👁 625
26-02-13 16:20
Го завтра валентинитись?: боюся тоді це буде мій останній день валентина. Та і взагалі останній деньХепі бьоздей 🥳🥳🔥🎊🎉🥳🔥🔥💯🥳💯🎊💯🎉🥳🎉🥳💯🥳🥳🎉🔥🎊🎉🎊💯🔥🔥🔥: ДЯКІІІІІІІ😙✌️🎉🎉Мій улюблений художник, обожнюю твій стиль 🫶Ти дуже вайбовий і класний, тому хотілося б потоваришувати, але стісняюсь написати 🥹🥹🥹: йой як приємно. Можете писати, в перший день знайомства нахуй не шлю, особливо після таких слівХе-хе: що смішного, поділіться з класомПоїдемо в дурку на світанку? 🥰: місце на сусідній койці вже зайняте🥀🥀Мені в принципі і на підлозі буде непогано: тоді я подумаювітаю! можете дати якісь поради по пошуку власного стилю? 🙏 скільки у вас це зайняло часу?: я досі шукаю свій стиль і постійно змінюю якісь елементи. Не думаю що можу сказати щось нове, дивіться на чужі роботи, приміряйте різні стилі й техніки. Рано чи пізно у вас випрацюється щось своє унікальне. От до стилю що в мене зараз я прийшов може 2-3 роки тому, до зручної техніки - рік тому. А починав я малювати в дідж десь у 2020му. Тож швидко це не відбуваєтьсяІді нахуй (люблю тебе 🫶❤️): схожу на твій (іхіхіхієііхєіхієхієіх і я теье)Touch me.....touch me harder......inappropriate......: okay babygirl *touching you inappropriately*Якщо будуть ще повідомлення - додаватису в цей же пост, тож слідкуйте#анонімка