у клубі — це неймовірно. Ми багато пережили разом. Він передає цінності клубу як ніхто інший. Бажаю йому успіху в новому етапі.» Про мету клубу:«Повернути «Арсенал» на саму вершину в усьому й вигравати великі трофеї.» Про шанси виграти Кубок ліги:«Щоб пройти далі, ми маємо бути кращими за суперника завтра. Саме на цьому зосереджені.» Arsenal | The Gunners
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після вчорашнього матчу проти «Портсмута»:Про те, що команда зробила 10 змін і все одно домінувала:«Коли ми робимо так багато змін, завжди є елемент зіграності, який не буде таким ідеальним, як нам хотілося б. Ми почали гру саме так, як не хотіли — дали їм імпульс, ранній гол і надію. Потім нам довелося це все переламувати, і варто віддати їм належне, бо вони зробили нам дуже складно, особливо на початку матчу. Але чим більше ми почали правильно робити прості речі й бути трохи домінантнішими, тим більше почала вирішувати якість». Про гру Габріеля Мартінеллі після важкого тижня:«Це частина футболу — і важливо, як ти це сприймаєш. Але він сам усередині розумів, чому зробив те, що зробив. Думаю, Арне Слот дуже добре висловився після гри: він пояснив ситуацію і те, що Габі не мав жодного наміру нашкодити будь-якому гравцеві. Це його характер і відданість. Ми говоримо на полі — і це найкраща частина футболу». Про здатність Мартінеллі швидко оговтуватися:«У Габі це є, і саме тому ти граєш за великий клуб і маєш сильну особистість. Футбол може бути таким: ти можеш не реалізувати момент або зробити дію, яка коштує команді гри. Тоді ти маєш зібратися і зробити так, щоб це мало значення». Про ставлення Габі до гри:«Мені це подобається, бо в будь-якому контексті, в який ти його ставиш, він залишається таким самим. Іноді він не грає, іноді грає добре, іноді — не дуже. Сьогодні він забив три голи, а завтра буде тренуватися на сто відсотків. Він не зміниться — і це Габі». Про те, чи вірив він, що Габі може забити два м’ячі головою після стандартів:«Так, вірив, бо він у цьому дуже хороший. У нього чудове відчуття часу в штрафному майданчику, особливо в певних зонах, і ще вчора він сам про це говорив». Про повернення Кая Гаверца:«Сьогодні було багато позитиву: ми виграли матч і вийшли в наступний раунд. Кай — після стількох місяців і всієї роботи, яку він виконав, щоб знову бути у формі, — виглядав так, ніби й не випадав. Марлі також дебютував у Кубку Англії, і багато гравців отримали ті хвилини, які їм були потрібні». Про фізичний стан П’єро Інкап’є:«Ймовірно, завтра ми будемо знати трохи більше. Очевидно, що він був змушений залишити поле у матчі з «Ліверпулем», а це ніколи не є добрим знаком, але сподіваюся, що все не так серйозно». Про шанс для Ітана Нванері:«Він на це заслуговував. Через силу складу і гравців на його позиціях у нього не було багато можливостей грати. Сьогодні він отримав свій шанс і, на мою думку, провів дуже хороші хвилини». Arsenal | The Gunners
🎙 Найголовніше з сьогоднішньої прес-конференції Мікеля Артетинапередодні завтрашнього матчу проти «Портсмута»:Про повернення Хавертца:«Якщо все піде добре, думаю, що так. Він добре тренується, збільшив навантаження і чудово з цим справляється. Було б чудово, якщо ми зможемо на нього розраховувати у найближчі дні.» Про очікування від гравців після травм:«Так, доведеться трохи знижувати очікування, але рівень гравця говорить сам за себе. Кай усвідомлює, що коли одягає нашу футболку, вимога лише одна — найвища якість.» Про минулий матч проти «Портсмута» у 2020 році:«Чесно кажучи, тоді я почувався не найкраще. Коли ми забили гол, я відчайдушно хотів додому — пам’ятаю, як мені було зле. Це було давно.» Про визнання за Кубок Англії:«Не думаю про визнання. Нас оцінюватимуть за те, що ми робимо сьогодні і до кінця сезону. Важливо приносити трофеї клубу, але ще більше значення має робота всередині команди.» Про бажання вигравати разом із вболівальниками:«Ми хочемо великі трофеї і Кубок Англії також. Це наша мета, заради якої працюємо.» Про ротацію в Кубку:«Подивимося, хто буде доступний. Нам доведеться розподіляти сили, адже найближчі тижні будуть насичені матчами в різних турнірах. Важливо, щоб усі гравці залишалися задіяними і підтримували рівень.» Про Кепу:«Він показав себе дуже добре в Кубку ліги. Завтра ми підготуємося і вирішимо, хто вийде проти «Портсмута».» Про Калафіорі:«Не думаю, що він буде готовий до цієї гри. Потрібен ще час.» Про Інкап’є та Льюїса-Скеллі:«Щодо П’єро ми оцінюємо ступінь травми. Майлз отримує свої шанси, грає добре, і йому потрібно продовжувати в тому ж дусі.» Arsenal | The Gunners
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після вчорашнього матчу:Про матч:«Очевидно, ми хотіли виграти цю гру, але, на жаль, у першому таймі нам цього не вдалося. Водночас ми були значно ближчими до перемоги за кількістю моментів і простором, у який ми виходили. Зазвичай достатньо знайти партнера в штрафному майданчику — і це гол.У другому таймі ми мали значно більше контролю. Нам було важко домінувати з двох причин. По-перше, ми зробили кілька абсолютно непотрібних втрат м’яча — дуже нетипових для нас — і це не дозволяло команді рухатися як єдине ціле. А коли цього немає, ти втрачаєш компактність, і суперник починає опускати всіх гравців за лінію м’яча — і в центрі поля, і глибоко в обороні — фактично без присутності в штрафному майданчику.Вони володіли м’ячем, але, як мені здається, сьогодні у них не було жодного удару в площину воріт. Водночас нам було складніше домінувати та створювати реальну загрозу біля воріт суперника». Про створення моментів:«Рух був, відкривання були, гравці з’являлися в потрібних зонах. Але було два-три епізоди, коли м’яч проходив повз, і нам потрібно було зайняти той простір, який ми не зайняли, щоб забити.Водночас у багатьох інших моментах ситуації для взяття воріт були. Проти “Вілли” ми були в цьому компоненті просто чудові, і саме так ми виграємо великі матчі. Сьогодні цього не вистачило. При цьому ми були настільки дисциплінованими, що не дозволили чинним чемпіонам створити абсолютно нічого». Про те, відчувається це як змарнована можливість:«Так — кожного разу, коли ти не виграєш матч. Але тоді ми могли б бути попереду на 12, 15 чи навіть 20 очок.Я справді хочу відзначити команду й кожного гравця за те, що вони зробили в цей різдвяний період. Навантаження та календар — просто неймовірні. І те, що вони показали, на мою думку, є вражаючим. Вийти з цього відрізку сезону з усіма проблемами, які ми мали, на тій позиції, де ми зараз, у такому сильному становищі — хлопці заслуговують на мою повну повагу й на визнання від усіх». Про підтримку вболівальників:«Щиро дякую за атмосферу і за те, що ви завжди поруч із командою. Ми перебуваємо у дуже сильній позиції й повинні продовжувати рухатися вперед, тому що сезон ще дуже довгий, і нам потрібна ваша підтримка». Про інцидент Мартінеллі з Бредлі:«Знаючи Габі — якщо хтось його знає — він неймовірна й дуже добра людина. Ймовірно, він просто не усвідомив, що сталося. Я також сподіваюся, що Конор це розуміє — я зараз поговорю з ним, щоб усе з’ясувати. Але, найімовірніше, Габі не зрозумів ситуацію». Про складність утримувати рівень:«У мене це відчуття ще з серпня. Думаю, воно однакове у всіх — у кожного тренера, кожного гравця, кожної команди. Це рівень цієї ліги, і ви бачите, наскільки тут усе складно». Про те, чи важко це гравцям:«Це змушує мене відчувати велику гордість, тому що я знаю, наскільки це важко і що вони роблять. Я це визнаю й дуже ціную. Це справді неймовірно». Про гру Дьокереша:«Він часто перебував у хороших позиціях, іноді м’яч просто не доходив до нього, і, як я вже казав, були моменти.Зазвичай ми входили у воротарський майданчик майже з м’ячем у ногах. І зазвичай це або гол, або ти знаходиш партнера і забиваєш. Сьогодні цього не сталося — і саме над цим нам потрібно працювати. Окрім цього, у другому таймі були певні епізоди, які, ймовірно, не відповідали стандартам, до яких ми звикли». Про те, чим він найбільше пишається цього сезону:«Їхнім бажанням перемагати та стабільністю, яку вони демонструють. З урахуванням нашого календаря і ситуацій, з якими нам доводиться справлятися, те, що вони роблять, — справді вражає.Ми хочемо продовжувати прогресувати й вчитися, і кожна гра — це можливість для цього. Сьогодні також — проти чинних чемпіонів, не забуваймо про це. Це неймовірна команда, і нам є над чим замислитися. А завтра ми знову беремося до роботи, бо в неділю на нас чекає ще один матч». Arsenal | The Gunners
🎙 Найголовніше з сьогоднішньої прес-конференції Мікеля Артетинапередодні завтрашнього матчу проти «Ліверпуля»:Про настрій на тренувальному полі:«Очевидно, що всі дуже схвильовані. Завтра — величезний матч проти чинних чемпіонів Прем’єр-ліги, і ми маємо що довести. Наші вболівальники будуть на стадіоні дуже рано, до восьмої, створюючи неймовірну атмосферу. Ми всі з нетерпінням чекаємо цього.» Про підтримку фанатів та атмосферу:«Вони знову неймовірні. Коли на трибунах така енергія, ми стаємо зовсім іншою командою. Їхній драйв передається нам, і нам це буде потрібно завтра та в кожному матчі.» Про травми:«Калафіорі та Москера залишаються поза грою. Сподіваємося, що скоро вони завершать останній етап реабілітації та будуть доступні для гри. Хавертц теж близький до повернення, тренувався сьогодні, і ми сподіваємось побачити його у найкращій формі.» Про завтрашній матч:«Ми лідери таблиці, граємо вдома проти дуже сильної команди. Щоб виграти, нам доведеться бути на висоті протягом усього матчу — і саме це ми хочемо довести.» Про команду та поточний склад:«Я не люблю порівнювати команди між собою. Щотижня склад різний, і ключем до успіху є стабільність. Ми підходимо до кожного матчу з розумінням важливості, з великим бажанням досягти наших цілей у травні.» Про «Ліверпуль» і їхню силу:«Маржі дуже малі. У них чудовий менеджер і структура, вони можуть грати по-різному, і нам треба бути готовими до будь-яких сценаріїв.» Про Троссара:«Його рівень розуміння гри та стабільність вражають. Він гармонійно взаємодіє з командою і додає щось особливе.» Про значення підтримки трибун:«Немає нічого кращого, ніж грати з великою підтримкою. Вона піднімає впевненість, енергію та бажання боротися — і це допомагає всій команді.» Про цілі та прагнення:«Ми хочемо вигравати кожен матч. Завтра — найважливіший з них. Потрібно показати, що ми готові до будь-яких викликів і можемо підтвердити свій прогрес на полі.» Про лідерство та командну хімію:«Субіменді, Едегор і Райс відмінно розуміють один одного та взаємодіють на полі. Їхня здатність доповнювати один одного робить нас сильнішими.» Про власну роль і роботу з командою:«Назва “менеджер” чи “головний тренер” не так важлива. Важливі люди, стосунки та довіра між нами, гравцями та власниками — це те, що створює атмосферу для успіху.» Про порівняння з «Непереможними»:«Ні, бо вони створили історію, вигравали стабільно. Нам треба досягати великих цілей і залишати свій слід.» Про позицію у таблиці та мотивацію:«Ми задоволені лідерством, але зосереджені на наступному матчі. Крок за кроком — і так до травня.» Arsenal | The Gunners
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після вчорашнього матчу:Про фінальний свисток під час атаки «Борнмута»:«Мені доводиться оцінювати багато речей. Я віддаю перевагу не коментувати це, але я розумію». Про гол одразу після перерви:«Спробувати вивчити те, що сталося в першому таймі — що нам потрібно підкрутити, щоб покращити гру, які є можливості — а потім, щоб гравці це усвідомили та спробували втілити. Ось і все, що ми маємо робити. Це справді дуже важливий момент. Ти отримуєш багато інформації, маєш можливість перепочити, обміркувати, ухвалити рішення і спробувати передати ті меседжі, які ми вважаємо важливими та доречними, щоб допомогти виграти матч». Про два голи Деклана Райса:«Мені дуже сподобався сьогодні наступний крок команди в плані індивідуальної особистості та присутності. Те, що зробив Габріель Магальяєш після великої помилки, яка призвела до гола — як він відреагував, як грав після цього, яку енергію передавав — це було видатно. А Деклан — ще один приклад. Кожна година була важливою, щоб він взагалі був готовий сьогодні. Ми не знали, на скільки його вистачить. І те, як він змагався, грав і, на додачу, забив два голи — це було неймовірно. Дуже сильний меседж для команди». Чи говорив він із Райсом про його результативність:«Так. Щоб “додавати”, потрібно робити багато речей. Насамперед ти маєш потрапляти в ці зони. У нього є здатність, опинившись там, відправляти м’яч у сітку. Він зробив це дуже схоже в обох епізодах — і дуже стабільно». Про приклади, коли гравці добре реагували на невдачі:«Це не тільки Габріель реагував у минулому. Ви бачили це із Сака, який помилявся, а потім забивав у тому ж матчі. Сам Габі — у грі з «Фулгемом», із помилкою проти Мітровіча. Що в них такого, що дозволяє перетворювати помилки на великі моменти? Це частина футболу — ідеться про те, як ти реагуєш на наступну дію. Пам’ять має бути короткою, якщо хочеш постійно бути на найвищому рівні. Те саме і з позитивними моментами — бо наступний вже найважливіший. Але сьогодні, особливо коли пропускаєш гол, це дуже важко ментально, зважаючи на ціну кожної гри. Тож я дуже, дуже вражений тим, що він зробив». Чи є Деклан одним із найкращих півзахисників світу:«Так, для мене — так. Для мене ті, що в нас є, — найкращі. Деклан постійно додає у своїй грі, постійно додає у своїй ролі для команди. Я не бачу меж, бо він може покращуватися в багатьох аспектах — і він цього хоче. Він — ключовий гравець для нас». Про виступ після пропуску попереднього матчу:«Він був дуже засмучений, що не зміг зіграти проти «Вілли». Дуже хотів. Спробував вранці — не було жодних шансів. Хотів тренуватися наступного дня — це теж було неможливо. До останньої хвилини я запитував: як почуваєшся? Він сказав: “Я в строю”. І довів це — по-справжньому». Про цілі Райса на сезон:«Ми сідаємо разом і ставимо цілі. Але самих цілей мало — потрібен план, щоб їх втілити. Він надзвичайно послідовний у всьому, що ти від нього просиш, і в тому, чого сам хоче. Це і робить різницю. По-перше, в нього є якості, щоб цього досягти. Але потрібна стабільність — і він демонструє її щодня, тому ми бачимо такі виступи». Про важливість кожного матчу:«Так, бо це вимагає багато енергії, бажання, концентрації — і ми маємо це робити. Зараз, як ви сказали, у нас дев’ять ігор. З урахуванням усього, що ми вже відіграли, особливо за останні два місяці — це велике навантаження. Але, бачачи залученість і відданість гравців, ми повинні це зробити». Arsenal | The Gunners
🎙 Найголовніше з прес-конференції Мікеля Артети напередодні завтрашнього матчу проти «Борнмута»:Про травми та готовність гравців:«Ще одне тренування сьогодні покаже, хто готовий після гри проти «Вілли». У Райса досі набряк на коліні, тому матч проти «Вілли» був для нього зарано. Калафіорі та Москера залишаються поза грою. Ми очікуємо, що сьогодні побачимо, як всі ці гравці почуваються на полі». Про трійку форвардів та ротацію:«Мати три варіанти в атаці — це добре для команди та для кожного гравця. У нас багато матчів у графіку, тому важливо мати опції та можливість змінювати профіль гри під час матчу». Про дисципліну команди:«Цього сезону ми краще контролюємо ситуацію — шість червоних карток менше. Важливо зберігати всіх 11 гравців на полі та бути стабільними. Ми пам’ятаємо минулорічні поразки від «Борнмута» і знаємо, наскільки складна гра завтра». Про мотивацію та командний дух:«Після перемоги над топ-суперником настрій у команді був чудовий. Ми зосереджені на «Борнмуті» і знаємо, що завтра буде важкий матч. Всі гравці повністю включені та мотивовані». Про Троссара та атакуючих гравців:«Троссар стабільний і дуже важливий для команди. Всі нападники готові виконувати свою роль — будь то старт або вихід з лавки. Кожен раз вони можуть вирішувати гру». Про лідерство та універсальність Райса:«Деклан може грати на різних позиціях і завжди додає команді. Це велика перевага для нас». Про статистику та очікувані голи:«Це просто ще один показник. Ми дивимось на багато інших речей, важливіших за xG». Про травми та повернення гравців:«Ми краще керуємо травмами, ніж у минулі сезони. Повернення футболістів дає нам більше гнучкості й можливість вибирати найкращих гравців у найкращій формі». Про лідерські якості та прагнення:«Троссар, Райс та інші гравці демонструють бажання бути кращими і готові приймати будь-яку роль у команді. Саме це робить нас сильнішими». Про позицію у лізі:«Ми задоволені лідерством у Прем’єр-лізі, але знаємо, що треба ще багато робити. Концентруємось на наступному матчі і рухаємось крок за кроком». Arsenal | The Gunners
❤️🎉 Друзі, вітаю всіх з наступаючим Новим роком!Хочу по-людськи подякувати вам за цей рік. Ми разом пройшли через купу емоцій — від божевільних перемог до тих матчів, після яких хочеться просто мовчки піти робити чай. Але саме це і є наше вболівання: щире, живе, з усіма нервами і радощами, які приносить «Арсенал».Для мене цей канал — не просто місце, куди я щось викладаю. Це компанія людей, яким реально не байдуже. Тут можна і посміятися, і посумувати, і посперечатися, і порадіти разом, бо ми всі дивимось на цей клуб з однаковою любов’ю, навіть коли він нас випробовує.У новому році я хочу побажати, щоб «Арсенал» дарував нам якомога більше приємних емоцій. Щоб були матчі, після яких хочеться просто видихнути й сказати: «Оце вони молодці». Щоб сезон завершився так, що ми самі відчуємо — команда зайшла туди, де вже давно має бути. Щоб усі ці старання тренера і гравців нарешті вилилися у щось справді велике. І щоб у нас тут і далі залишалася та сама проста і тепла атмосфера.Дюкую за те, що ви тут. Дякую кожному з вас за коментарі, жарти, думки, реакції — усе це робить канал живим.З Новим роком, каноніри ❤️Нехай він буде легшим, яскравішим і принесе нам те, чого ми всі чекаємо.COME ON YOU GUNNERS! 🔴⚪️Arsenal | The Gunners
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети напередодні завтрашнього матчу проти «Астон Вілли»:Про завтрашній поєдинок:«У нас дуже складний матч. Ми знаємо їхній рівень, те, що вони роблять зараз. Але це водночас і прекрасна гра, яку цікаво готувати й у якій цікаво брати участь. Вони заслуговують бути там, де є. Подивіться на їхню стабільність, на те, яку роботу зробив Унаї — вони повністю заслужили на повагу, бо доводять усе на полі. Ми переглянули нашу попередню зустріч, у мене є кілька ідей, що потрібно покращити. Поразка тоді була дуже жорстокою, але ми маємо винести з цього уроки». Про мотивацію після болючої кінцівки попереднього матчу:«Якщо спрямувати цю злість і мотивацію в правильне русло — безумовно, вона нам допоможе». Про ситуацію зі складом та травмами:«Ми завжди маємо бути готовими до будь-якого сценарію. Дивимось на ситуацію і на терміни повернення певних гравців. Від атаки до захисту — нам потрібна глибина. Нічого незвичайного: інші клуби мають по 24–25 гравців, це нормальна конкуренція. Просто цього сезону в нас більше травм, ніж очікували, деякі з них неможливо було запобігти. Ми хочемо бути кращими й розуміємо, як сильно на результат впливає доступність гравців». Про можливі підсилення взимку:«Вікно відкривається — і ми «Арсенал». Ми зобов’язані дивитися на ринок і питати себе: “Що нам потрібно?”. Ми повинні бути максимально готовими, бо будь-що може статися. Зможемо щось зробити чи ні — інша історія, але наша робота — бути повністю підготовленими». Про можливі відходи:«Ми оцінюємо кожну ситуацію. Це зона відповідальності Андреа Берти — він розуміє, що відбувається на ринку, і ми спільно аналізуємо ситуацію кожного окремого гравця, щоб знайти найкраще рішення». Arsenal | The Gunners
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після сьогоднішнього матчу:Про сьогоднішню перемогу:«Дуже задоволений виступом — і індивідуально, і колективно, ми були настільки домінантними. Ми становили велику загрозу, тому я дуже задоволений усім цим. Але перевага мала бути значно більшою. З такою кількістю моментів, шансів, чистих можливостей, які ми створили протягом гри, рахунок не мав закінчуватися 2:1. Але це Прем’єр-ліга, і це саме той крок, який нам треба зробити. Я думаю, з першого ж удару, який вони нанесли, вони забили, а потім Давід мав ще раз рятувати, щоб зберегти результат. Але мені подобається, що, попри всі проблеми, ми справляємося з ними неймовірно. Учора ми втратили Юррієна, сьогодні — Калафіорі під час розминки, Деклану довелося грати фулбеком, і ви бачите його рівень. Ось такий у нас дух, ось як сильно команда цього хоче.» Про необхідність докладати максимум зусиль через кількість травм:«Не знаю, наразі ми вижили шість місяців. Подивимося — попереду ще п’ять із половиною. Сподіваюся, все стане краще. Є й хороші новини: наприклад, ми отримали Габі раніше, ніж очікували, і це чудово. Медичний штаб зробив неймовірну роботу, та й сам він дуже наполегливо працював, саме це нам і потрібно, бо одного ми втратили — але когось іншого повернули. Загалом, проти дуже хорошої команди ми зіграли дуже, дуже добре.» Про те, чи об’єднують команду травми:«Так, бо і з Юррієном, і з Річі трапилися дуже дивні ситуації. Але ти говориш із Декланом і кажеш: потрібно зіграти правим вінгером — а він відповідає: “Добре, я готовий, зроблю все, що можу”. І ця його установка — чудова річ.» Про збереження лідерства попри перемогу «Манчестер Сіті»:«Ми можемо контролювати лише те, що робимо самі. І ми робимо багато хорошого, але нам є що покращувати, щоб збільшити нашу перевагу. Нам потрібні більше гравців назад, щоб мати кращі опції і тримати команду дуже свіжою. Кожні три дні буде виклик — і ми готові.» Про те, чи прийде гучна перемога з такою грою:«Вона повинна прийти, бо в нас дуже багато якості. Мені подобається, як ми граємо, як створюємо моменти, як гравці хочуть брати ініціативу, проявляти агресію, змушувати події траплятися. Це дуже складна команда суперника, і протягом більшої частини гри ми були дуже хорошими.» Про ситуацію, коли гравець вибуває під час розминки:«Ні, ми до цього готуємося, бо знаємо, що таке може статися. Коли я оголошую склад, я завжди кажу хлопцям: будьте готові, це футбол, це Прем’єр-ліга, будь-що може трапитись. Хтось може підхопити вірус і за годину вже не зможе грати. Треба бути у правильному ментальному стані, щоб одразу вийти й зіграти без розчарування — і гравці це роблять.» Про травму Калафіорі:«Учора він щось відчув, дуже дивна ситуація, і сьогодні на розминці він також почувався некомфортно.» Про те, коли востаннє команда почувалася комфортно в матчі:«Комфортно у цій лізі? Це гучне слово. Коли рахунок більший — так. Але сподіваюся, мені не доведеться вживати його дуже часто.» Про те, чи відчуває він нервову енергію:«Так, бо коли ти щойно пропускаєш у кінці матчу, як у грі з «Крістал Пелас», де ми майже нічого не дозволили, а вони забили з першого ж удару… Звісно, так. Але ми маємо проходити через це нормально — з холодною головою, розуміючи, що якщо ти не достатньо ефективний у чужому штрафному, то маєш бути неймовірно хорошим у своєму. Це теж важливий шлях.» Про нервозність уболівальників:«Це бажання перемогти! Ми всі цього дуже хочемо. Не хочемо втрачати те, що маємо — отже, мусимо продовжувати забивати, зберігати спокій і якість. Ми мали забивати третій. Було дві величезні нагоди зробити 3:1 — і все було б інакше. Ми не забили, тож мусили трохи постраждати.» Про те, чи можна постійно емоційно грати:«Так, з мого боку — так.» Про «ланцюговий ефект»:«Якщо ти виграєш. Перемагаєш — вчишся — йдеш далі. Ефект від перемог — неймовірно потужний.» Arsenal | The Gunners